Artykuły do tagu: Karnawal

17 godzin temu, 14:31
Koncert Karnawałowy na UJK
Filia UJK w Piotrkowie i Państwowa Szkoła Muzyczna w Piotrkowie zapraszają w czwartek, 25 stycznia, na Koncert Karnawałowy, który odbędzie się w auli uniwersytetu przy ulicy Słowackiego. Wstęp wolny! Początek wydarzenia o godzinie 18.00.
Sulejów dla Pokoleń zaprasza na bal karnawałowy
Stowarzyszenie Sulejów dla Pokoleń zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami na bal karnawałowy.
Karnawałowa Strauss Gala zawita do Piotrkowa
Na wielbicieli twórczości Johanna Straussa oraz opery i operetki czeka nie lada gratka. Już pod koniec stycznia w Piotrkowie odbędzie się Karnawałowa Strauss Gala. Na scenie MOK-u wystąpią znakomici soliści scen polskich i europejskich.
Timbaila i Sejf zapraszają na Latino Party
Jeśli karnawał, to tylko w gorących rytmach latino, tylko ze szkołą tańca Timbaila i oczywiście tylko w klubie Sejf!
Zapraszają na Koncert Karnawałowy
Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK zaprasza mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na Koncert Karnawałowy w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej pod batutą Roberta Fijałkowskiego.
Zjedz pączka, bo inaczej zjedzą cię komary!
Dziś tłusty czwartek. Jak podchodzimy do tego dnia? I skąd wzięła się ta tradycja?
W Grabicy przypomnieli dawne święta i tradycje
Koniec karnawału jest okazją do przypomnienia miejscowej tradycji ludowych ostatków. W gminie Grabica tradycję tą pielęgnuje młodzież ze wsi Boryszów, która corocznie w trzynastoosobowym składzie już od wczesnych godzin rannych w barwnych strojach, z turoniem i diabłem na czele odwiedza lokalne domostwa i instytucje.
Karnawałowe szaleństwo w OEA
Zabawy i atrakcje związane z feriami dobiegły do finiszu, podopieczni Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury kończące się ferie zwieńczyli karnawałowym balem. Tanecznym krokiem w rytm egzotycznej salsy bawili się na niesamowitej i barwnej imprezie.
Już 9 stycznia gratka dla miłośników muzyki. Podczas “Koncertu Karnawałowego” w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie wystąpią: Piotrkowska Orkiestra Kameralna pod kierunkiem Ewy Izydorczyk-Grzelak, Chór Towarzystwa Śpiewaczego im. St. Moniuszki w Radomsku pod dyrekcją Macieja Salskiego oraz soliści Teatru Wielkiego w Łodzi: Olga Moroszek – mezzosopran, Dominik Sutowicz – tenor. Koncert poprowadzi Krzysztof Zygma.
W Insomni zagrali w stylu lat 70., 80. i 90.
"Gorączka piątkowej nocy" - pod takim hasłem odbyła się wczoraj impreza w piotrkowskim klubie Insomnia. Nie zabrakło osób przebranych oraz hitów Lady Pank, Boney M., Dr Albana czy Kultu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc