Artykuły do tagu: Fotografia

W niedzielę 7 maja o godz. 18.00 w Galerii „Śnieżne Krużganki” odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Marii Tymińskiej pod tytułem „Dałaś mi życie mamo! Kochaj mnie…”.
Japonia wg Fidziańskiej
W niedzielę 2 kwietnia o godz. 17.00 w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Fidziańskiej „Japonia”.
Kwiecień miesiącem fotografii
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zapraszają na IV Piotrkowski Miesiąc Fotografii.
Włącz się w tworzenie książki o ulicach i placach Piotrkowa
Trwają prace nad publikacją prezentującą historię piotrkowskich ulic i placów. Autorami opracowania są Agnieszka Bednarska-Smuga i Paweł Kendra. W lutym 2017 r. na spotkaniu zespołu redakcyjnego w Miejskiej Bibliotece Publicznej określono zawartość i objętość książki.
Książka będzie zawierała wykaz wszystkich ulic i placów zgodnie ze stanem na 1 stycznia 2017 r. wraz z numerami uchwał i datami nadania nazw oraz indeksy grupujące nazwy ulic wg ich pochodzenia.
Kreatywni zapraszają na warsztaty fotograficzne
Stowarzyszenie Fotograficzne "Kreatywni" zaprasza na kolejne warsztaty fotograficzne. Warsztaty poprowadzi Tomasz Soliński a asystować mu będzie fotograf z Izraela Inbal Or-Lev. Tym razem tematem oprócz portretu w studio będzie również portret w plenerze z wykorzystaniem lamp reporterskich oraz modyfikatorów.
Piątek trzynastego w galerii ODA
Tego dnia w Ośrodku Działań Artystycznych przy Sieradzkiej 8 w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy Zbigniewa Maciejewskiego „Fotografia”. Początek o godz. 18.00.
Sebastian nagrodzony za zdjęcie
Sebastian Jaśkiewicz, uczestnik warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, zdobył kolejną nagrodę, tym razem w konkursie fotograficznym „Piękno Sulejowa w obiektywie”.
Język pobożności ludowej na fotografii
Od najbliższej niedzieli 13 listopada w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei Ku Demokracji będzie można oglądać wystawę fotografii Bernadetty Matuły „Język pobożności ludowej”.
Wystawa prezentowana będzie do 30 listopada. Wejście od pl. Kościuszki. Wstęp wolny!
„Ślady pamięci” to wystawa prac Piotra Wypycha, dotycząca pozostałości, jakie I wojna światowa odcisnęła w sposób trwały na terenie dzisiejszego województwa łódzkiego. Ekspozycja będzie prezentowana na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji” od 1 do 15 listopada. Wejście od pl. Kościuszki. Wstęp wolny.
Fcztery zaprasza na wystawę
Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zaprasza na wernisaż międzynarodowej poplenerowej wystawy, która odbędzie się 21 października o godz. 18.00 w Muzeum w Piotrkowie Trybunalskim.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc