Artykuły do tagu: KinoKobiet

Co tym razem w Kinie Kobiet?
Przed nami kolejne - i ostatnie w tym roku - spotkanie z Kinem Kobiet. Pokażemy wspaniały film z zachwycającą Diane Keaton „Zawsze jest czas na miłość”.
Kino Kobiet zaprasza na
29 listopada 2017 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami w kinie Helios w Piotrkowie Tryb. Tym razem zagramy film „Złe mamuśki 2. Jak przetrwać święta”.
Kino Kobiet:
Kochane Panie! Za oknem jesienna słota, ale to nie powód, żeby siedzieć w domu! Serdecznie zapraszamy na gorące i pełne dobrej zabawy seanse Kina Kobiet.
Kino Kobiet:
14 lipca 2016 - zabierz przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową, synową i baw się razem z nami. Tym razem zagramy film "Facet na miarę".
Już dzisiaj
Kochane Panie!
Zapraszamy na czerwcowe seanse Kina Kobiet! Będzie dużo dobrej zabawy,
wspaniałe nagrody i mnóstwo atrakcji. Tym razem przybyłym Paniom wyświetlimy
film "Dzień Matki".
„Planeta singli” w czwartkowym Kinie Kobiet
W styczniu króluje karnawał! Motywem wieczoru będą więc wszelkie skojarzenia z balem karnawałowym. Pióra, cekiny, złote szale! Im więcej tym lepiej! Taka impreza jest tylko raz w roku! Zapraszamy już w czwartek (21 stycznia) o godzinie 18.30.
Kino Kobiet: „Zostań królową wieczoru w Kinie Helios”
Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym. Najbliższe spotkanie już 17 września o godzinie 18:30 zaprosimy na konkursy i specjalny przedpremierowy pokaz filmu „Król życia”.
„To właśnie seks” w ramach Kina Kobiet
Zapraszamy na sierpniowe seanse Kina Kobiet! Miłym akcentem zakończymy tegoroczne wakacje!
27 sierpnia godz. 18:30 – Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim czeka na Was!
„Magic Mike XXL” w czwartkowym Kinie Kobiet
Już w lipcu niepowtarzalna okazja, aby bez pakowania walizek czy meczącej podróży odpocząć i zrelaksować się w trakcie wakacji!
Kino Kobiet już w czwartek!
Dziewczyny! Mamy lato! Słońce, zieleń, ukwiecone łąki… ach jak my to lubimy. Jest tak romantycznie. Przyznajmy się i powiedzmy to otwarcie, lubimy jak jest romantycznie!

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc