Artykuły do tagu: IKEA

Z Jarost do każdego miejsca w Polsce
Od czwartku, 11 stycznia wszystkie rzeczy, które zamówicie poprzez stronę internetową sieci IKEA, będą wysyłane ze znajdującego się w Jarostach (gm. Moszczenica) kompleksu tej firmy. W czwartek oficjalnie otwarto Centrum Dystrybucji do Klienta IKEA.
„Odjechany” eko-projekt uczniów z Piotrkowa Trybunalskiego. [FILM]
Na stronie Fundacji Świętego Mikołaja pojawił artykuł i film o projekcie zrealizowanym przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie. Młodzi ludzie postawili na ekologię i zbudowali elektryczny pojazd, który wzbudził duże zainteresowanie wśród uczniów, nauczycieli, mediów i mieszkańców Piotrkowa.
Mali projektanci w Jarostach
W Szkole Podstawowej w Jarostach trwają warsztaty projektowania i meblowania prowadzone przez pracowników firmy IKEA.
Uczniowie z „Budowlanki” z szansą na stypendia
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie („Budowlanka”) został zakwalifikowany do współpracy w ramach Funduszu Stypendialnego IKEA FAMILY prowadzonego przez Fundację Świętego Mikołaja i firmę IKEA Retail Sp. z o. o. pod hasłem ”Na rodzinę można liczyć”.
W Hufcu Pracy mają nową świetlicę
Od czerwca Hufiec Pracy w Piotrkowie Trybunalskim może korzystać z odremontowanej i nowocześnie urządzonej świetlicy środowiskowej. W nowych wnętrzach odbywać się będą zajęcia wyrównawcze, plastyczne oraz sportowe dla dzieci i młodzieży.
W Jarostach nawet dzieci cieszyły się z rozpoczęcia szkoły
Nie było chyba szczęśliwszego rozpoczęcia roku szkolnego niż to w Jarostach.
Tak powinno być w każdej szkole
Tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia roku szkolnego. 2 września będzie szczególny dla dzieci w Jarostach. Tuż przy lesie wyrósł niebiesko-żółty budynek. W nowej szkole pozostało jedynie ustawienie krzesełek, ławek i powieszenie na ścianach tablic.
Przedstawiciele firmy budowlanej przekazali dyrekcji klucze. Aktualnie w placówce trwa sprzątnie i ustawianie mebli. - Przeniesiemy się z wieku XIX w XXI - mówi Bożena Nowak-Justyna, dyrektor szkoły.
Nowa szkoła w Jarostach ma już patrona
Szkoła w Moszczenicy i nowo budowana szkoła w Jarostach - decyzją Rady Gminy - mają swoich patronów.
Szkoła w Jarostach w stanie surowym
Stan surowy zamknięty. Tak przedstawia się sytuacja budowy Szkoły Podstawowej w Jarostach. Symboliczny, pierwszy szpadel wbito pierwszego sierpnia ubiegłego roku i wszystko wskazuje na to, że we wrześniu tego roku dzieci zasiądą do szkolnych ławek. I właśnie na te ławki trzeba zdobyć fundusze. Fundacja Oświatowa “Jarosty” wpadła na pomysł, by poprosić o oddanie 1% podatku.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc