Artykuły do tagu: Concordia

W Piotrkowie nie ma klimatu dla futbolu?
Jeszcze w pierwszej dekadzie XXI wieku kluby piłkarskie z byłego województwa piotrkowskiego grały nie tylko w drugiej czy pierwszej lidze, ale w samej ekstraklasie. Dlaczego to tylko wspomnienia?
Kolejny piłkarski weekend za nami
Poloniści stracili punkty w meczu z Astorią Szczerców, przegrywając w meczu 10. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej 0:2 (0:1), natomiast młodzi piłkarze piotrkowskiego UKS Concordia 1909 są w tym sezonie bezbłędni, w weekend wygrali kolejny mecz, tym razem pokonali Tęczę Janków 4:0 (1:0) i nadal prowadzą w I grupie klasy B.
Weterani zagrali dla kolegów
Zespół weteranów ZKS Concordia Piotrków pokonał zespół Oldbojów Kielce 3:1 (1:0). Dwie bramki dla zwycięzców zdobył Tomasz Fiszer, a jednego gola Sławomir Stańczyk. Byli zawodnicy Concordii uczcili też pamięć dwóch niedawno zmarłych zawodników klubu.
Oldboje Concordii uhonorują zmarłych kolegów
Na płycie głównej Stadionu Miejskiego "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim znów będzie można zobaczyć byłych zawodników Concordii. Tym razem oldboje zmierzą się z weteranami Korony Kielce.
Urząd Miasta wydał oświadczenie w sprawie nowego cennika
Jak już informowaliśmy za korzystanie z boisk, znajdujących się na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim trzeba zapłacić więcej niż dotychczas. Od 14 września obowiązuje nowy cennik opłat za korzystanie z piotrkowskich obiektów sportowych. Temat wzbudził wiele kontrowersji, oświadczenie w tej sprawie wydali w czwartek przedstawiciele Urzędu Miasta. Poniżej publikujemy je w całości.
Nowy cennik uderzy po kieszeni...ale nie wszystkich
Za korzystanie z boisk, znajdujących się na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim trzeba zapłacić więcej niż dotychczas. Od 14 września obowiązuje nowy cennik opłat za korzystanie z piotrkowskich obiektów sportowych, który wprowadzono bez konsultacji z przedstawicielami klubów. Najbardziej podwyżkę odczują rodzice młodych piłkarzy, trenujących na Stadionie Miejskim, tymczasem stawki za korzystanie z płyty przy ulicy Broniewskiego, gdzie trenują zawodnicy Polonii nie zmieniły się od kilku lat.
Piłkarski spektakl przy ul. Żwirki
Jeśli ktoś myśli, że w B klasie spotkania stoją na niskim poziomie, powinien się wybrać na mecz młodych piłkarzy UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, którzy grają nie tylko efektownie, ale i efektywnie, w sobotę odnieśli kolejne spektakularne zwycięstwo, tym razem pokonali LKS Białaczów aż 10:2 (4:1), mecz piotrkowskiej drużyny obserwowało prawie 300 widzów.
Wychowankowie UKS Concordia 1909 definitywnie w Ruchu
Wychowankowie piotrkowskiej drużyny 17-letni Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak definitywnie zostali wykupieni przez pierwszoligowy Ruch Chorzów.
Która Concordia przystąpi do rozgrywek?
Tylko jedna Concordia (z trzech teoretycznie istniejących) będzie uczestniczyć w rozgrywkach piłkarskich w sezonie 2017/2018. W piotrkowskiej klasie B będą rywalizować młodzi piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, tymczasem do rozgrywek nie zgłoszono żadnej z drużyn młodzieżowych działających w Klubie Sportowym Stowarzyszenia Concordia Piotrków Trybunalski, w związku z czym klub przestał być członkiem Łódzkiego Związku Piłki Nożnej.
Festyn plenerowy na stadionie Concordia
W czwartek na Stadionie Miejskim CONCORDIA odbył się pierwszy wakacyjny Festyn Rodzinny. Na uczestników czekało sporo atrakcji - gry, zabawy zręcznościowe i konkursy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat