Artykuły do tagu: Helios

Helios zaprasza na Maraton Kinga
Już 8 września wszystkie kina Helios zapraszają na wyjątkowy maraton filmowy z ekranizacjami kultowych powieści mistrza - Stephena Kinga!
Kino / Helios / Nmf 
Finałowy odcinek 7. sezonu
Ogólnopolska sieć kin Helios zapowiada wyjątkowe wydarzenie dla fanów jednego z najlepszych seriali wszech czasów! 28 sierpnia na ekranach Heliosa w całej Polsce Widzowie zobaczą ostatni odcinek 7. sezonu „Gry o Tron” na specjalnych, bezpłatnych pokazach!
Helios na Scenie:
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na retransmisję porywającego spektaklu „Piotruś Pan” w ramach nowego cyklu Helios na Scenie. Już w najbliższy poniedziałek, 7 sierpnia o godz.18:30 widzowie zobaczą doskonale znaną z dzieciństwa historię, w znakomitym spektaklu National Theatre. Z myślą o młodych Widzach retransmisja została wyjątkowo zaplanowana w wersji z polskim lektorem. W połowie spektaklu zaplanowano kilkunastominutową przerwę.
Kalendarz nieprzespanych nocy w kinie Helios
21 lipca Maraton Nolana, trzy znakomite filmy Christophera Nolana, zaczynamy od premiery "Dunkierki", rozpoczynającej się sceną, w której wroga armia otacza setki tysięcy Brytyjczyków i aliantów. Uwięzieni na plaży między morzem a siłami przeciwnika muszą stawić czoła niemożliwemu. Później czeka nas kosmiczna podróż, "Interstellar", następnie wyprawa w głąb intymnego i nieskończonego świata snów z filmem "Incepcja". Znakomita obsada, cudowna muzyka, wspaniałe zdjęcia i mistrzowska reżyseria Christophera Nolana, w trzech odsłonach. Nie możesz tego przegapić!
Dzień Dziecka z kinem Helios
W najbliższy weekend Kino Helios zaprasza swoich milusińskich na niezapomniane wrażenia - Smurfy, Myszka Miki, Jej Wysokość Zosia, Lwia Straż, Trefliki no i oczywiście nad wszystkim pieczę trzyma Jack Sparrow!
Nocny Maraton
12 maja kino Helios w Piotrkowie Tryb. zaprasza na wyjątkową ucztę filmową. W ciągu jednej nocy zagramy cztery filmy kultowej serii, wraz z premierą najnowszej części - "Obcy: Przymierze"! Na początek Ridley Scott z "Prometeuszem" i reżyserską wersją filmu „Obcy – 8. Pasażer "NOSTROMO"! Po krótkiej przerwie na ekranach pojawi się laureat dwóch Oscarów "Obcy – Decydujące starcie" Jamesa Camerona. Na deser, ponownie Ridley Scott i jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku, premierowy "Obcy: Przymierze"! Jesteśmy przekonani, że po tej nocy, jeszcze długo po powrocie do domu nie będziecie mogli zasnąć. Czy jesteście na to gotowi?
Helios na Scenie - najlepsze spektakle na wielkim ekranie!
Sieć kin Helios zaprasza na nowy cykl: Helios na Scenie. Na ekranach kin w całej Polsce, także w Piotrkowie Trybunalskim, zaprezentowane zostaną najlepsze spektakle National Theatre i Comédie-Française. Co dwa tygodnie w poniedziałkowe popołudnia na widzów czekać będą wielokrotnie nagradzane spektakle w gwiazdorskiej obsadzie w dwóch najbardziej cenionych teatrach Europy. Już dziś widzowie piotrkowskiego Heliosa będą mieli okazję obejrzeć spektakl „Amadeusz”.
Maraton Grozy w kinach Helios
Już 21 kwietnia kina Helios zapraszają na Maraton Strachu z premierowym pokazem filmu „Ostatnia klątwa”.
Nowy filmowy cykl – Helios OFFy!
Zapraszamy na seanse w ramach najnowszego filmowego cyklu – Helios OFFy, pierwszego przewodnika po kinowym podziemiu. Seanse inaugurujące projekt odbędą się 5 kwietnia o godzinie 18:00, za bilet Widzowie zapłacą tylko 15 złotych!
Piotrków. Bezpieczny poranek w kinie
Kino "Helios" z piotrkowską policją w niedzielne przedpołudnie zorganizowało akcję profilaktyczną dla młodych mieszkańców Piotrkowa i powiatu. Tym razem wszystko działo się w galerii Focus Mall.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc