Artykuły do tagu: Koncert

Festiwal Kultury Miast Partnerskich w najbliższy weekend
Dwa dni kolorowej zabawy z gośćmi z miast partnerskich - ukraińska muzyka, bałkańskie rytmy i rosyjskie pieśni, a to wszystko okraszone… francuskim jazzem. Już w najbliższą sobotę (26 maja) o godz. 16.00 w amfiteatrze rozpocznie się V Festiwal Kultury Miast Partnerskich. W programie znajdą się również pokazy taneczne zespołów z Białorusi, Niemiec czy Izraela oraz koncert chóru sakralnego z Węgier.
Wraca Old Town Jazz. Zagrają muzycy z Francji i Trójmiasta
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na kolejny koncert z cyklu Old Town Jazz. W sobotę, 26 maja na scenie plenerowej zlokalizowanej na patio kościoła ewangelicko-augsburskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentują się dwie grupy: Swing System z Vienne (Francja) i Tomasz Sowiński Collective Trio z Trójmiasta.
Charytatywny koncert w Sejfie
Dwa rockowe zespoły zagrają w najbliższy piątek w ogródku klubu Sejf. Wstęp na koncert grup Follow The Noise i The Pewex jest bezpłatny, ale organizatorzy będą zbierać pieniądze na szczytny cel.
14.05.2018 06:21
Hip-hop w ogródku
Ośmiu młodych hiphopowców z różnych stron Polski przyjedzie do Piotrkowa, by wystąpić na jednym koncercie. To już w najbliższą sobotę w ogródku klubu Sejf. Wstęp bezpłatny.
Wiemy kiedy Quebonafide wystąpi w Piotrkowie
Raper Quebonafide będzie koncertować w Piotrkowie w ramach trasy Red Bull Music Presents, która wystartuje już za kilka tygodni. Artysta wystąpi w Piotrkowie 12 czerwca. Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona.
Weekend w Piotrkowie pełen atrakcji. Rusza III Noc Traktu Wielu Kultur
W piątek rozpoczyna się III Noc Traktu Wielu Kultur. Cykl imprez będzie trwać przez cały weekend. Na początek zapraszamy do Państwowej Szkoły Muzycznej, gdzie o 18.00 rozpocznie się koncert „Pamięci Ireny Sendler”.
10.05.2018 06:39
Kameralnie przez wieki
W najbliższą niedzielę 13 maja o godz. 17.00 w salach piotrkowskiego Muzeum odbędzie się czwarty koncert z cyklu XLIX Dni Muzyki Kameralnej. Tego dnia w Zamku Królewskim wystąpią pedagodzy - nauczyciele Państwowej Szkoły Muzycznej w Piotrkowie Trybunalskim.
Połączenie jazzu i hip-hopu w ramach cyklu Old Town Jazz
Eskaubei & Tomek Nowak Quartet zaprezentują się piotrkowskiej publiczności w piątek 11 maja o 20:00. Koncert odbędzie się przy ul. Rycerskiej 8. Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto.
Jan Pietrzak wystąpił w Woli Krzysztoporskiej
Niemal trzygodzinny koncert przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej – tak wyglądało niedzielne popołudnie (6 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej, na którego deskach wystąpił Jan Pietrzak z zespołem.
Trzeci Oddech Kaczuchy na Dzień Bibliotekarza
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na obchody Dnia Bibliotekarza i Bibliotek. 8 maja o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimskiej 29 odbędzie się recital zespołu Trzeci Oddech Kaczuchy, później promocja książki Andrzeja Jeneczki „Trzeci Oddech Kaczuchy. O życiu i scenie”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat