Artykuły do tagu: GOK

Wola Krzysztoporska: GOK zaprasza na koncert!
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza na koncert „Drogi Niepodległości – Żołnierze Wyklęci”.
Wola Krzysztoporska: Światowe przeboje specjalnie dla kobiet
„Światowe przeboje musicalowe i rozrywkowe” w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich będzie można usłyszeć podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Ferie z moszczenickim GOKiS-em
Będzie historia, przygoda i rozrywka. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu po raz kolejny przekonuje, że ferie mogą bawić i uczyć.
Wola Krzysztoporska: Zapraszają na koncert noworoczny
Już w najbliższą niedzielę, 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się koncert noworoczny. Początek o godzinie 18.00 w sali widowiskowej GOK (ul. Południowa 2).
Koncert z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy zaprasza w niedzielę, 12 listopada o godz. 17.00 na koncert z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości.
 Film o niezwykłym życiu Maksymiliana Kolbego
„Dwie korony” – film o niezwykłym życiu Maksymiliana Kolbego – będzie można obejrzeć 8 listopada w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Wola Krzysztoporska: Smaki Królowej Bony już w niedzielę
Już w najbliższą niedzielę, 8 października w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się V edycja konkursu kulinarnego pod nazwą Smaki Królowej Bony.
Zakończenie wakacji z GOKIS-em. Festyn w Moszczenicy
2 września w Moszczenicy zakończymy wakacje. Zanim najmłodsi mieszkańcy powiatu rozpoczną lekcje w swoich szkołach czeka ich jeszcze spora porcja zabawy.
14.08.2017 10:36
Góry i kajaki
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy serdecznie zaprasza na kolejne rodzinne wyprawy.
08.08.2017 10:48
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy serdecznie zaprasza mieszkańców gminy na kolejne rodzinne wyprawy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat