Artykuły do tagu: Film

„Młodość” na walentynki
KINODA zaprasza na walentynkowy pokaz filmu „Młodość” w reżyserii Paolo Sorrentino. 14 lutego (środa) o godz. 19.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.
Polsko-brytyjska produkcja o wyjątkowym malarzu została nominowana do Oscara w kategorii najlepszy pełnometrażowy film animowany. W zespole odpowiedzialnym za animację była Karolina Michałowska, absolwentka II LO w Piotrkowie.
Zobacz Bogusława Lindę w jednej z najlepszych ról
KINODA zaprasza na pokaz filmu „Powidoki” Andrzeja Wajdy. Film będzie można zobaczyć (za darmo) 25 stycznia w galerii ODA przy ul. Dąbrowskiego 5, początek seansu godz. 19.00.
Filmowy Piotrków w tańcu i piosence
Wyjątkowe widowisko "Piotrków filmowy - w piosence i w tańcu" mogli zobaczyć ci piotrkowianie, którzy w piątkowy wieczór (5 stycznia) przyszli do Miejskiego Ośrodka Kultury.
Piotrków filmowy - w piosence i ...
5 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie odbędzie się koncert "Piotrków filmowy - w piosence i w tańcu”.
Premiera piotrkowskiego filmu Adama Guzińskiego
W czwartek, 28 grudnia, na specjalnym pokazie zorganizowanym w piotrkowskim kinie Helios odbyła się ogólnopolska premiera filmu Adama Guzińskiego „Następna stacja Piotrków Trybunalski”. Ten krótkometrażowy obraz powstał z okazji 800-lecia miasta. Jego producentem jest Opus Film, zaś finansowego wsparcia projektowi udzieliło Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Twórca filmu o Janie Karskim w piotrkowskiej „Budowlance”
Młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie oraz ta zaproszona z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego uczestniczyła w projekcji filmu „Karski i władcy ludzkości”, którego reżyserem jest Sławomir Grϋnberg znany operator, producent filmowy i telewizyjny.
Wyjątkowy pokaz „Listów do M. 3”
5 grudnia nie lada gratka czeka tych, którzy zdecydują się kupić bilety na seans "Listy do M.3". Tego dnia w kinie Helios z publicznością spotka się twórca scenariusza komedii, Mariusz Kuczewski.
Wspominali Grzegorza Królikiewicza
24 i 25 listopada w Ośrodku Działań Artystycznych w Piotrkowie odbyły się pokazy filmów i spotkania poświęcone pamięci Grzegorza Królikiewicza. Związany z Piotrkowem reżyser zmarł 21 września 2017 roku.
Czy filmy, w których
Piotrków Trybunalski to ważne miejsce na filmowej mapie Polski. Na przestrzeni lat nakręcono tu zdjęcia do blisko 40 filmów i seriali. Czy to, że miasto "gra" na dużym ekranie, korzystnie wpływa na jego promocję?

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat