Artykuły do tagu: Internet

Udogodnienia dla podatników
Termin składania rocznych zeznań podatkowych upływa ostatniego dnia kwietnia. Coraz więcej mieszkańców naszego regionu rozlicza się drogą elektroniczną, do czego zresztą namawiają sami urzędnicy. Są też inne udogodnienia.
Czy zwrot towaru kupionego przez internet jest możliwy?
W obecnych czasach bardzo często robi się zakupy przez internet, bez wychodzenia z domu. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na to, by spędzić kilka godzin w centrum handlowym, również z pewnością wybierzesz sklep online. To doskonały sposób na to, by szybko znaleźć ubranie o kroju, jaki ci odpowiada, czy książkę w lepszej cenie.
PE przyjął przepisy, które ułatwią transgraniczne zakupy w internecie
Klienci kupujący przez internet uzyskają szerszy dostęp do produktów i usług takich jak rezerwacje hotelowe, wynajem samochodów, bilety na festiwale muzyczne lub do parków rozrywki w UE.
Pozwolą na to nowe unijne przepisy zakazujące nieuzasadnionego geoblokowania.
Wyłudzał pieniądze na portalu społecznościowym
Wyłudzał pieniądze na portalu społecznościowym. Prawdopodobnie oszukał kilkadziesiąt osób. 40-letni oszust został zatrzymany w mieszkaniu w Tomaszowie Mazowieckim.
Świat rozrywki dla każdego
Czytanie tradycyjnych gazet stało się mało popularne, zwłaszcza że o wiele więcej do zaoferowania mają serwisy internetowe, w których można znaleźć nie tylko wywiady z gwiazdami, lecz również ciekawe pojedynki youtuberów czy najnowsze informacje ze świata. Oczywiście korzystanie z serwisów jest całkowicie darmowe, co zachęca zwłaszcza młode osoby do regularnego zaglądania do nich.
ADD-NET: Zapisy na darmowe przyłącza internetowe FTTH w technologii światłowodowej na osiedlu Wierzeje
W związku z zakończeniem dotacji POIG.08.04.00-10-324/12 „Szerokopasmowy Internet w Piotrkowie Trybunalskim”, operator Marengo IT Sp. z o.o. występujący pod marką ADD-NET rozpoczął zapisy zainteresowanych na wykonanie bezpłatnych przyłącz światłowodowych do domów i mieszkań mieszkańców osiedla Wierzeje w Piotrkowie Trybunalskim. Zapisy będą prowadzone przez operatora do czasu zebrania wystarczającej liczby zainteresowanych.
Jak Marcin Mazur został idolem dzieci?
Piotrków Trybunalski doczekał się się swojej gwiazdy mediów społecznościowych. O sukcesie niech świadczą liczby – 80 tysięcy subskrypcji na YouTube i nawet 140 tysięcy wyświetleń dziennie. Filmy piotrkowianina Marcina Mazura oglądają głównie dzieci, bo przedział wiekowy jego odbiorców to 8 – 15 lat. Czy tajemnica popularności tkwi w osobowości youtubera czy w epatowaniu swoją prywatnością?
„Dziewczyny trochę poniosło”. Dyrektor „Ekonomika” komentuje filmik uczennic
Kiedy w serwisie YouTube ukazał się film nakręcony przez grupę uczennic z piotrkowskiego „Ekonomika”, w sieci zawrzało. Produkcja uczennic w bezpośredni sposób nawiązuje do filmu „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, słów na k… (i nie tylko) jest więc tam… sporo. Dziś sprawę komentuje dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5, a także wychowawca uzdolnionej filmowo młodzieży.
Korzyści wynikające z pozycjonowania strony internetowej
Każdy przedsiębiorca wie, iż jednym z podstawowych warunków prowadzenia działalności w internecie jest stworzenie odpowiedniej strony internetowej. Dobra strona www powinna być przede wszystkim czytelna, przejrzysta, funkcjonalna, łatwa w nawigacji i dostarczająca niezbędnych informacji.
Jak oszczędzać z kuponami rabatowymi - zakupy w internecie
5, 7, 15, 15, 20 a nawet 30%. Tyle można zyskać dzięki kuponom rabatowym oferowanym za zakupy w Internecie. Firm, które takie usługi oferują jest mnóstwo i są to przeważnie znane marki. Asortyment również jest bardzo bogaty. Wystarczy tylko wejść na stronę www.kupon.pl i korzystać !

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat