Artykuły do tagu: Happening

W poniedziałek happening historyczny
Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego zaprasza 16 października o godz. 13.30 do parku im. ks. Józefa Poniatowskiego w Piotrkowie na happening historyczny „Piotrków Trybunalski - centrum myśli i działań niepodległościowych w czasie I wojny światowej”.
Upamiętnią dwusetną rocznicę śmierci Kościuszki
Happening historyczny, upamiętniający dwusetną rocznicę śmierci Tadeusza Kościuszki, odbędzie się 16 października w Parku Poniatowskiego. Właśnie tam, dokładnie sto lat temu, piotrkowianie zgromadzili się, by uczcić setną rocznicę śmierci patrioty i zamanifestować swój patriotyzm.
Niecodzienny happening na piotrkowskiej Krzywdzie
Happening pod hasłem "KRZESŁO - PRZEDMIOT - IDEA" zorganizowali podopieczni Piotrkowskiego Środowiskowego Domu Samopomocy. W parku im. św. Jana Pawła II umieścili własnoręcznie przygotowane instalacje.
28 czerwca w parku im. św. Jana Pawła II odbędzie się happening pod hasłem "KRZESŁO - PRZEDMIOT - IDEA", organizowany przez Piotrkowski Środowiskowy Dom Samopomocy przy współudziale studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.
Zakończył się Happening Radości. Ulicami Piotrkowa przeszli ubrani w kolorowe stroje uczniowie ze wszystkich jedenastu szkół. Nieśli optymistyczne transparenty i plakaty. Jeszcze w tym tygodniu dowiemy się, która ze szkół będzie mogła poszczycić się mianem najbardziej uśmiechniętej szkoły.
Happening Radości w Piotrkowie
„Happening Radości” odbędzie się w poniedziałek 19 czerwca w Piotrkowie. Weźmie w nim udział 220 uczniów szkół podstawowych z terenu miasta.
 Akademia Profilaktyki w Bełchatowie
W środę, 1 czerwca, w Bełchatowie odbył się happening profilaktyczny „Zryw Wolnych Serc". Społeczna Akademia Nauk wraz z bełchatowską społecznością programu „Profilaktyka a Ty” w ten sposób zainaugurowały działalność Akademii Profilaktyki. W happeningu wzięli udział studenci i kadra bełchatowskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk oraz uczniowie szkół średnich i gimnazjów z powiatu bełchatowskiego oraz profilaktycy bełchatowskich służb mundurowych.
Przedszkolaki w sprawie pszczół
„Ratować pszczółki nasze przyjaciółki” - happening pod tym hasłem zorganizowały wychowawczynie wraz z przedszkolakami z Prywatnego Przedszkola Magdaleny Jakubiak.
Żegnaj lato na rok! Happening w Rynku
Dzieci z piotrkowskich przedszkoli próbują zatrzymać lato. W tym celu ponad 300 przedszkolaków spotkało się we wtorek rano w Rynku Trybunalskim.
Happening artystyczny w OEA
W środę (3 czerwca) w parku im. Jana Pawła II oraz przed siedzibą OEA odbył się happening artystyczny zorganizowany przez Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc