Artykuły do tagu: Focus

Ferie pełne przygód w piotrkowskiej galerii
Focus Mall zaprasza do zabawy z Psim Patrolem. Ferie pełne przygód to propozycja piotrkowskiej galerii skierowana - z okazji ferii zimowych - do wszystkich dzieci w różnym wieku oraz ich opiekunów.
25. finał WOŚP w Focus Mall
W niedzielę 15 stycznia 2017 roku Focus Mall zaprasza wszystkich, którym bliska jest idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do wspólnego grania i pomagania. Po raz drugi galeria stanie się areną piotrkowskiego finału WOŚP.
Świąteczne przyjemności w Focus Mall Piotrków Trybunalski
Przygotowania do Bożego Narodzenia to dla wszystkich szczególny czas, a dla gospodarzy domów to jedne z najważniejszych dni w roku. Myślimy wtedy o świątecznych porządkach, co podarujemy bliskim, jakie potrawy zagoszczą na naszych stołach, w co się ubierzemy. Dzieci nie mogą doczekać się rozpakowywania prezentów a dorośli błogiego odpoczynku.
Laboratorium Mikołaja w Focus Mall
Galeria Focus Mall zaprasza wszystkie dzieci i ich opiekunów na rodzinną i pełną atrakcji zabawę z okazji Mikołajek. We wtorek 6 grudnia w godzinach 13.00 - 19.00 czynne będzie zimowe laboratorium, którego gospodarzem będzie oczywiście Mikołaj.
Czarny Piątek w Piotrkowie, czyli SmartNoc w Focus Mall
Czas na smart zakupy, czas na Black Friday. Z tej okazji galeria Focus Mall w Piotrkowie zaprasza w piątek 25 listopada w godzinach 19.00 - 23.00 na akcję SmartNoc. Tylko tego wieczoru klienci centrum będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji i rabatów na aktualne kolekcje i wygrać smart nagrody.
Krzysztof z Piotrkowa wygrał toyotę. Zobacz galerię zdjęć z siódmych urodzin Focusa!
Toyotę corollę wygrał Krzysztof z Piotrkowa. Zdumienie zwycięzcy było tym większe, że mieszkaniec naszego miasta nie ma prawa jazdy. Był tradycyjny tort z babeczek, był występ gwiazdy i wielkie emocje. Tak wyglądały siódme urodziny galerii Focus Mall.
Galeria świętuje siódme urodziny
Siedem lat – właśnie tyle minęło od otwarcia galerii Focus Mall w Piotrkowie. To sporo czasu – nie są to okrągłe urodziny, ale nie od dziś wiadomo, że "siódemka" to szczęśliwa liczba. Z tej okazji czas na wielką, dwudniową imprezę.
Siódme urodziny Focus Mall Piotrków Trybunalski
Nadszedł czas na wielką imprezę. Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim przez dwa dni będzie obchodziła swoje 7. urodziny. Wydarzenie odbędzie się 12 i 13 listopada w godzinach 12.00 - 19.00. W niedzielę o godzinie 17.00 poznamy zwycięzców Loterii Urodzinowej. Można
w niej wygrać samochód osobowy toyota corolla oraz 5 bonów o wartości 1000 zł każdy.
Wygraj toyotę corollę w Loterii Urodzinowej Focus Mall!
Focus Mall Piotrków Trybunalski będzie obchodził 7. rocznicę otwarcia. Z okazji urodzin galeria zorganizowała loterię, w której do wygrania jest samochód toyota corolla. Rozpoczęła się ona 14 października i potrwa do 13 listopada.
Spal kalorie i pomóż dzieciom!
W sobotę w piotrkowskiej galerii Focus Mall zainaugurowano akcję „W zdrowym ciele zdrowy duch”, za każde spalone na dostępnym sprzęcie urządzeniach do ćwiczeń 50 kalorii dostaniemy żeton o wartości 5 złotych, pieniądze zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego dla trzech piotrkowskich placówek oświatowych.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc