Artykuły do tagu: Fotografia

Rusza konkurs fotograficzno-motoryzacyjny. Wygraj nawet 1000 zł!
Jesteś posiadaczem oryginalnego samochodu lub motocykla, posiadasz ikonę motoryzacji z ubiegłych dekad, masz pojazd zabytkowy, oldtimer, youngtimer, american car, ciekawy samochód lub motocykl sportowy, tuning, car audio? A może Twój pojazd po prostu ma… to coś, a jego oryginalne, niecodzienne modyfikacje wyróżniają go z tłumu? Jeśli ludzie na ulicy oglądają się za nim z podziwem, ten konkurs jest dla Ciebie!
Wystawa fotograficzna w „Śnieżnych Krużgankach”
Od niedzieli 2 lipca w Galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum idei „Ku Demokracji” prezentowana będzie wystawa fotografii Katarzyny Kamińskiej.
W niedzielę 7 maja o godz. 18.00 w Galerii „Śnieżne Krużganki” odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Marii Tymińskiej pod tytułem „Dałaś mi życie mamo! Kochaj mnie…”.
Japonia wg Fidziańskiej
W niedzielę 2 kwietnia o godz. 17.00 w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Aleksandry Fidziańskiej „Japonia”.
Kwiecień miesiącem fotografii
Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie Trybunalskim oraz Piotrkowskie Towarzystwo Fotograficzne Fcztery zapraszają na IV Piotrkowski Miesiąc Fotografii.
Włącz się w tworzenie książki o ulicach i placach Piotrkowa
Trwają prace nad publikacją prezentującą historię piotrkowskich ulic i placów. Autorami opracowania są Agnieszka Bednarska-Smuga i Paweł Kendra. W lutym 2017 r. na spotkaniu zespołu redakcyjnego w Miejskiej Bibliotece Publicznej określono zawartość i objętość książki.
Książka będzie zawierała wykaz wszystkich ulic i placów zgodnie ze stanem na 1 stycznia 2017 r. wraz z numerami uchwał i datami nadania nazw oraz indeksy grupujące nazwy ulic wg ich pochodzenia.
Kreatywni zapraszają na warsztaty fotograficzne
Stowarzyszenie Fotograficzne "Kreatywni" zaprasza na kolejne warsztaty fotograficzne. Warsztaty poprowadzi Tomasz Soliński a asystować mu będzie fotograf z Izraela Inbal Or-Lev. Tym razem tematem oprócz portretu w studio będzie również portret w plenerze z wykorzystaniem lamp reporterskich oraz modyfikatorów.
Piątek trzynastego w galerii ODA
Tego dnia w Ośrodku Działań Artystycznych przy Sieradzkiej 8 w Piotrkowie odbędzie się wernisaż wystawy Zbigniewa Maciejewskiego „Fotografia”. Początek o godz. 18.00.
Sebastian nagrodzony za zdjęcie
Sebastian Jaśkiewicz, uczestnik warsztatów fotograficznych dla dzieci i młodzieży w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, zdobył kolejną nagrodę, tym razem w konkursie fotograficznym „Piękno Sulejowa w obiektywie”.
Język pobożności ludowej na fotografii
Od najbliższej niedzieli 13 listopada w galerii „Śnieżne Krużganki” w Centrum Idei Ku Demokracji będzie można oglądać wystawę fotografii Bernadetty Matuły „Język pobożności ludowej”.
Wystawa prezentowana będzie do 30 listopada. Wejście od pl. Kościuszki. Wstęp wolny!

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc