Artykuły do tagu: Koncert

Kolory Polski w niedzielę w Wolborzu
Wędrowny Festiwal Kolory Polski organizowany przez Filharmonię Łódzką zawita w niedzielę do Wolborza. Koncert odbędzię się pod patronatem Burmistrza Wolborza.
Aleksandra Olczyk zaśpiewała w rodzinnym mieście
Pochodząca z Piotrkowa sopranistka Aleksandra Olczyk wystąpiła w rodzinnym Piotrkowie. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi.
Serbska przygoda Przygody
Zespół „Przygoda p.l. działający w Miejskim Ośrodku Kultury został zaproszony do udziału w Festiwalu XV Sabor Vrela Homolja do Żagubicy w Serbii – miasta partnerskiego Piotrkowa Trybunalskiego.
Old Town Jazz przy ul. Rycerskiej. Wystąpi Ilona Damięcka Trio
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na kolejny koncert siódmego sezonu Old Town Jazz. Wystąpi Ilona Damięcka Trio w składzie: Ilona Damięcka - piano, wokal, Paweł Urowski – kontrabas, Roman Ślefarski – perkusja. Koncert odbędzie się w SKYY Pubie przy Rycerskiej w piątek, 7 lipca, początek o godz. 20.00. Wstęp wolny.
Muzyczna podróż na Saską Kępę
Piosenki z tekstami Osieckiej rozbrzmiewały w piątkowy wieczór w Rynku Trybunalskim. Wszystko za sprawą koncertu „Kamienica na… Saskiej Kępie”.
Tak bawiliśmy się na Imieninach
Koncerty Amnezji, Jamala i Stachursky’ego – tak wyglądał finał tegorocznych Imienin Piotrków.
Wybierasz się na Dni Rozprzy? Sprawdź parkingi!
Już w najbliższy weekend odbędą się XIV Dni Gminy Rozprza. Ze względu na organizację imprezy masowej będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Nie ma (dobrej) imprezy bez disco polo?
Czy nam się to podoba czy nie, dni gmin w naszym regionie kończą się występami gwiazd disco polo. No właśnie - podoba się czy jednak nie?
Anita Lipnicka: najtrudniej jest zagrać we własnym mieście
„Wszystko się może zdarzyć”, „Piękna i rycerz”, „Zanim zrozumiesz”, „Ballada dla śpiącej królewny” czy „Ptasiek” to tylko niektóre z piosenek, jakie zaśpiewała na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury Anita Lipnicka podczas sobotniego koncertu. Pochodząca z Piotrkowa wokalistka, której sławę przyniosła najpierw współpraca z zespołem „Varius Manx”, a następnie projekty solowe i duet z Johnem Porterem, wystąpiła w ramach VII Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego „Najpiękniejsze są polskie piosenki”.
15.06.2017 18:50
V Koncert Chwały
Już po raz piąty w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie rozpoczął się Koncert Chwały.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc