Artykuły do tagu: DabrowanadCzarna

Mały Mundial w Dąbrowie nad Czarną
Mistrzostwa świata w piłce nożnej rozpoczną się już 14 czerwca, a kilka dni później w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów odbędzie się Nasz Mały Mundial, piłkarski turniej dla miłośników tej najpopularniejszej w naszym kraju dyscypliny sportowej.
Kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa
Na drodze w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letnia kobieta kierująca BMW, podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 23-letniemu kierowcy forda mondeo.
20.10.2014 07:03
11 osób oddało krew
W niedzielę, 19 października w Dąbrowie nad Czarną odbyła się akcja zbiórki krwi. Udział wzięło w niej 11 osób, dzięki którym pozyskano prawie 5 litrów krwi. Na zdjęciu od lewej: Michał Ząbecki, Sławomir Obłoza, Mariusz Magiera.
Podstawówka w Dąbrowie nad Czarną świętowała urodziny
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie nad Czarną obchodziła 150. urodziny. Mottem przewodnim obchodów były słowa Jana Pawła II – patrona szkoły „Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”.
Uczeń gimnazjum laureatem konkursu biologicznego
Łukasz Leśniewski, uczeń klasy IIIa Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dąbrowie nad Czarną zdobył tytuł laureata konkursu biologicznego. Gimnazjalista z gm. Aleksandrów znalazł się w elitarnym gronie 160 uczniów wyróżnionych podczas podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych.
Gmina Aleksandrów. Święto Konstytucji 3 Maja
3 maja w kościele parafialnym w Dąbrowie nad Czarną odbędą się uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja połączone z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka.
Nietrzeźwy kierowca przewoził dzieci
Przewoził dzieci będąc pod wpływem alkoholu. Piotrkowscy policjanci zatrzymali w poniedziałek rano nietrzeźwego kierowcę gimbusa.
W Dąbrowie zbierano pieniądze dla dzieci
Dziś w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów mieszkańcy bawili się podczas Festiwalu Zespołów Folklorystycznych. Połączono jednak przyjemne z pożytecznym, bo imprezę zorganizowano głównie po to, aby zebrać pieniądze na rzecz ok. 20 dzieci z terenu gminy, które są rehabilitowane w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym Szansa w Piotrkowie.
Festiwal Zespołów Folklorystycznych odbędzie się w najbliższą niedzielę w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów.
Cały ciężar spadł na dzieci
Najpierw stracili ojca. W lutym tego roku, po 1,5-rocznej walce z rakiem zmarła ich mama. Zostali sami...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat