Artykuły do tagu: ILO

8 minut temu, 08:49
Pawilony ogrodowe
Altany i pawilony ogrodowe to ozdoby wielu działek i ogródków przydomowych. Są nie tylko funkcjonalne (mogą służyć jako skład na drewno czy narzędzia), ale także stanowią idealne miejsca do odpoczynku czy ochrony przed słońcem i deszczem. Jaki rodzaj zadaszenia wybrać?
Zabójstwo, pobicie czy naturalna śmierć? [AKTUALIZACJA]
Zwłoki 47-letniego mężczyzny znaleziono w środę ok. 15:00 w jednym z mieszkań w kamienicy przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Do wyjaśnienia zatrzymano 37-latka, właściciela lokalu. Na razie nie wiadomo co było przyczyną śmierci mieszkańca Piotrkowa.
50 tysięcy na profilaktykę zdrowotną w szkołach
Prawie 50 tysięcy zł dotacji pozyskał Piotrków Trybunalski na wyposażenie gabinetów profilaktyki zdrowotnej w szkołach. Pieniądze przekazał miastu wojewoda łódzki.
Siłownia i plac zabaw w parku Belzackim
Do sierpnia 2018 roku na terenie parku Belzackiego w Piotrkowie pojawi się plac zabaw wraz z siłownią zewnętrzną.
Gdzie kupić tanie odżywki?
Tanie odżywki są bardzo pożądane i wbrew pozorom bardzo łatwo je znaleźć na rynku. Zobacz jakich miejsc się wystrzegać, a gdzie można kupić tanie odżywki. Coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z konieczności stosowania odżywek, nic więc dziwnego, że wraz z wzrostem popytu wszelkiego rodzaju odżywki w ostatnich latach coraz bardziej zalewają rynek. Mnogość odżywek potrafi skutecznie przyprawić o zawrót głowy nie tylko początkujących. Zobacz, gdzie można kupić tanie odżywki, a jakich źródeł zdecydowanie warto się wystrzegać.
Pasowanie przedszkolaków w
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Daniłowskiego 2 świętowało w piątek z okazji uroczystego pasowania nowych podopiecznych - Nowy rok szkolny w nowej lokalizacji daje nam możliwości rozwoju - cieszy się dyrekcja placówki.
Krzysztof Kamiński, aktor i reżyser zaprezentował swój spektakl „Miłość jest najważniejsza” w bazylice w Poświętnem. Przyjechał tam na zaproszenie wójta Michała Franasa i księdza proboszcza Jerzego Cedrowskiego.
Wstydzisz się pójść na siłownię? Skorzystaj z pomocy trenera
W Piotrkowie funkcjonuje już kilka siłowni i jak widać klientów nie brakuje. Otwierają się nowe, coraz większe i nowocześniejsze fitness kluby. Nie wszyscy jednak są zadowoleni z obecnego trendu na wielkopowierzchniowe sale do ćwiczeń.
Upamiętnią dwusetną rocznicę śmierci Kościuszki
Happening historyczny, upamiętniający dwusetną rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki, odbędzie się 16 października w Parku Poniatowskiego. Właśnie tam, dokładnie sto lat temu, piotrkowianie zgromadzili się, by uczcić setną rocznicę śmierci patrioty i zamanifestować swój patriotyzm.
Dwie osoby zginęły na DK 48
Około godz. 7 w środę do tragicznego w skutkach wypadku doszło na drodze krajowej nr 48 pomiędzy Tomaszowem Mazowieckim a Inowłodzem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc