Artykuły do tagu: Helios

Zobacz pierwszy odcinek w piotrkowskim kinie
Pierwszy odcinek 2. sezonu popularnego serialu "Belfer" będzie można zobaczyć w piotrkowskim kinie Helios. Bilety już w sprzedaży.
Kino Kobiet:
Kochane Panie! Za oknem jesienna słota, ale to nie powód, żeby siedzieć w domu! Serdecznie zapraszamy na gorące i pełne dobrej zabawy seanse Kina Kobiet.
Podwójny maraton Halloween w kinie Helios
Z okazji Halloween, Nocne Maratony Filmowe Helios stawiają przed Fanami horrorów piekielnie straszny dylemat. Do wyboru mamy dwie noce i dwa zestawy filmów, a w nich aż 8 przerażających Horrorów! Na który zestaw wystarczy Wam odwagi?
Helios zaprasza na Maraton Kinga
Już 8 września wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga!
Kino / Helios / Nmf 
Finałowy odcinek 7. sezonu
Ogólnopolska sieć kin Helios zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów jednego z najlepszych seriali wszech czasów! 28 sierpnia na ekranach Heliosa w całej Polsce Widzowie zobaczą ostatni odcinek 7. sezonu „Gry o Tron” na specjalnych, bezpłatnych pokazach!
Helios na Scenie:
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na retransmisję porywającego spektaklu „Piotruś Pan” w ramach nowego cyklu Helios na Scenie. Już w najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia o godz.18:30 widzowie zobaczą doskonale znaną z dzieciństwa historię, w znakomitym spektaklu National Theatre. Z myślą o młodych Widzach retransmisja została wyjątkowo zaplanowana w wersji z polskim lektorem. W połowie spektaklu zaplanowano kilkunastominutową przerwę.
Kalendarz nieprzespanych nocy w kinie Helios
21 lipca Maraton Nolana, trzy znakomite filmy Christophera Nolana, zaczynamy od premiery "Dunkierki", rozpoczynającej się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu. Później czeka nas kosmiczna podróż, "Interstellar", następnie wyprawa w głąb intymnego i nieskończonego świata snów z filmem "Incepcja". Znakomita obsada, cudowna muzyka, wspaniałe zdjęcia i mistrzowska reżyseria Christophera Nolana, w trzech odsłonach. Nie możesz tego przegapić!
Dzień Dziecka z kinem Helios
W najbliższy weekend Kino Helios zaprasza swoich milusińskich na niezapomniane wrażenia - Smurfy, Myszka Miki, Jej Wysokość Zosia, Lwia Straż, Trefliki no i oczywiście nad wszystkim pieczę trzyma Jack Sparrow!
Nocny Maraton
12 maja kino Helios w Piotrkowie Tryb. zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednej nocy zagramy cztery filmy kultowej serii, wraz z premierą najnowszej części - "Obcy: Przymierze"! Na początek Ridley Scott z "Prometeuszem" i reżyserską wersją filmu „Obcy – 8. Pasażer "NOSTROMO"! Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się laureat dwóch Oscarów "Obcy – Decydujące starcie" Jamesa Camerona. Na deser, ponownie Ridley Scott i jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, premierowy "Obcy: Przymierze"! Jesteśmy przekonani, że po tej nocy, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?
Helios na Scenie - najlepsze spektakle na wielkim ekranie!
Sieć kin Helios zaprasza na nowy cykl: Helios na Scenie. Na ekranach kin w całej Polsce, także w Piotrkowie Trybunalskim, zaprezentowane zostaną najlepsze spektakle National Theatre i Comédie-Française. Co dwa tygodnie w poniedziałkowe popołudnia na widzów czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie w dwóch najbardziej cenionych teatrach Europy. Już dziś widzowie piotrkowskiego Heliosa będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Amadeusz”.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc