Artykuły do tagu: Jaselka

Zapraszają na jasełka do Sulejowa
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza do obejrzenia widowiska słowno-muzycznego w wykonaniu zespołu wokalnego Cykady. Już w najbliższą sobotę, 6 stycznia w kościele świętego Floriana w Sulejowie. Jasełka rozpoczną się w trakcie mszy świętej o godz. 12.00.
Jasełka w Areszcie przy ul. Wroniej
Artyści z warsztatów teatralnych i muzycznych z Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentowali się w Areszcie Śledczym podczas przedświątecznego spotkania wigilijnego.
Wykonywanie kolorowych malowideł na płaskich kamieniach, maski i czapki kolędników, tworzenie lampionów ze słoików, czy odnawianie starych ozdób świątecznych, czyli „Bombowy recykling”. To wszystko będzie można zobaczyć podczas warsztatów w sali OSP w Sulejowie.
W imieniu piotrkowskich Bernardynów zapraszamy na szczególny wyjazd. Franciszkanie zachęcają do wzięcia udziału w jasełkach organizowanych co roku w Kalwarii Zebrzydowskiej przez tamtejszych kleryków.
Sulejów. Jasełka uliczne
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza 6 stycznia na Jasełka Uliczne.
Jasełka na wysokościach

W niedzielę (6 stycznia) mieszkańcy miasta i gminy Sulejów uczestniczyli w inscenizacji przygotowanej z okazji święta Trzech Króli.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc