Artykuły do tagu: Kleszczow

Widziałeś ten wypadek? Powiadom policję
Bełchatowska policja poszukuje świadków potrącenia 55-letniego mężczyzny przez motorowerzystę. Sprawca nie udzielił poszkodowanemu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia.
Gmina straciła 10 mln. Fundacja pod lupą prokuratury
Kleszczów stracił 10 mln złotych w wyniku działalności Fundacji Rozwoju tej gminy. Tak wynika z ustaleń Najwyższej Izby Kontroli i prokuratury. Chodzi o niekorzystny obrót nieruchomościami i politykę wynagrodzeń.
Dyrektor podpisał umowę z prezesem, czyli... sam ze sobą
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie wysłała do Sądu Rejonowego w Bełchatowie akt oskarżenia przeciwko trzem byłym członkom zarządu Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów w tym Andrzeja Sz., który na początku lat 90. pełnił funkcję wojewody piotrkowskiego.
CBA w najbogatszej polskiej gminie
Zarzuty dla b. prezesa Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów i członków zarządu. Bezprawne ominięcie tzw. ustawy kominowej - 600 tys. zł odszkodowania za odejście ze stanowiska szefa fundacji.
Marihuana w stodole i na strychu
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o prowadzenie uprawy konopi indyjskich i posiadanie znacznych ilości tego narkotyku. Funkcjonariusze zabezpieczyli ścięte 62 rośliny konopi oraz blisko 10 kg ziela narkotyku.
Zobaczył dziewczynę z innym i puściły mu nerwy
Policjanci z posterunku w Kleszczowie zatrzymali trzech mieszkańców Radomska podejrzanych o pobicie 20-latka. Okazało się, że do zdarzenia doszło z powodu zazdrości.
Mistrz świata z Kleszczowa
Błażej Adamus został mistrzem świata. We fryzjerstwie. Konkurs odbył się w Seulu.
Jonny Walker zwycięża w 2. edycji Red Bull 111 Megawatt [ZDJĘCIA]
Najlepszym spośród 500 uczestników okazał się Brytyjczyk, Jonny Walker. Ponad 60-kilometrową trasę, wytyczoną na terenie Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, należącej do Grupy Kapitałowej PGE, pokonał w 1 godzinę, 41 minut i 6 sekund. Tuż przed linią mety, Szweda Joakima Ljunggrena wyprzedził Graham Jarvis. Najlepszym spośród Polaków był Łukasz Kurowski, który wywalczył 6. miejsce. fot. Radek Illinicz
Pierwszy dzień Red Bull 111 Megawatt za nami
Największy w Europie Środkowo-Wschodniej masowy wyścig motocyklowego enduro zawitał ponownie do Kopalni Węgla Brunatnego Bełchatów, w gminie Kleszczów. W sobotę odbywały się kwalifikacje, w niedzielę finały.
Zlikwidowano ukryte w lesie plantacje konopi
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie zlikwidowali dwie plantacje konopi indyjskich zorganizowanych w lesie w gminie Kleszczów. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 1700 krzewów, z których można było pozyskać kilkadziesiąt kilogramów marihuany wartej ponad milion złotych. Do depozytu dowodów rzeczowych trafiły także środki chemiczne i narzędzia do uprawy oraz broń palna z amunicją.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat