Artykuły do tagu: Focus

Słodycze, zakupy i dobre towarzystwo – panaceum na przedwiosenną chandrę
Słodycze, zakupy i spędzanie czasu z bliskimi – to według Polaków najlepsze sposoby poprawienia humoru. Gdzie można znaleźć doskonałe panaceum na przedwiosenną chandrę? Naturalnie w centrach handlowych. Dlatego Focus Mall Piotrków Trybunalski zaprasza wszystkich, którzy doświadczają zimowego obniżenia nastroju i chcieliby już poczuć odrobinę wiosennej energii, do spróbowania słodkich przyjemności, skorzystania z gorących niespodzianek i poszukiwania wiosennych inspiracji.
Zakochaj się w misiu! Ponad 300 walentynkowych pluszaków do wygrania
Pełne frajdy, śmiechu i radości – takie będą tegoroczne Walentynki w Focus Mall Piotrków Trybunalski. Galeria zaprasza do wspólnego spędzenia walentynkowego popołudnia we wtorek 14 lutego w godz. 14:00 – 20:00. W tym wyjątkowym dniu klienci będą mogli zdobyć jednego z ponad 300 pluszowych misiów.
Ferie pełne przygód w piotrkowskiej galerii
Focus Mall zaprasza do zabawy z Psim Patrolem. Ferie pełne przygód to propozycja piotrkowskiej galerii skierowana - z okazji ferii zimowych - do wszystkich dzieci w różnym wieku oraz ich opiekunów.
25. finał WOŚP w Focus Mall
W niedzielę 15 stycznia 2017 roku Focus Mall zaprasza wszystkich, którym bliska jest idea Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do wspólnego grania i pomagania. Po raz drugi galeria stanie się areną piotrkowskiego finału WOŚP.
Świąteczne przyjemności w Focus Mall Piotrków Trybunalski
Przygotowania do Bożego Narodzenia to dla wszystkich szczególny czas, a dla gospodarzy domów to jedne z najważniejszych dni w roku. Myślimy wtedy o świątecznych porządkach, co podarujemy bliskim, jakie potrawy zagoszczą na naszych stołach, w co się ubierzemy. Dzieci nie mogą doczekać się rozpakowywania prezentów a dorośli błogiego odpoczynku.
Laboratorium Mikołaja w Focus Mall
Galeria Focus Mall zaprasza wszystkie dzieci i ich opiekunów na rodzinną i pełną atrakcji zabawę z okazji Mikołajek. We wtorek 6 grudnia w godzinach 13.00 - 19.00 czynne będzie zimowe laboratorium, którego gospodarzem będzie oczywiście Mikołaj.
Czarny Piątek w Piotrkowie, czyli SmartNoc w Focus Mall
Czas na smart zakupy, czas na Black Friday. Z tej okazji galeria Focus Mall w Piotrkowie zaprasza w piątek 25 listopada w godzinach 19.00 - 23.00 na akcję SmartNoc. Tylko tego wieczoru klienci centrum będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji i rabatów na aktualne kolekcje i wygrać smart nagrody.
Krzysztof z Piotrkowa wygrał toyotę. Zobacz galerię zdjęć z siódmych urodzin Focusa!
Toyotę corollę wygrał Krzysztof z Piotrkowa. Zdumienie zwycięzcy było tym większe, że mieszkaniec naszego miasta nie ma prawa jazdy. Był tradycyjny tort z babeczek, był występ gwiazdy i wielkie emocje. Tak wyglądały siódme urodziny galerii Focus Mall.
Galeria świętuje siódme urodziny
Siedem lat – właśnie tyle minęło od otwarcia galerii Focus Mall w Piotrkowie. To sporo czasu – nie są to okrągłe urodziny, ale nie od dziś wiadomo, że "siódemka" to szczęśliwa liczba. Z tej okazji czas na wielką, dwudniową imprezę.
Siódme urodziny Focus Mall Piotrków Trybunalski
Nadszedł czas na wielką imprezę. Galeria Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim przez dwa dni będzie obchodziła swoje 7. urodziny. Wydarzenie odbędzie się 12 i 13 listopada w godzinach 12.00 - 19.00. W niedzielę o godzinie 17.00 poznamy zwycięzców Loterii Urodzinowej. Można
w niej wygrać samochód osobowy toyota corolla oraz 5 bonów o wartości 1000 zł każdy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc