Artykuły do tagu: KMP

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
3 promile alkoholu w organizmie miał kierowca, którego w poniedziałek 20 listopada w Sulejowie zatrzymał inny zmotoryzowany. 38-letni mieszkaniec powiatu włoszczowskiego trafił w ręce policji. Grożą mu dwa lata więzienia.
Dni otwarte w piotrkowskiej komendzie
Piotrkowscy policjanci organizują Dni Otwarte dla wszystkich zainteresowanych służbą w policji. Chętni powinni zgłosić się 18 listopada 2017 roku o godz. 10.00 do budynku komendy przy Szkolnej 30/38.
Chciał popełnić samobójstwo, policjanci zapobiegli tragedii
Młody mężczyzna chciał popełnić samobójstwo, jednak piotrkowscy policjanci zapobiegli tragedii. 21-latek został przekazany pod specjalistyczna opiekę lekarską.
Agresywny mąż powstrzymany przez policjantów
Piotrkowscy dzielnicowi pomogli kobiecie dręczonej fizycznie i psychicznie przez męża. Decyzją Prokuratora Rejonowego w Piotrkowie Trybunalskim 66-latek został objęty policyjnym dozorem i zakazem zbliżania się do żony. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.
Policja poszukuje sprawcy uszkodzenia ciała
- Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim wykonują czynności w sprawie uszkodzenia ciała, które miało miejsce 24 września 2017 około godziny 12.00 w kompleksie leśnym w okolicach miejscowości Koło gmina Sulejów. Jak wynika ze zgromadzonego materiału sprawcą przestępstwa jest mężczyzna w wieku około 50- 55 lat, wzrost około 190 cm – informuje piotrkowska komenda.
Włamania na osiedlu Wyzwolenia
Do pięciu kradzieży z włamaniem doszło w ciągu ostatnich trzech tygodni na osiedlu Wyzwolenia. Celem złodziei były punkty gastronomiczne i sklepy spożywcze.
Nowe garaże dla policjantów z Grabicy
Komisariat Policji w Grabicy ma już nowe garaże na radiowozy. W ramach kilkuletniej inwestycji wykonano także ogrodzenie, parking i chodnik. Koszt inwestycji to 151 tys zł. Pieniądze zostały przekazane przez Urząd Gminy Grabica.
Po raz czwarty w sezonie letnim przeprowadzono działania w ramach akcji "Bezpieczne wakacje - Zakręceni na bezpieczeństwo". Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim kontrolowali zbiorniki wodne, legalność obozowisk oraz bezpieczeństwo na drogach.
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Dzięki szybkiej interwencji piotrkowskich policjantów 49-letni mężczyzna żyje. Piotrkowianin usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili dotarli do niedoszłego samobójcy i udzielili mu pomocy. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
Podziękowania od strażaków dla policjanta
Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie podziękował sierżantowi Kamilowi Czernikowi za uratowanie kobiety przed upadkiem ze sporej wysokości.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc