Artykuły do tagu: CzasnaPiotrkowskie

Zwierzaki też zasługują na udane święta
Około 100 kg karmy dla zwierzaków zebrano podczas kolejnej akcji, zorganizowanej przez czlonków Stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie. Zbiórka odbyła się w środę w piotrkowskim Centrum Handlowego ECHO. Tymczasem w piotrkowskim Schronisku dla bezdomnych zwierząt trwa zbiórka w ramach akcji Wigilia dla zwierząt.
Podczas zakupów możesz pomóc zwierzakom
Czas na zwierzaki - to hasło akcji, którą w weekend zorganizują przedstawiciele stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie. Każdy kto w sobotę lub niedzielę będzie robił zakupy w Centrum Handlowym Echo w Piotrkowie, przy okazji będzie mógł wrzucić od koszyka coś dla zwierzaków z piotrkowskiego schroniska.
Jeden podpis może uratować życie
Rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych trwa w piotrkowskim Centrum Handlowym ECHO w Alejach gen. Władysława Sikorskiego 13/17. Organizatorami akcji są członkowie fundacji DKMS oraz stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie.
Robiąc zakupy pomóż zwierzakom
W okresie świątecznym chętniej pomagamy innym, pomóżmy też zwierzakom, członkowie piotrkowskiego stowarzyszenia Czas na Piotrkowskie zorganizowali zbiórkę żywności dla podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
Piłkarski Konkurs Wiedzy o Sporcie
Po raz szósty odbył się w sobotę konkurs Wiedzy o Sporcie. W auli piotrkowskiej filii UJK zjawiło się kilkadziesiąt osób, organizatorzy byli zaskoczeni takim zainteresowaniem.
Twój rower - bezpieczna jazda
Pod takim hasłem stowarzyszenie "Czas na Piotrkowskie" zorganizowało dzisiaj w Rynku Trybunalskim akcję znakowania rowerów. Cieszy się ona sporym zainteresowaniem mieszkańców.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc