Artykuły do tagu: FidoFightGoldTeam

Medalowy łup reprezentantów Fido Fight Gold Team BJJ
15 medali: 5 złotych, 5 srebrnych i 5 br±zowych przywieĽli zawodnicy piotrkowskiego klubu Fido Fight Gold Team BJJ z turnieju brazylijskiego jiu-jitsu pod hasłem "Charakterne dzieciaki", który odbył się w Stalowej Woli.
PrzywieĽli z Pragi 5 medali
Młodzi zawodnicy klubu Fido Fight Gold Team Piotrków Trybunalski wzięli udział w turnieju brazylijskiego jiu-jitsu pod hasłem Christmas Open Prague 2017. Podopieczni Damiana Fidali przywieĽli ze stolicy Czech pięć kr±żków, cztery br±zowe i jeden srebrny. To pierwsze medale wywalczone przez piotrkowian podczas zagranicznego turnieju.
Młodzi piotrkowianie wywalczyli puchar drużynowy
Aż jedena¶cie złotych medali przywieĽli młodzi zawodnicy Fido Fight Gold Team z Międzynarodowego Turnieju w Brazylijskim Jiu-Jitsu (dywizja Gi i No-Gi) Duko Cup 4, który odbyły się w Tarnowie Podgórnym. Tym samym reprezentanci piotrkowskiego klubu wywalczyli puchar drużynowy.

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjątków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat