Artykuły do tagu: KMP

Nowe garaże dla policjantów z Grabicy
Komisariat Policji w Grabicy ma już nowe garaże na radiowozy. W ramach kilkuletniej inwestycji wykonano także ogrodzenie, parking i chodnik. Koszt inwestycji to 151 tys zł. Pieniądze zostały przekazane przez Urząd Gminy Grabica.
Po raz czwarty w sezonie letnim przeprowadzono działania w ramach akcji "Bezpieczne wakacje - Zakręceni na bezpieczeństwo". Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim kontrolowali zbiorniki wodne, legalność obozowisk oraz bezpieczeństwo na drogach.
Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę
Dzięki szybkiej interwencji piotrkowskich policjantów 49-letni mężczyzna żyje. Piotrkowianin usiłował odebrać sobie życie. Policjanci niemal w ostatniej chwili dotarli do niedoszłego samobójcy i udzielili mu pomocy. Mężczyzna trafił pod opiekę lekarzy.
Podziękowania od strażaków dla policjanta
Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie podziękował sierżantowi Kamilowi Czernikowi za uratowanie kobiety przed upadkiem ze sporej wysokości.
Policja w Piotrkowie ma nowego komendanta. Znowu...
Dotychczasowego komendanta piotrkowskiej jednostki insp. Piotra Nowickiego, który obejmie KPP w Radomsku, zastąpił insp. Dariusz Partyka, który do 31 grudnia ubiegłego roku był komendantem KPP w Wieruszowie. Zaprzysiężenie nowego komendanta miejskiego odbyło się w poniedziałek w siedzibie KMP w Piotrkowie Trybunalskim.
Zginął 68-letni rowerzysta
68-letni mężczyzna jadący rowerem po drodze między Magdalenką a Jeżowem w gm. Rozprza zderzył się z volkswagenem polo. Po przewiezieniu do szpitala zmarł.
Piotrków. Kontrabanda w samochodzie
Ponad 55 tysięcy sztuk papierosów oraz 16 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy skarbowej zabezpieczyli piotrkowscy policjanci i celnicy. W związku ze sprawą funkcjonariusze zatrzymali kobietę, która była właścicielką nielegalnego towaru.
Piotrkowska komenda policji z nowym komendantem
Potwierdziły się nasze informacje. Nowym komendantem miejskim policji w Piotrkowie został mł. insp. Piotr Nowicki. Nowy piotrkowski szeryf ma 43 lata.
Chcesz jechać do pracy? Przyjdź na spotkanie z holenderską policją
Holenderscy policjanci będą opowiadać m.in. o handlu ludźmi. To wszystko 20 listopada podczas spotkania „Twoje bezpieczeństwo - nasza sprawa, praca w Holandii", które odbędzie się w Wyższej Szkole Handlowej w Piotrkowie.
26.07.2015 10:50
Z dziupli do aresztu
Piotrkowska policja zlikwidowała dziuplę samochodową i zatrzymała trzech mężczyzn trudniących się kradzieżą aut. Teraz grozi im 10 lat za kratkami.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc