Artykuły do tagu: KasztelanRozprza

Siatkarzom LUMKS Kasztelan Rozprza nie udało się awansować do II ligi, w turnieju finałowym rozprzanie zajęli ostatecznie trzecie miejsce, zwyciężył zespół Klima Błażowa i to właśnie on wywalczył bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kasztelan Rozprza powalczy o awans w Lesznie
UKS 9 Leszno, MUKS Michałkowice oraz KLIMA Błażowa - z tymi trzecioligowcami siatkarze Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kasztelan Rozprza powalczą o awans do II ligi.
LUMKS Kasztelan Rozprza coraz bliżej II ligi
Przez trzy dni rozprzanie rywalizowali podczas turnieju półfinałowego, który odbył się w Olsztynie, oprócz tamtejszego Klubu Przyjaciół Siatkówki o awans walczyli również dwaj inni trzecioligowcy MKS MDK Warszawa oraz SUKSS Suwałki. Zespół z Rozprzy zajął ostatecznie drugie miejsce, uprawniające do gry w turnieju finałowym, którego stawką będzie awans do II ligi.
LUMKS Kasztelan Rozprza mistrzem III ligi
Rozprzanie wygrali wszystkie mecze, podczas zorganizowanego w weekend turnieju finałowego i wywalczyli tytuł mistrza III ligi łódzkiej, teraz powalczą o awans do II ligi.
Siatkarski finał w Rozprzy
W piątek, 31 marca siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza rozpoczną walkę o mistrzostwo III ligi łódzkiej. W turnieju finałowym, który odbędzie się w Rozprzy wezmą udział cztery zespoły, dwa najlepsze powalczą później o awans do II ligi.
Rozprzański Kasztelan prowadzi w III lidze
Kasztelan Rozprza prowadzi w III lidze siatkówki mężczyzn województwa łódzkiego, spośród 9 dotychczas rozegranych spotkań rozprzanie wygrali osiem, a przegrali tylko jedno.
Siatkarze z Rozprzy coraz bliżej drugiej ligi
Grający w III lidze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrał turniej półfinałowy w miejscowości Płociczno - Tartak koło Suwałk i niebawem powalczy o awans do II ligi.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc