Artykuły do tagu: Gwalt

Koniec z anonimowością pedofilów i gwałcicieli
Od kilku dni każdy może sprawdzić czy w jego sąsiad lub znajomy nie był skazany za przemoc seksualną. Z początkiem bieżącego roku udostępniony do wiadomości publicznej został Rejestr Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. Wśród nich są mieszkańcy także naszego regionu.
Lekarz urolog z zarzutami
Wracamy do sprawy gwałtu w radomszczańskiej przychodni działającej przy szpitalu powiatowym.
Urolog zgwałcił pacjentkę?
Do zdarzenia miało dojść w gabinecie w szpitalu powiatowym w Radomsku. Młoda kobieta zgłosiła się na policję, teraz sprawę prowadzi prokuratura.
Gwałcą nawet w Piotrkowie
Analizując policyjne statystyki za ubiegły rok, można dojść do wniosku, że w naszym mieście raz w miesiącu gwałcona jest kobieta. 13 zgłoszeń w sprawie zgwałcenia nasza komenda odebrała również w 2014 roku. Liczba wydaje się znacząca, zwłaszcza biorąc pod uwagę wielkość Piotrkowa Trybunalskiego.
10 lat za gwałt na córce
Na 10 i pół roku więzienie skazał piotrkowski Sąd Okręgowy mieszkańca Radomska, za gwałt na swojej 12-letniej córce oraz za psychiczne znęcanie się nad rodziną.
Zgwałcił i okradł prostytutkę. Grozi mu nawet 15 lat więzienia
Do piotrkowskiej komendy zgłosiła się obywatelka Bułgarii, która powiadomiła policjantów o dokonanym na niej rozboju i gwałcie. Kobieta zajmowała się od pewnego czasu prostytucją przydrożną. Napastnik wywiózł ją w głąb lasu, sterroryzował nożem i ukradł 860 zł, potem zgwałcił.
Zatrzymano podejrzanego o podwójny gwałt
Zatrzymano 31-letniego Bogdana S., który miał dopuścić się gwałtów na dwóch kobietach. Ponadto miał znęcać się nad konkubiną. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.
Zatrzymany podejrzany o próbę gwałtu
45-letni mieszkaniec gminy Bełchatów został zatrzymany pod zarzutem usiłowania zgwałcenia młodej kobiety.
Janusz Korwin-Mikke w Piotrkowie
23 maja w Piotrkowie Trybunalskim Janusz Korwin-Mikke - prezes Kongresu Nowej Prawicy skrytykował ustawę o ściganiu gwałtu z urzędu, która w ostatnich dniach niemal jednogłośnie przeszła przez Sejm.
Przyznał się do zabójstwa. Sprawa gwałtu trwa
Postępowanie prokuratorskie w sprawie zabójstwa 22 letniego Sylwestra M. oraz usiłowania zabójstwa Laury K. zostało zakończone. Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie postawiła sprawcy, Stefanowi K. dwa zarzuty. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów. Jednak to nie jedyny wątek tragedii sprzed kilku miesięcy, która wydarzyła się w Piotrkowie przy ulicy Przedborskiej. Nadal trwają czynności procesowe w sprawie zbiorowego gwałtu na Laurze K, córce mężczyzny, który dopuścił się zabójstwa jej chłopaka.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat