Artykuły do tagu: ILO

Przedszkole nr 16 zmieniło siedzibę
Nowy rok szkolny... i nowa siedziba. Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie opuściło parter jednego z bloków przy ulicy Słowackiego i przeniosło się do budynku, który dotychczas zajmowała Szkoła Podstawowa nr 2 ( ul. Daniłowskiego 3).
Prasa polonijna o spektaklu Kamińskiego w Nowym Jorku
W „Nowym Dzienniku”, gazecie wydawanej przez Polonię w Nowym Jorku, ukazała się zapowiedź przedstawienia Krzysztofa Kamińskiego, piotrkowianina znanego m.in. z sagi „Nad rozlewiskiem” , a także z anteny Radia Strefa FM, gdzie czytał powieści” Kariera Nikodema Dyzmy” i „Znachor”.
Alternatywa dla siłowni na mieście - czyli, jaki sprzęt warto kupić, aby ćwiczyć w domu?
Trzeba przyznać, że nie każdy lubi zgiełk panujący na siłowni. Jednak dziś nie jest to dużym problemem. Głównie, dlatego że bez problemu można zrobić swoją własną siłownię w domu. Wbrew pozorom nie musi to być bardzo kosztowne, czy też trudne do zaaranżowania. Zazwyczaj wystarczy wiedza związana z najlepszymi rodzajami sprzętów oraz znalezienie urządzeń w odpowiedniej dla siebie cenie. Jak tego wszystkiego dokonać? Po przeczytaniu tego artykułu odpowiedź będzie oczywista.
Festyn w Majkowie Dużym na otwarcie nowego placu zabaw i siłowni
Rodzinny festyn w Majkowie Dużym rozpoczął oficjalne funkcjonowanie nowego placu zabaw i siłowni zewnętrznej w tej miejscowości. To kolejny taki obiekt na terenie gminy Wola Krzysztoporska.
Zmiany oferty edukacyjnej na Wydziale Filologiczno-Historycznym piotrkowskiej Filii UJK
Administracja to nowy kierunek studiów pierwszego stopnia, jaki od października będzie oferować Wydział Filologiczno-Historyczny piotrkowskiej Filii UJK. Władze wydziału podjęły również rozmowy z podsekretarzem stanu w MON prof. Wojciechem Fałkowskim o możliwości studiowania na kierunku historia na specjalności „Obrona terytorialna z elementami wojskowości”.
Aleksandra Olczyk zaśpiewała w rodzinnym mieście
Pochodząca z Piotrkowa sopranistka Aleksandra Olczyk wystąpiła w rodzinnym Piotrkowie. Sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi.
Ile osób nie zdało matury w „Chrobrym”? [VIDEO]
Tylko jedna osoba nie zdała matury w I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie. Z wyników egzaminu dojrzałości bardzo zadowolony jest dyrektor „Chrobrego”.
Pożyczka chwilówka - dla kogo i w jakich sytuacjach?
Kiedy potrzebujemy dodatkowych pieniędzy, szukamy najlepszych rozwiązań. Najczęściej zależy nam również na czasie, bo dodatkowy zastrzyk gotówki ma pokryć niespodziewane wydatki. Zależy Ci na szybkiej pożyczce? Nie masz doświadczenia w branży chwilówek, ale doceniasz ich spore zalety? Zanim zdecydujesz się na ostateczne rozwiązanie, koniecznie zapoznaj się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi kredytów chwilówek. Doceń najlepsze oferty i przekonaj się, kiedy i dlaczego warto wziąć tego typu kredyt. To nie jest skomplikowane!
Światowej sławy sopranistka wystąpi w rodzinnym mieście
14 lipca w Piotrkowie wystąpi znakomita sopranistka Aleksandra Olczyk. Ola miała śpiewać tydzień wcześniej, ale koncert został przełożony. Absolwentka II LO wystąpi bowiem tego dnia w Deutsche Oper w Berlinie. To olbrzymi zaszczyt dla naszej piotrkowianki. Dlatego u nas zaśpiewa nieco później.
Dramat na ulicy Próchnika w Piotrkowie. Usiłowanie zabójstwa
55-letni mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego spędzi w areszcie trzy najbliższe miesiące. Mężczyzna kilkakrotnie ugodził swoją konkubinę nożem i brutalnie ją pobił. Kobieta trafiła do szpitala, a mężczyzna usłyszał już zarzuty - za usiłowanie zabójstwa mężczyzna może usłyszeć wyrok dożywocia

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc