Artykuły do tagu: ILO

Uczeń III LO w Piotrkowie laureatem
Zdolną mamy młodzież w Piotrkowie. Kolejny sukces jednego z licealistów tym razem III Liceum Ogólnokształcącego. Eryk Zywert, uczeń klasy 1b, przygotował nietuzinkową pracę, docenioną przez jury konkursu "Cyfrowa RP" tytułem laureata.
Uczniowie
Tylko trzech piotrkowskich uczniów dostało jednorazowe stypendia naukowe marszałka województwa łódzkiego, wszyscy trzej uczęszczają do I LO w Piotrkowie Trybunalskim im. Bolesława Chrobrego.
Coś dla dzieci, coś dla dorosłych – kompleks w Glinie już otwarty
Nowy kompleks rekreacyjno-sportowy w Glinie oficjalnie otwarty. To kolejny taki obiekt na terenie gminy Wola Krzysztoporska.
Jak zweryfikować firmę pożyczkową?
Pożyczka, nawet ta udzielana w 15 minut, to poważna sprawa. Powiększający się z każdym rokiem rynek parabanków i firm pożyczkowych nie tylko oznacza duży wybór ofert, ale również większe prawdopodobieństwo, że trafimy na nieuczciwego pożyczkodawcę. Nieuwaga lub, co gorsze nierzetelność firmy pożyczkowej, może narobić nam poważnych kłopotów, a nawet doprowadzić do bankructwa. Na szczęście, istnieje kilka możliwości, które pomogą nam zweryfikować wiarygodność firmy udzielającej pożyczek i jednocześnie pomóc nam w wyborze najlepszej oferty pożyczkowej.
Łowca matematycznych talentów
Coraz częściej mówi się, że prof. Paweł Kwiatkowski wychowuje olimpijczyków. Skala sukcesów osiąganych przez podopiecznych nauczyciela matematyki z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie jest naprawdę imponująca. Uczniowie, którzy królową nauk traktują niezwykle poważnie, na matematyczne olimpiady i konkursy jadą przygotowani niczym sportowcy z najwyższej półki.
Uczeń III LO w finale Olimpiady Filozoficznej
Eryk Zywert - uczeń klasy IB w III Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego - zakwalifikował się do finału XXIX Olimpiady Filozoficznej. Eryk znalazł się w gronie 132 najlepszych uczniów w Polsce.
24.03.2017 10:57
Węgierska miłość
Na wieczną wartę odszedł w 2017 roku Jan Stolarski, przed laty osoba powszechnie znana w rodzinnym Piotrkowie. Co warto o nim wiedzieć?
Czworo uczniów „Chrobrego” w finale LXVIII Olimpiady Matematycznej
Do finału LXVIII Olimpiady Matematycznej zakwalifikowało się jest pięcioro uczniów z województwa łódzkiego, w tym czworo z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie.
W II LO debatowali o bezpieczeństwie
„Bezpieczeństwo w sferze osobistej” - tak brzmi tytuł szkolnej debaty, która rozpoczęła się o 11:30 w II Liceum Ogólnokształcącym. Przedstawiciele wszystkich klas – od pierwszej do trzeciej - biorą udział w dyskusji psychologiem, seksuologiem, policjantami oraz pedagogiem szkolnym.
Nowe technologie, media i komunikacja społeczna w III LO
W III Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie powstanie klasa o profilu "Nowe technologie, media i komunikacja społeczna". Klasa ma zachować podstawę nauczania - nacisk zostanie położony przede wszystkim na język polski, angielski i wiedzę o społeczeństwie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc