Artykuły do tagu: Haering

Wypadek na ul. Haeringa. Dwie osoby trafiły do szpitala
Na ulicy Haeringa w Piotrkowie Trybunalskim doszło w czwartek do wypadku drogowego. Ranne zostały 45-latka i 10-letnia dziewczynka.
Ruszyła budowa fabryki Haeringa w Stanach Zjednoczonych
Ruszyła budowa nowej fabryki Haeringa. Zakład produkcyjny w USA zlokalizowany jest w miejscowości Lavonia w stanie Georgia. Zatrudniać będzie także kilku Polaków.
O kształceniu zawodowym. Spotkanie w Haeringu
Cyfryzacja - konsekwencje dla kształcenia zawodowego, planowane zadania Polskiej Platformy Przemysłu 4.0 w dziedzinie cyfrowej edukacji technicznej oraz prezentacja projektu kształcenia zawodowego w Haering Polska to tematy jakie omawiane były podczas spotkania zorganizowanego we wtorek w największej firmie w regionie piotrkowskim.
Dni otwarte w Szkole Haeringa
Technik mechatronik, technik mechanik i technik handlowiec – to kierunki kształcenia jakie oferuje od tego roku Szkoła Haeringa, a można się z nimi zapoznać podczas dni otwartych, jakie zorganizowano podczas tego weekendu. Największym zainteresowaniem cieszy się park maszynowy, na którym słuchacze szkoły doskonalą swoje umiejętności w zawodach mechanicznych. Na wszystkich zainteresowanych, wykładowcy Szkoły Haeringa oraz uczniowie, czekają jeszcze w sobotę od 8:00 do 17:00
Będzie ulica imienia Antona Haeringa?
Czy w Piotrkowie będziemy mieć ulicę imienia Antona Haeringa? Jest już gotowy projekt uchwały Rady Miasta, zgodnie z którym ulica Niska zmieni swoją nazwę.
W Piotrkowie popełniliśmy błąd. Rozmawiamy z Jurgenem Haeringiem
Kiedy na początku 2016 roku zmarł Anton Haering, pojawiła się niepewność – co będzie z zakładami w naszym mieście. Nie było bowiem tajemnicą, że niemiecki przedsiębiorca miał słabość do Piotrkowa Trybunalskiego. Kilka dni temu gościł u nas syn i następca założyciela firmy – Jurgen Haering, który opowiedział nam o swoich planach wobec zakładów w Piotrkowie.
Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.
Haering otwiera fabrykę w USA. Czy będą tam też pracować piotrkowianie?
Firma Haering, należąca do światowych liderów producentów detali precyzyjnych oraz podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, otworzy swój zakład w Stanach Zjednoczonych. Już teraz są plany, by pracownicy z Piotrkowa pomagali w rozwijaniu amerykańskiej fabryki.
U Haeringa będzie pracować ponad 2 tysiące osób
Do ponad 2 tysięcy osób zwiększy się zatrudnienie w firmie Haaring Polska po oddaniu do użytku nowej hali produkcyjnej. Aktualnie trwa kompletowanie najnowocześniejszego w kraju parku maszynowego fabryki.
Trwa nabór do Akademii Haeringa
To doskonała oferta dla tych, którzy chcą zdobyć zawód technika mechanika wraz z międzynarodowym certyfikatem. Konkurencja jest spora, bo o jedno miejsce ubiegają się trzy osoby. Termin składania podań upływa 15 września, natomiast zajęcia rozpoczną się tydzień później.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc