Artykuły do tagu: Kierowca

Troje pijanych kierowców zatrzymanych w Tomaszowie
25-letnia mieszkanka Tomaszowa, kierując motorowerem, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy peugeota, doszło do zderzenia. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, okazało się, że mężczyzna z peugeota był trzeźwy, natomiast kierującej jednośladem alkotest wykazał ponad 2 promile. Do zdarzenia doszło 15 sierpnia rano na ulicy św. Antoniego w Tomaszowie.
Kierował po pijanemu kradzionym volkswagenem
Policja zatrzymała 42-letniego mężczyznę, który kierował samochodem w stanie nietrzeźwości. Okazało się również, że mieszkaniec powiatu bełchatowskiego nie posiadał prawa jazdy, a volkswagen transporter… pochodził z kradzieży na terenie Opola.
Porzucił auto, uciekał pieszo. Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę
Policjanci z Wolborza zatrzymali 26-latka, który kierował samochodem, mając ponad promil alkoholu w organizmie. Chłopak porzucił auto i zaczął uciekać przed mundurowymi pieszo.
Pijany włamał się do garażu, ukradł skuter i... odjechał
Tomaszowscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego skuterem. Okazało się, że nie dość, że mężczyzna prowadził pojazd na podwójnym gazie, to skuter, którym jechał, był... kradziony.
Był pod wpływem alkoholu, przewoził dzieci
26-letni pirat drogowy wiózł swoje dzieci, mając 1,6 promila alkoholu w organizmie. Odpowie za narażenie ich życia i zdrowia.
Jechała za pijanym kierowcą
Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka Tomaszowa, która powiadomiła policjantów o pijanym kierowcy. Kobieta razem ze swoim znajomym jechała za podejrzanym, informując policję o trasie, którą przemieszcza się jadący od krawężnika do krawężnika peugeot. Później okazało się, że kierowca miał 2,5 promila w organizmie.
Pijany kierowca zatrzymany dzięki świadkom
Dyżurny piotrkowskiej komendy policji otrzymał zgłoszenie o pijanym kierowcy. Dzięki natychmiastowej reakcji przypadkowych świadków zdarzenia 62-letni mieszkaniec powiatu został zatrzymany. Miał 2 promile alkoholu w organizmie.
Ul. Miast Partnerskich w Piotrkowie. Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
Dzięki reakcji przypadkowego świadka policjanci zatrzymali pijanego kierowcę. 55-letni mężczyzna kierował fiatem, mając w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu.
Nie zatrzymał się do kontroli, groził policjantom
Sceny jak z filmu akcji miały miejsce we wtorkowy poranek na terenie Piotrkowa. Nietrzeźwy kierowca volkswagena nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Udało się go zatrzymać dopiero po policyjnym pościgu.
Spowodował kolizję i uciekł. Był pijany i nie miał prawa jazdy
Zamiast prawa jazdy miał zakaz prowadzenia pojazdów. Spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia. Jakby tego było mało, był... pijany. Bełchatowscy policjanci zatrzymali 53-latka kierującego fiatem seicento. Nieodpowiedzialnemu kierowcy grozi mu do 5 lat więzienia i wysokie grzywny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc