Artykuły do tagu: Concordia

Wychowankowie UKS Concordia 1909 definitywnie w Ruchu
Wychowankowie piotrkowskiej drużyny 17-letni Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak definitywnie zostali wykupieni przez pierwszoligowy Ruch Chorzów.
Która Concordia przystąpi do rozgrywek?
Tylko jedna Concordia (z trzech teoretycznie istniejących) będzie uczestniczyć w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2017/2018. W piotrkowskiej klasie B będą rywalizować młodzi piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, tymczasem do rozgrywek nie zgłoszono żadnej z drużyn młodzieżowych działających w Klubie Sportowym Stowarzyszenia Concordia Piotrków Trybunalski, w związku z czym klub przestał być członkiem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.
Festyn plenerowy na stadionie Concordia
W czwartek na Stadionie Miejskim CONCORDIA odbył się pierwszy wakacyjny Festyn Rodzinny. Na uczestników czekało sporo atrakcji - gry, zabawy zręcznościowe i konkursy.
Krawczyk i Świątczak wicemistrzami Polski
Wypożyczeni do Ruchu Chorzów piłkarze UKS Concordia 1909 Piotrków zostali wicemistrzami kraju. Prawdopodobnie do macierzystego klubu już nie wrócą.
Wychowankowie Concordii zagrają o mistrzostwo Polski
Juniorzy młodsi Ruchu Chorzów dwukrotnie pokonali Motor Lublin (3:0 i 1:0) i zagrają w finale mistrzostw Polski. W składzie śląskiego zespołu występują dwaj wychowankowie UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski Kacper Świątczak i Krystian Krawczyk.
Mecz się nie odbędzie, bo boisko jest... krzywe
W kwietniu w Piotrkowie mógł się odbyć piłkarski mecz międzypaństwowy, ale się nie odbędzie, ponieważ boisko jest… krzywe.
Concordia jednak nie zacznie od klasy A
Działacze Łódzkiego Związku Piłki Nożnej nie przychylili się do prośby przedstawicieli piotrkowskiego UKS Concordia 1909, którzy chcieli, żeby tworzony przez nich zespół seniorów zaczął rozgrywki od klasy A.
02.03.2017 13:36
Concordia wraca do gry!
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie w piłkarskich rozgrywkach seniorów znów zobaczymy piotrkowską Concordię. Członkowie zarządu UKS Concordia 1909 poprosili działaczy Łódzkiego Związku Piłki Nożnej o zgodę na grę w klasie A.
Podwójny triumf Concordii
To był bardzo udany weekend dla zawodników piotrkowskiego UKS Concordia 1909, zarówno chłopcy z rocznika 2005, jak i 2007 stanęli na najwyższym stopniu podium, pokonując tak renomowane drużyny jak Widzew Łódz czy Raków Częstochowa.
Memoriałowy sukces Szczerbca Wolbórz
Nie zwycięstwo było w tym turnieju najważniejsze, mimo to młodzi uczestnicy XI Memoriału Mariusza Gawlicy walczyli na boisku o każdą piłkę, ostatecznie najlepsi byli zawodnicy Szczerbca Wolbórz, którzy nie przegrali żadnego spotkania.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc