Artykuły do tagu: Kiermasz

Kup ozdobę i daj szansę chorym dzieciom
Na wyjątkowy kiermasz ozdób świątecznych zaprasza Stowarzyszenie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Szansa". Dochody ze sprzedaży zostaną przeznaczone na budowę nowej większej siedziby.
W sobotę Kiermasz Taniej Książki
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na Kiermasz Taniej Książki, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 9 grudnia w godz. 8.00 - 13.30.
Jeszcze zdążysz kupić tanio książkę
W Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ulicy Jerozolimskiej 29 w Piotrkowie Trybunalskim trwa 34. Kiermasz Taniej Książki. To doskonała okazja do powiększenia swojego księgozbioru.
Szukasz oryginalnych ozdób świątecznych?
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza do galerii Focus Mall na Kiermasz Bożonarodzeniowy. Na stoisku OEA MOK będzie można kupić oryginalne ozdoby świąteczne, które przystroją i rozświetlą każdy dom.
Kiermasz ciast w Szansie
We wtorek i środę rodzice podopiecznych piotrkowskiego Centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjnego Szansa zapraszają na kiermasz ciast.
W sobotę Kiermasz Taniej Książki
Wszystkich miłośników książek zapraszamy na kolejny Kiermasz Taniej Książki. Start 17 września o 9.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Jerozolimskiej 29.
Trochę kultury, czyli spotkanie z podróżniczką i kiermasz
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na spotkanie z podróżniczką Zofią Suską, które odbędzie się 13 maja o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP, ul. Jerozolimska 29.
Coraz bliżej święta...
W środę w Miejskim Ośrodku Kultury zrobiło się świątecznie. Na kiermasz wielkanocny zaprosili (poza MOK-iem) Muzeum w Piotrkowie, Muzeum Regionalne w Opocznie i twórcy ludowi. Z zaproszenia skorzystały przedszkolaki, które tłumnie przybyły na zakupy.
Moszczenica: Uczniowie zapraszają na kiermasz
Już w najbliższą niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy odbędzie się kiermasz wielkanocny „Pisanki, kraszanki...”, na który zaprasza Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej im. Stanisława Kostki.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na XXX Kiermasz Taniej Książki, który odbędzie się 12 grudnia (sobota) w godz. 9.00 - 14.00 w holu budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Jerozolimskiej 29.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc