Artykuły do tagu: ILO

Nowe technologie, media i komunikacja społeczna w III LO
W III Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie powstanie klasa o profilu "Nowe technologie, media i komunikacja społeczna". Klasa ma zachować podstawę nauczania - nacisk zostanie położony przede wszystkim na język polski, angielski i wiedzę o społeczeństwie.
Sukces uczennic z III LO w Piotrkowie
Uczennice III LO w Piotrkowie zajęły drugie miejsce w mistrzostwach województwa łódzkiego w tenisie stołowym.
Czekali na nią ponad 30 lat
Trwa sezon studniówkowy, niektórzy uczniowie piotrkowskich szkół ten bal mają już za sobą, jeden z nich był jednak szczególny, w sobotę byli uczniowie piotrkowskiego "Chrobrego" wzięli udział w studniówce, której nie pozwolono im zorganizować w 1982 roku.
Studniówka po 34 latach, czyli powrót do przeszłości uczniów „Chrobrego”
Jak mówili tak zrobili. Już wkrótce studniówka byłych uczniów "Chrobrego".
W 1982 roku z powodu wprowadzenia stanu wojennego uczniowie czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim nie wzięli udziału w studniówce. Nie chcieli z niej jednak zrezygnować i po latach postanowili zorganizować zaległy bal studniówkowy.
Kłótnia i pchnięcie nożem. Dwa przypadki usiłowania zabójstwa
30-latek ugodził nożem 51-letniego gospodarza domu, a syn zaatakował swojego ojca - w powiecie tomaszowskim w ostatnich dniach policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o usiłowanie zabójstwa. W obu przypadkach zarówno sprawcy, jak i pokrzywdzeni, byli pijani.
Piotrkowianka najpiękniejszą studentką świata?
W ubiegłym roku dotarła do finału Miss Polski, a za niewiele ponad miesiąc weźmie udział w wyborach Miss Świata Studentek. Nazywa się Aleksandra Adamczyk i jest absolwentką II liceum ogólnokształcącego w Piotrkowie.
Będą porządkować zapomniane mogiły
Zapraszamy do udziału w cyklicznej akcji „Pamiętamy o tych zapomnianych”, realizowanej z inicjatywy uczniów IV LO im. gen. Stefana Roweckiego „Grota”, we współpracy z Jednostką Strzelecką 1031 Piotrków Trybunalski oraz Klubem Historycznym im. gen. S. Roweckiego „Grota”.
Siłownia StepOne już czynna
Stało się – nowoczesna, całodobowa siłownia StepOne w galerii Focus Mall w Piotrkowie jest już otwarta.
StepOne - nowa siłownia w Piotrkowie Trybunalskim
W najbliższą sobotę w w Galerii Focus Mall odbędzie się wielkie otwarcie pierwszego automatycznego klubu fitness w Piotrkowie Trybunalskim.
Każdy będzie mógł przyjść i poćwiczyć oraz wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami.
Absolwentka „Chrobrego” wśród najlepszych maturzystów
Aleksandra Danielak, która w tym roku zdała maturę w I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie znalazła się w gronie 25 najlepszych maturzystów w kraju. We Wrocławiu odbyła się Gala Finałowa Ogólnopolskiego Konkursu „Matura na 100 procent”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc