Artykuły do tagu: Koncert

Jazz powraca. W sobotę koncert
Koncertem z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu rozpocznie się w Piotrkowie VII sezon Old Town Jazz w Piotrkowie Trybunalskim.
7 godzin temu, 07:28
Kameralnie w Muzeum
W miniona niedzielę odbył się drugi koncert w ramach XLVIII Dni Muzyki Kameralnej. Słuchacze mogli wysłuchać m.in. kompozycji Mendelssohna i Piazzolli w wykonaniu uznanych artystów tworzących formację "Vivotrio": Robert Fender - wiolonczela, Magdalena Kling - Fender - skrzypce, Katarzyna Kling – fortepian.
Plateau - twórcy
Mają na koncie pięć płyt i współpracę z Martyną Jakubowicz, Renatą Przemyk, Wojciechem Waglewskim, Adamem Nowakiem (Raz Dwa Trzy) czy Lechem Janerką. Zespół Plateau 28 kwietnia po raz pierwszy wystąpi w Piotrkowie.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
Kuba Sienkiewicz w Piotrkowie!
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Kuby Sienkiewicza.
„Jazz – Scena – Zamek” po raz dwudziesty
Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na dwudziesty koncert z cyklu „Jazz – Scena – Zamek”.
„14 katedr” u Bernardynów, czyli wprowadzenie w czas Wielkiego Postu
„14 katedr” - projekt artystyczno-religijny w reżyserii i z udziałem aktora teatralnego i filmowego Jerzego Zelnika będziemy mogli obejrzeć już w najbliższy piątek (31 marca) w klasztorze ojców Bernardynów w Piotrkowie Trybunalskim, początek o godz. 20.00.
Koncertowy finał Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej [Galeria]
Koncertem przyjaźni zakończono tegoroczne obchody Dni Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, które odbywały się w Piotrkowie Trybunalskim.
24.03.2017 22:59
Omega już w Piotrkowie
W najbliższą sobotę (25.03) w Piotrkowie wystąpi zespół Omega - legenda węgierskiego rocka. Dzień przed koncertem zorganizowano konferencję prasową.
Koncert obojowy w szkole muzycznej
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. I. J. Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na koncert w wykonaniu Michała Rogalskiego (obój), któremu na fortepianie towarzyszyć będzie Anastazja Wilczkowska.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc