Artykuły do tagu: Karambol

Śledztwo w sprawie karambolu trwa
Do 27 października wydłużono postępowanie wyjaśniające przyczyny powstania katastrofy w ruchu lądowym na autostradzie A1. Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 26 stycznia na obu nitkach tej trasy.
Służby ratownicze spisały się na medal
Podsumowano działania służb ratowniczych oraz Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego podczas karambolu na obu nitkach autostrady A1 pod Piotrkowem.
Policja szuka świadków karamboli na A1
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie oraz Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie prowadzą czynności w sprawie katastrof w ruchu drogowych, które miały miejsce 26 stycznia na obu nitkach autostrady A1. Funkcjonariusze szukają świadków tych zdarzeń.
Wszyscy kierowcy usłyszą zarzuty?
Prokuratura Okręgowa w Piotrkowie rozważa postawienie zarzutów wszystkim uczestnikom karamboli, do których doszło w zeszłym tygodniu na autostradzie A1. Zderzyło się tam 76 pojazdów.
Stan poszkodowanych w karambolu stabilny
24 osoby trafiły w czwartek do szpitala wojewódzkiego przy ul. Rakowskiej w Piotrkowie – to poszkodowani w karambolu, do którego doszło na A1.
Kilkanaście godzin usuwali skutki karamboli
Niemalże do północy trwało usuwanie skutków dwóch karamboli, do których doszło w czwartek na trasie A1.
Karambol na A1 okiem drona [VIDEO]
Zakończyły się działania ratownicze na miejscu karambolu na trasie A1 - w tym momencie policjanci i prokuratura prowadzą czynności służbowe.
Dwa karambole na A1! Ponad 70 aut rozbitych
Całkowicie zablokowana była autostrada A1 w obu kierunkach. Na wysokości wsi Bąkowiec doszło do karambolu. Rozbiło się tam kilkadziesiąt samochodów.
Ciężarówka, dwie osobówki i jeden autokar – karambol na „dwunastce”
Do zderzenia czterech samochodów doszło w poniedziałek ok. godz. 15 na drodze krajowej nr 12. Ranna została 27-letnia kobieta.
Wypadek na S8. Jedna osoba zginęła
Jedna osoba zginęła w wyniku wypadku, do którego doszło w piątek na trasie S8 pomiędzy Piotrkowem a Wolborzem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc