Artykuły do tagu: DK91

Wypadek na drodze krajowej 91. Jedna osoba trafiła do szpitala
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 91 pod Piotrkowem. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Szesnaście osób rannych w wypadku na DK 91!
16 osób ucierpiało w wypadku, do którego doszło rano na drodze krajowej 91 w Milejowie. Zderzyły się tam dwa samochody, jeden z nich - bus - przewoził 28 pasażerów. Czynności ratunkowe na miejscu już się zakończyły.
30.11.-0001 00:00
Uwaga kierowcy! Wypadek na DK91
Do wypadku doszło w poniedziałek rano na drodze krajowej nr 91, niedaleko skrzyżowania z ulicą Moryca w Piotrkowie.
Kolejne wypadki. DK 91 częściowo zablokowana
Na tej drodze doszło do dwóch wypadków, jednego w Longinówce, drugi miał miejsce na skrzyżowaniu z ulicą Moryca w Piotrkowie. DK 91 jest częściowo zablokowana.
01.09.2017 15:21
Wypadek na DK 91
Na wysokości skrzyżowania starej trasy na Radomsko z drogami prowadzącymi na Siomki i Milejów doszło do zderzenia osobowego citroena z półciężarówką iveco. Ranna została jedna osoba, są spore utrudnienia.
Uwaga kierowcy! Rusza remont DK 91 w Starowej Górze
W poniedziałek rusza remont na drodze krajowej 91 na wysokości Starowej Góry. Będzie polegał na wymianie konstrukcji i nawierzchni jezdni na ponadkilometrowym odcinku.
Uwaga na utrudnienia między Rozprzą i Niechcicami!
Przez najbliższe dwa miesiące na drodze krajowej 91 należy liczyć się z utrudnieniami. W poniedziałek rozpoczyna się remont dwóch odcinków trasy o łącznej długości 7,5 kilometra.
Od poniedziałku spore utrudnienia na DK 1 i DK 91
29 maja rusza remont drogi krajowej nr 1 i 91 w rejonie węzła „Tuszyn” (DK1-91/A1). Prace będą polegały na wymianie nawierzchni i konstrukcji drogi na odcinku około 1,5 km.
Tragiczny wypadek w Rękoraju. Trzy osoby zginęły na miejscu [AKTUALIZACJA]
Trzy osoby zginęły w wypadku do jakiego doszło w nocy na DK91 (DK12) w Rękoraju. Czołowo zderzyły się dwa TIR-y firm kurierskich. Jeden z pojazdów całkowicie spłonął.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc