Artykuły do tagu: KasztelanRozprza

LUMKS Kasztelan Rozprza znów powalczy o awans do II ligi
Siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza w najbliższy weekend będą walczyć o awans do II ligi, podczas turnieju półfinałowego, który odbędzie się w wielkopolskiej Osieczy. Reprezentanci klubu z Rozprzy już po raz trzeci z rzędu będą walczyć na szczeblu centralnym. Może tym razem się uda?
Siatkarzom LUMKS Kasztelan Rozprza nie udało się awansować do II ligi, w turnieju finałowym rozprzanie zajęli ostatecznie trzecie miejsce, zwyciężył zespół Klima Błażowa i to właśnie on wywalczył bezpośredni awans do wyższej klasy rozgrywkowej.
Kasztelan Rozprza powalczy o awans w Lesznie
UKS 9 Leszno, MUKS Michałkowice oraz KLIMA Błażowa - z tymi trzecioligowcami siatkarze Ludowego Uczniowskiego Klubu Sportowego Kasztelan Rozprza powalczą o awans do II ligi.
LUMKS Kasztelan Rozprza coraz bliżej II ligi
Przez trzy dni rozprzanie rywalizowali podczas turnieju półfinałowego, który odbył się w Olsztynie, oprócz tamtejszego Klubu Przyjaciół Siatkówki o awans walczyli również dwaj inni trzecioligowcy MKS MDK Warszawa oraz SUKSS Suwałki. Zespół z Rozprzy zajął ostatecznie drugie miejsce, uprawniające do gry w turnieju finałowym, którego stawką będzie awans do II ligi.
LUMKS Kasztelan Rozprza mistrzem III ligi
Rozprzanie wygrali wszystkie mecze, podczas zorganizowanego w weekend turnieju finałowego i wywalczyli tytuł mistrza III ligi łódzkiej, teraz powalczą o awans do II ligi.
Siatkarski finał w Rozprzy
W piątek, 31 marca siatkarze LUMKS Kasztelan Rozprza rozpoczną walkę o mistrzostwo III ligi łódzkiej. W turnieju finałowym, który odbędzie się w Rozprzy wezmą udział cztery zespoły, dwa najlepsze powalczą później o awans do II ligi.
Rozprzański Kasztelan prowadzi w III lidze
Kasztelan Rozprza prowadzi w III lidze siatkówki mężczyzn województwa łódzkiego, spośród 9 dotychczas rozegranych spotkań rozprzanie wygrali osiem, a przegrali tylko jedno.
Siatkarze z Rozprzy coraz bliżej drugiej ligi
Grający w III lidze LUMKS Kasztelan Rozprza wygrał turniej półfinałowy w miejscowości Płociczno - Tartak koło Suwałk i niebawem powalczy o awans do II ligi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat