Artykuły do tagu: JakubDelag

Piotrkowianin najlepszy w Europie
Jakub Deląg obronił tytuł mistrza Europy na 5 km i ponownie zwyciężył w Pucharze Europy w nordic walking. Zawody odbyły się w Legnicy.
Jakub Deląg obronił tytuł mistrza Polski w Nordic Walking
Jakub Deląg reprezentujący Piotrków, po raz 4 sięgnął po Mistrzostwo Polski w kat. wiekowej 18-29 lat, oraz osiągnął drugi wynik Open z czasem 29:59. Zawody odbyły się w Osielsku k. Bydgoszczy.
Dwa srebra Jakuba Deląga
Piotrkowianin wywalczył dwa srebrne medale podczas Mistrzostw Europy Sztafet oraz indywidualnych na 10 km w Nordic Walking, w kategorii do 35 lat. Mistrzostwa odbyły się w niemieckim Roding.
Piotrkowianin wychodził Puchar Europy
Jakub Deląg, zawodnik Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina zwyciężył w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy w Nordic Walking na dystansie 10 km w kategorii wiekowej 16-19 lat.
Jakub Deląg obronił tytuł
Piotrkowianin Jakub Deląg, wychowanek Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina po raz kolejny został mistrzem Polski w Nordic Walkingu na dystansie 5 km.
Jakub Deląg mistrzem Europy!
Piotrkowianin Jakub Deląg został mistrzem Europy do lat 19 w Nordic Walkingu na dystansie 10 km. I mistrzostwa naszego kontynentu w tej dyscyplinie odbyły się w niemieckim Roding.
Mistrzowski marsz piotrkowianina
Jakub Deląg, reprezentant Piotrkowskiego Klubu Biegacza Endorfina obronił tytuł mistrza Polski w marszu Nordic Walking na dystansie 5 km. Jakub podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski, które odbyły się w Lubinie poprawił też zeszłoroczny wynik ze Złotoryi, w poprzednich mistrzostwach pokonał tę trasę w czasie 33 minuty i 40 sekund, a w tym roku dotarł do mety z czasem 32 minuty i 7 sekund.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc