Artykuły do tagu: Gwalt

Lekarz urolog z zarzutami
Wracamy do sprawy gwałtu w radomszczańskiej przychodni działającej przy szpitalu powiatowym.
Urolog zgwałcił pacjentkę?
Do zdarzenia miało dojść w gabinecie w szpitalu powiatowym w Radomsku. Młoda kobieta zgłosiła się na policję, teraz sprawę prowadzi prokuratura.
Gwałcą nawet w Piotrkowie
Analizując policyjne statystyki za ubiegły rok, można dojść do wniosku, że w naszym mieście raz w miesiącu gwałcona jest kobieta. 13 zgłoszeń w sprawie zgwałcenia nasza komenda odebrała również w 2014 roku. Liczba wydaje się znacząca, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość Piotrkowa Trybunalskiego.
10 lat za gwałt na córce
Na 10 i pół roku więzienie skazał piotrkowski Sąd Okręgowy mieszkańca Radomska, za gwałt na swojej 12-letniej córce oraz za psychiczne znęcanie się nad rodziną.
Zgwałcił i okradł prostytutkę. Grozi mu nawet 15 lat więzienia
Do piotrkowskiej komendy zgłosiła się obywatelka Bułgarii, która powiadomiła policjantów o dokonanym na niej rozboju i gwałcie. Kobieta zajmowała się od pewnego czasu prostytucją przydrożną. Napastnik wywiózł ją w głąb lasu, sterroryzował nożem i ukradł 860 zł, potem zgwałcił.
Zatrzymano podejrzanego o podwójny gwałt
Zatrzymano 31-letniego Bogdana S., który miał dopuścić się gwałtów na dwóch kobietach. Ponadto miał znęcać się nad konkubiną. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Zatrzymany podejrzany o próbę gwałtu
45-letni mieszkaniec gminy Bełchatów został zatrzymany pod zarzutem usiłowania zgwałcenia młodej kobiety.
Janusz Korwin-Mikke w Piotrkowie
23 maja w Piotrkowie Trybunalskim Janusz Korwin-Mikke - prezes Kongresu Nowej Prawicy skrytykował ustawę o ściganiu gwałtu z urzędu, która w ostatnich dniach niemal jednogłośnie przeszła przez Sejm.
Przyznał się do zabójstwa. Sprawa gwałtu trwa
Postępowanie prokuratorskie w sprawie zabójstwa 22 letniego Sylwestra M. oraz usiłowania zabójstwa Laury K. zostało zakończone. Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie postawiła sprawcy, Stefanowi K. dwa zarzuty. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jednak to nie jedyny wątek tragedii sprzed kilku miesięcy, która wydarzyła się w Piotrkowie przy ulicy Przedborskiej. Nadal trwają czynności procesowe w sprawie zbiorowego gwałtu na Laurze K, córce mężczyzny, który dopuścił się zabójstwa jej chłopaka.
Niepełnosprawna kobieta padła ofiarą 17-latka, który za swój czyn będzie odpowiadał jak dorosły. Grozi mu nawet 12 lat więzienia.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc