Artykuły do tagu: KinoKobiet

Co tym razem w Kinie Kobiet?
Przed nami kolejne - i ostatnie w tym roku - spotkanie z Kinem Kobiet. Pokażemy wspaniały film z zachwycającą Diane Keaton „Zawsze jest czas na miłość”.
Kino Kobiet zaprasza na
29 listopada 2017 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami w kinie Helios w Piotrkowie Tryb. Tym razem zagramy film „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta”.
Kino Kobiet:
Kochane Panie! Za oknem jesienna słota, ale to nie powód, żeby siedzieć w domu! Serdecznie zapraszamy na gorące i pełne dobrej zabawy seanse Kina Kobiet.
Kino Kobiet:
14 lipca 2016 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Facet na miarę".
Już dzisiaj
Kochane Panie!
Zapraszamy na czerwcowe seanse Kina Kobiet! Będzie dużo dobrej zabawy,
wspaniałe nagrody i mnóstwo atrakcji. Tym razem przybyłym Paniom wyświetlimy
film "Dzień Matki".
„Planeta singli” w czwartkowym Kinie Kobiet
W styczniu króluje karnawał! Motywem wieczoru będą więc wszelkie skojarzenia z balem karnawałowym. Pióra, cekiny, złote szale! Im więcej tym lepiej! Taka impreza jest tylko raz w roku! Zapraszamy już w czwartek (21 stycznia) o godzinie 18.30.
Kino Kobiet: „Zostań królową wieczoru w Kinie Helios”
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Najbliższe spotkanie już 17 września o godzinie 18:30 zaprosimy na konkursy i specjalny przedpremierowy pokaz filmu „Król życia”.
„To właśnie seks” w ramach Kina Kobiet
Zapraszamy na sierpniowe seanse Kina Kobiet! Miłym akcentem zakończymy tegoroczne wakacje!
27 sierpnia godz. 18:30 – Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim czeka na Was!
„Magic Mike XXL” w czwartkowym Kinie Kobiet
Już w lipcu niepowtarzalna okazja, aby bez pakowania walizek czy meczącej podróży odpocząć i zrelaksować się w trakcie wakacji!
Kino Kobiet już w czwartek!
Dziewczyny! Mamy lato! Słońce, zieleń, ukwiecone łąki… ach jak my to lubimy. Jest tak romantycznie. Przyznajmy się i powiedzmy to otwarcie, lubimy jak jest romantycznie!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat