Artykuły do tagu: GOK

Tancerze z całej Polski rywalizowali w Moszczenicy
Ponad tysiąc tancerek i tancerzy z całej Polski wzięło udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Freestyle Move It o Puchar Wójta Gminy Moszczenica.
23.05.2018 12:55
Turniej Tańca Freestyle
W najbliższą sobotę, 26 maja zapraszamy na VII Ogólnopolski Turniej Tańca Freestyle do Moszczenicy.
Jan Pietrzak wystąpił w Woli Krzysztoporskiej
Niemal trzygodzinny koncert przy wypełnionej po brzegi sali widowiskowej – tak wyglądało niedzielne popołudnie (6 maja) w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej, na którego deskach wystąpił Jan Pietrzak z zespołem.
Jan Pietrzak zaśpiewa w Woli Krzysztoporskiej
Koncert „Niepodległość 100+” z udziałem gwiazdy kabaretu Pod Egidą Jana Pietrzaka odbędzie się 6 maja w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Widzów zabrali na teatralny „Olimp”
Około 200 osób zgromadzonych w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Woli Krzysztoporskiej obejrzało w ubiegłą sobotę (21 kwietnia) spektakl „Olimp” w wykonaniu grupy teatralnej Dla Niepoznaki z Pabianic.
Zapraszamy do teatru, a właściwie… na Olimp
Już w najbliższą sobotę w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej kolejny spektakl w wykonaniu grupy teatralnej Dla Niepoznaki z Pabianic.
Wola Krzysztoporska: GOK zaprasza na koncert!
Gminny Ośrodek Kultury w Woli Krzysztoporskiej zaprasza na koncert „Drogi Niepodległości – Żołnierze Wyklęci”.
Wola Krzysztoporska: Światowe przeboje specjalnie dla kobiet
„Światowe przeboje musicalowe i rozrywkowe” w wykonaniu Anny i Romualda Spychalskich będzie można usłyszeć podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet, który już w najbliższą sobotę odbędzie się w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej.
Ferie z moszczenickim GOKiS-em
Będzie historia, przygoda i rozrywka. Gminny Ośrodek Kultury i Sportu po raz kolejny przekonuje, że ferie mogą bawić i uczyć.
Wola Krzysztoporska: Zapraszają na koncert noworoczny
Już w najbliższą niedzielę, 21 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej odbędzie się koncert noworoczny. Początek o godzinie 18.00 w sali widowiskowej GOK (ul. Południowa 2).

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat