Artykuły do tagu: Final

W Woli Krzysztoporskiej padł rekord
A dokładnie 4.335,88 zł, 2 euro i 2 korony czeskie. Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska jak zwykle okazali wielkie serce. To dzięki nim w tym roku znów padł rekord w zbiórce na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W Woli Krzysztoporskiej gotowi do Finału Orkiestry
Będą licytacje, strażackie pokazy, występy artystyczne i wspólne śpiewanie. Już w najbliższą niedzielę, 15 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Woli Krzysztoporskiej po raz kolejny zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Moszczenica szykuje się do Finału
25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Jak zawsze do Orkiestry dołączy również gmina Moszczenica.
Trwa 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Trwa 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W Piotrkowie Trybunalskim drugi rok z rzędu szefem sztabu jest Dariusz Cecotka.
Jaki tym razem będzie Wielki Finał WOŚP w Piotrkowie?
Koncert zespołu Video, pokazy motoryzacyjne, licytacje i pokaz sztucznych ogni to tylko niektóre z atrakcji, jakie przygotowują organizatorzy kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
„Rubinowa Hortensja” rozstrzygnięta
XLVI Ogólnopolski Konkurs Literacki o „Rubinową Hortensję” rozstrzygnięty. W tegorocznej edycji wzięło udział 164 uczestników z całego kraju. W sobotę (3.12) odbył się koncert finałowych, podczas którego poznaliśmy laureatów.
Kolorowa Lokomotywa dojechała do finału!
W minioną sobotę, 15 października, w Łódzkim Domu Kultury odbył się finał tegorocznej edycji projektu ekologiczno-artystycznego dla dzieci "Kolorowa Lokomotywa". Po prawie 3 miesiącach działań w terenie przyszedł czas na rozstrzygnięcie konkursów: fotograficznego, plastycznego oraz rękodzieła i sztuki ludowej. Z prawie 300 zgłoszonych prac komisja konkursowa wyłoniła 9 nagród głównych oraz 100 wyróżnień.
WOŚP. Ile zebrali w Woli Krzysztoporskiej?
Na scenie wolskiego GOK-u 10 stycznia były licytacje i wzruszające występy dzieci i dorosłych. A wszystko na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Udało się zebrać niemal 3 tys. zł.
W Wolborzu zebrali prawie 5 tysięcy zł!
Tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy znów przyciągnął wielu ludzi o gorących sercach. W całym kraju, według wstępnych szacunków wolontariusze zebrali ponad 44 mln zł. Ile zebrano w gminie Wolbórz?
Jeden z piotrkowskich portali internetowych (Gazeta Trybunalska) opublikował fotografie (i film) rejestrujące grupę wolontariuszy WOŚP na osiedlu Słowackiego w Piotrkowie. Zdjęcia (nagranie już niekoniecznie) mogą zdaniem autora filmu świadczyć o tym, że młodzi ludzie „dobierali się" do puszek, do których wcześniej zbierali pieniądze na rzecz Orkiestry. Czy tak było rzeczywiście? To sprawdzi policja.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc