Artykuły do tagu: Koncert

Nocne śpiewanie z okazji Światowego Dnia Turystyki
Zapraszamy do 800-letniego Piotrkowa Trybunalskiego na niezwykłe spotkanie z okazji Światowego Dnia Turystyki. W piątek 29 września o godz. 19.30 na dziedzińcu Centrum idei „Ku Demokracji” podczas koncertu finałowego XIII Nocnego Śpiewania wystąpią laureaci Festiwalu Piosenki Turystycznej oraz gwiazdy wieczoru: Andrzej Korycki i Dominika Żukowska, Grupa Poetycko-Muzyczna Przeznaczenie, Beata KRÓLIKIEWICZ i Tomek Morozowski Bez nut, Paweł Małolepszy Grzmiąca półlitrówa i Smak jabłka. Wstęp wolny, wejście od pl. Kościuszki.
Kubańska fiesta i koncert Rey Ceballo i Tripulación Cubana w Piotrkowie!
2 grudnia 2017r. w Altamirze odbędzie się wyjątkowa impreza organizowana przez szkołę tańca Timbaila z okazji 8 urodzin szkoły. To będzie impreza kubańska, z tańcem (salsa, bachata, reggaetón) i animacjami, gdzie główną atrakcją wieczoru jest koncert zespołu Rey Ceballo i Tripulación Cubana.
Aleksandr Maceradi zaśpiewał w Piotrkowie
W sobotę, 16 września, w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbył się ostatni z koncertów z cyklu „Koncerty na Trakcie”. Przed piotrkowską publicznością z recitalem rosyjskich romansów i pieśni wystąpił Aleksandr Maceradi. Nie zabrakło również utworów Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego.
Znany aktor zaśpiewa w piotrkowskim areszcie
Areszt Śledczy w Piotrkowie odwiedzi Lech Dyblik, znany polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, również pieśniarz.
Koncert poświęcony Żołnierzom Wyklętym
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika zaprasza na koncert Kuby Michalskiego poświęcony Żołnierzom Wyklętym, który odbędzie się 19 września o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimskiej 29.
10 ważnych słów zabrzmiało w Piotrkowie
"10 ważnych słów" to koncert poświęcony ludziom Solidarności, który w sobotni wieczór odbył się w Centrum Idei ku Demokracji. Na piotrkowskiej scenie wystąpili Jan Krzos i akompaniująca mu na fortepianie Tatiana Dranchuk, a słowo historyczne wygłosiła łódzka aktorka, Masza Bogucka.
Dożynki Gminno-Parafialne w Wolborzu
Ceremoniał dożynkowy, chleby i wieńce, na zakończenie koncert zespołu ludowego Jarzębina z Kocudzy. Tak wyglądały Dożynki Gminno-Parafialne w Wolborzu.
PiotrkOFF Art Festival nadciąga
Dziewiąta edycja PiotrkOFF Art Festival nadciąga. Organizatorzy proponują 9-punktowy program imprezy i zapewniają, że atrakcjom trudno będzie się oprzeć. 15 i 16 września na Starym Mieście w Piotrkowie Trybunalskim wystąpią: Fertile Hump, Robert Piernikowski, kIRk, ARRM, Lor, Alles, Popsysze i Limites Spectandi. Będzie też wernisaż wystawy obrazów Miłosza Tomasza Gortyńskiego.
Critical Level w ramach Old Town Jazz
Stowarzyszenie Loża Kulturalna Stare Miasto zaprasza na koncert - w ramach Old Town Jazz 2017 - Critical Level - 1 września, godz. 20.00 SKYY PUB, ul. Rycerska 8. Wstęp wolny.
„Skrzypek na dachu” w wersji modern dance
Dynamiczny, oryginalny, zaskakujący, tak pokrótce można określić taneczny spektakl „Skrzypek na dachu”, który zespół „Kontra” zaprezentował na scenie piotrkowskiego MOK-u w niedzielę 27 sierpnia. Taneczne widowisko, oparte na słynnej powieści Szolema Alejchema „Dzieje Tejwi Mleczarza”, zostało wyprodukowane przez Magdalenę Jakubiak, zaś od strony reżyserskiej i choreograficznej przygotował je Tomasz Balcerek. To pierwsza na świecie modern dance wersja „Skrzypka na dachu”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc