Artykuły do tagu: Katastrofa

Uczcili rocznicę katastrofy smoleńskiej
O ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej pamiętali przedstawiciele piotrkowskiego klubu Gazety Polskiej oraz władze miasta.
Śledztwo w sprawie karambolu zawieszone
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie zawiesiła śledztwo w sprawie karambolu na A1. 26 stycznia 2017 roku na autostradzie zderzyło się 76 samochodów, jedna osoba zginęła.
Przy Pereca doszło do katastrofy budowlanej
To, co wydarzyło się w sobotę przy ul. Pereca 6 na piotrkowskim Podzamczu zostało zakwalifikowane jako katastrofa budowlana. Budynek, w którym runęły dwie kondygnacje, prawdopodobnie zostanie przeznaczony do rozbiórki.
Przy Pereca w Piotrkowie runęły dwa piętra
W starej kamienicy przy ulicy Pereca 6 na piotrkowskim Podzamczu runęły dwa piętra – taką informację otrzymaliśmy w niedzielny poranek od mieszkańców tej części miasta.
7 lat temu płakała Polska, płakał świat
Był rok 2010, była 8:41, gdy polski samolot z 96 osobami na pokładzie runął na ziemię pod Smoleńskiem. Zginął prezydent Lech Kaczyński i wielu dostojników państwowych, kościelnych, wojskowi. Polska wstrzymała oddech. Co doprowadziło do tragedii. W poniedziałek 10 kwietnia minie 7 lat od tej największej po II wojnie światowej, polskiej tragedii.
Wypadek w Babach. Akt łaski dla maszynisty?
Międzynarodowy Związek Zawodowy Maszynistów Kolejowych zwrócił się do prezydenta RP Andrzeja Dudy o akt łaski dla ich kolegi, który odsiaduje wyrok za spowodowanie katastrofy pod Babami w 2011 roku.
 „Dwie ukryte tragedie w cieniu atomowej apokalipsy” w 54. rocznicę tragedii w Szczecinie i Moszczenicy
W niedzielę 9 października o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy przy ul. Dworcowej 16 A odbędzie się promocja książki dokumentalnej „Dwie ukryte tragedie w cieniu atomowej apokalipsy”.
Dwa miesiące aresztu dla Rosjanina za wypadek na S8
Na dwa miesiące piotrkowski sąd tymczasowo aresztował obywatela Rosji, który spowodował katastrofę drogową na trasie S8. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Wtedy to 40-letni kierowca tira uderzył w tyłu busa, ten wpadł w lawetę jadącą przed nim.
Oddali hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej
Piotrkowianie upamiętnili 6. rocznicę katastrofy prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem.
10 kwietnia w Piotrkowie zawyją syreny
W najbliższą niedzielę przypada 6. rocznica katastrofy samolotu prezydenckiego pod Smoleńskiem. Tego dnia o godz. 8.41 na terenie miasta zawyją syreny.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat