Artykuły do tagu: KamilMajchrzak

 Kamil Majchrzak nie awansuje do Australian Open
Piotrkowianin zakończył kwalifikacje do głównej drabinki wielkoszlemowego Australian Open, przegrywając w I rundzie z Belgiem Rubenem Bemelmansem 5:7, 7:5, 5:7.
Na co stać Kamila w Australii?
Piotrkowianin, który aktualnie znajduje się na 197. miejscu w rankingu ATP. po raz pierwszy w karierze weźmie udział w kwalifikacjach do wielkoszlemowego Australian Open. Eliminacje do jednego z najważniejszych tenisowych turniejów na świecie rozpoczną się 10 stycznia, jednak Kamil Majchrzak poleciał do Australii jeszcze pod koniec ubiegłego roku, aby wziąć udział w challengerze w Playford.
Ósmy zawodowy tytuł Kamila
Kamil Majchrzak wywalczył ósmy tytuł na zawodowych kortach. Tym razem wygrał turniej z serii Futures we Francji. W finale jego rywalem był reprezentant gospodarzy Antoine Hoang, którego piotrkowianin pokonał 7/6, 2/6, 6/1.
Kontuzjowany Kamil Majchrzak nie pomógł reprezentacji
Kamil Majchrzak po raz kolejny został powołany do naszej narodowej reprezentacji tenisowej, piotrkowianin uczestniczył w meczu z Bośnią i Hercegowiną, rozgrywanym w ramach I rundy Strefy Euroafrykańskiej Pucharu Davisa. Polacy przegrali w Zenicy 0:5, a piotrkowianin skreczował już w pierwszym meczu.
Kamil Majchrzak najwyżej rozstawionym polskim tenisistą
W najnowszym rankingu ATP Kamil Majchrzak wyprzedził Jerzego Janowicza, co oznacza, że jest aktualnie najwyżej rozstawionym polskim tenisistą w tym prestiżowym zestawieniu.
Zabrakło tak niewiele...
Kamil Majchrzak rozegrał dwa mecze podczas barażowego spotkania Niemcy-Polska, obydwie reprezentacje rywalizowały o pozostanie w Grupie Światowej przyszłorocznej edycji Pucharu Davisa. Pierwszy mecz piotrkowianin przegrał, a drugi wygrał, ostatecznie Polacy ulegli Niemcom 2:3 i w przyszłym sezonie ponownie będą występować na zapleczu tenisowego Pucharu Davisa, czyli w Grupie I Strefy Euro-afrykańskiej.
Barażowe wyzwanie Kamila
16-18 września w Berlinie polscy tenisiści będą rywalizować z Niemcami w barażu, którego stawką będzie utrzymanie w Grupie Światowej Pucharu Davisa. Nie wystąpią w nim Jerzy Janowicz i Michał Przysiężny, którzy za kilka dni rozpoczną zmagania w turnieju Pekao Szczecin OPEN. To szansa dla Kamila Majchrzaka, który po raz kolejny został powołany do narodowej reprezentacji.
Kamil Majchrzak podwójnym mistrzem Polski
Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski do lat 21 w tenisie ziemnym, które zorganizowano na kortach AZS Poznań, piotrkowianin był bezkonkurencyjny.
Kamil Majchrzak wywalczył szósty zawodowy tytuł w swojej karierze. Piotrkowianin wygrał zawody z cyklu ITF Futures w Sopocie. Piotrkowskich akcentów w finale było zresztą więcej.
29.03.2016 12:18
Kamil liczy na więcej
Piotrkowianin Kamil Majchrzak nie mógł być zadowolony z pierwszych tegorocznych startów, dlatego jadąc do chorwackiej Opatii, na turniej z cyklu ITF Futures, liczył na to, że przełamie tę nie najlepszą passę i chyba mu się udało.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc