Artykuły do tagu: Haering

Dni otwarte w Szkole Haeringa
Technik mechatronik, technik mechanik i technik handlowiec – to kierunki kształcenia jakie oferuje od tego roku Szkoła Haeringa, a można się z nimi zapoznać podczas dni otwartych, jakie zorganizowano podczas tego weekendu. Największym zainteresowaniem cieszy się park maszynowy, na którym słuchacze szkoły doskonalą swoje umiejętności w zawodach mechanicznych. Na wszystkich zainteresowanych, wykładowcy Szkoły Haeringa oraz uczniowie, czekają jeszcze w sobotę od 8:00 do 17:00
Będzie ulica imienia Antona Haeringa?
Czy w Piotrkowie będziemy mieć ulicę imienia Antona Haeringa? Jest już gotowy projekt uchwały Rady Miasta, zgodnie z którym ulica Niska zmieni swoją nazwę.
W Piotrkowie popełniliśmy błąd. Rozmawiamy z Jurgenem Haeringiem
Kiedy na początku 2016 roku zmarł Anton Haering, pojawiła się niepewność – co będzie z zakładami w naszym mieście. Nie było bowiem tajemnicą, że niemiecki przedsiębiorca miał słabość do Piotrkowa Trybunalskiego. Kilka dni temu gościł u nas syn i następca założyciela firmy – Jurgen Haering, który opowiedział nam o swoich planach wobec zakładów w Piotrkowie.
Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.
Haering otwiera fabrykę w USA. Czy będą tam też pracować piotrkowianie?
Firma Haering, należąca do światowych liderów producentów detali precyzyjnych oraz podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, otworzy swój zakład w Stanach Zjednoczonych. Już teraz są plany, by pracownicy z Piotrkowa pomagali w rozwijaniu amerykańskiej fabryki.
U Haeringa będzie pracować ponad 2 tysiące osób
Do ponad 2 tysięcy osób zwiększy się zatrudnienie w firmie Haaring Polska po oddaniu do użytku nowej hali produkcyjnej. Aktualnie trwa kompletowanie najnowocześniejszego w kraju parku maszynowego fabryki.
Trwa nabór do Akademii Haeringa
To doskonała oferta dla tych, którzy chcą zdobyć zawód technika mechanika wraz z międzynarodowym certyfikatem. Konkurencja jest spora, bo o jedno miejsce ubiegają się trzy osoby. Termin składania podań upływa 15 września, natomiast zajęcia rozpoczną się tydzień później.
Wicepremier w zakładzie Haeringa
Zobaczył, jak się pracuje w Piotrkowie, obiecał pomoc i współpracę, chwalił Akademię Haeringa. Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński w czwartek (27 marca) nie tylko spotkał się z samorządowcami, rolnikami i przedsiębiorcami w Starostwie Powiatowym w Piotrkowie, nie tylko odwiedził redakcje Strefy FM, „Tygodnia Trybunalskiego” i portalu ePiotrkow.pl, zwiedzał też zakład Haering Polska Sp. z o.o.
Akademia Haeringa: chętnych nie brakuje
Aż cztery osoby ubiegają się o jedno miejsce w Akademii Haeringa. Zakończyło się już przyjmowanie podań. Teraz przed kandydatami rozmowa kwalifikacyjna.
Nowa akademia wykształci 100 uczniów rocznie
Ponad stu uczniów na jednym roku będzie się mogło kształcić w Nowej Akademii Haeringa w Piotrkowie, która powstanie obok obecnego zakładu firmy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc