Artykuły do tagu: GOKiS

OSP Moszczenica obroniła mistrzostwo
Dziewięć drużyn walczyło w V Mistrzostwach w halowej piłce nożnej strażaków z Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu Gminy Moszczenica.
Mistrzostwa bronić będą strażacy z OSP Moszczenica.
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zachęca do wspólnego spędzenia tegorocznych ferii zimowych.
Padł nowy rekord w Moszczenicy! Sztab zebrał ponad 20 tysięcy złotych
Gorące serca, szczodre datki i wielu ludzi gotowych nieść pomoc i nadzieję innym. Taki był moszczenicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Koncert Noworoczny w Moszczenicy
W niedzielę w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy można było posłuchać najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek w wykonaniu solisty Radosława Blonki, któremu towarzyszyła Orkiestra Kameralna PSM w Piotrkowie pod dyrekcją Ewy Izydorczyk – Grzelak oraz Jagody Wyrwińskiej.
„Jacy Tacy Moszczeniacy” i Korytkowski nagrodzeni
Kolejny sukces reprezentantów Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy na XXII Wojewódzkim Przeglądzie Artystycznego Ruchu Seniorów.
Moszczenica: Pieśń o Bogu ukrytym
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Moszczenicy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają w najbliższą niedzielę 23 października o godz. 16.30 do obejrzenia i wysłuchania montażu literacko-muzycznego „Jan Paweł II – pieśń o Bogu ukrytym”.
Święto Plonów w Moszczenicy
Moszczenica świętowała Dożynki Gminne. Tłumnie przybyli mieszkańcy wspólnie z władzami gminy dziękowali rolnikom za tegoroczne plony.
Tym razem zwiedzali zabytkową kopalnię
Zabytkowa Kopalnia Srebra i Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach – taki był kierunek kolejnej wycieczki w ramach programu „Bezpieczne wakacje z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Moszczenicy”.
Oglądali gigantyczne bakterie i owady
To był pierwszy wakacyjny wjazd zorganizowany przez GOKiS. 5 lipca dzieciaki z gminy Moszczenica wybrały się do Parku Mikrokosmos w Ujeździe.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc