Artykuły do tagu: Koncert

5 godzin temu, 21:38
Koncert karnawałowy na UJK
Zapraszamy na koncert karnawałowy, który odbędzie się w najbliższy czwartek, 23 lutego 2017 w auli budynku „A” Filii UJK o godz. 16.00. W koncercie wezmą udział zespoły kameralne (m.in kwartet smyczkowy i saksofonowy), duety złożone z uczniów i nauczycieli, Piotrkowska Orkiestra Kameralna, Orkiestra Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia w Piotrkowie.
Wielkie przeboje na żywo - koncert Prezesa w Piotrkowie
Wielkie przeboje muzyki popularnej na żywo wykona Prezes Zarządu. Tak nazywa się młoda formacja rockowa, która w piątek wystąpi w Piotrkowie.
10.02.2017 06:29
Jazz u Panien
W niedzielę 19 lutego o godz. 17.30 w kościele akademickim Panien Dominikanek Matki Bożej Śnieżnej w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się koncert jazzowy w wykonaniu Mateusz Gawęda Trio.
Lunatycy wybudzą z zimowego snu
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie zaprasza na koncert zespołu Lunatycy. 10 lutego o godz. 19.00 w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5.
Miejska Orkiestra Dęta w roli głównej
W minioną sobotę w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbył się Koncert Karnawałowy, wystąpiła Miejska Orkiestra Dętej pod batutą Roberta Fijałkowskiego. Zgromadzona publiczność mogła wysłuchać nietypowego, jak dla orkiestr dętych, repertuaru.
Poznaliśmy zasłużonych dla Wolborza
Profesor Maria Wichowa otrzymała tytuł Honorowy Obywatel Wolborza, a poetka Krystyna Wieczorek została Zasłużonym Mieszkańcem Gminy Wolbórz. W piatkowy wieczór salę Wolborskiego Centrum Kultury pękała w szwach. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zaprosił bowiem mieszkańców miasta i gminy na Koncert Noworoczny.
Piasek zagrał koncert w Piotrkowie
Andrzej „Piasek” Piaseczny wystąpił w Piotrkowie. Trwający blisko dwie godziny koncert artysty odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury. „Piasek” zaśpiewał swoje największe hity. Zachwycona publiczność nie chciała wypuścić go ze sceny. Wokalista na bis zagrał pięć piosenek.
Koncert noworoczny w Wolborzu
W piątek oficjalnie poznamy Honorowego Obywatela Wolborza oraz Zasłużonego dla gminy Wolbórz. Te szczególne wyróżnienia przyznane przez Radę Miejską odbiorą dwie zasłużone Panie.
W Piotrkowie zagrają Zakopower i IRA. Kto jeszcze?
O marcowym koncercie węgierskiej Omegi i Michała Szpaka już wszyscy wiedzą. Ale to nie jedyni artyści, którzy w 2017 roku zagrają dla piotrkowian.
Zasłużeni dla gminy wyróżnieni podczas koncertu noworocznego
W 2016 roku ich działalność najwyraźniej zaznaczyła się na mapie osiągnięć i sukcesów w gminie Wola Krzysztoporska. Podczas koncertu noworocznego wójt Roman Drozdek uhonorował tych najbardziej zasłużonych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc