Artykuły do tagu: Concordia

Memoriałowy sukces Szczerbca Wolbórz
Nie zwycięstwo było w tym turnieju najważniejsze, mimo to młodzi uczestnicy XI Memoriału Mariusza Gawlicy walczyli na boisku o każdą piłkę, ostatecznie najlepsi byli zawodnicy Szczerbca Wolbórz, którzy nie przegrali żadnego spotkania.
Dyrektor OSiR-u tańczy solo. Sprawa pucharów nadal nierozwiązana
Wracamy do tematu pucharów, sztandarów i pamiątek po klubie piłkarskim Concordia. Przypomnijmy, materialna historia klubu sportowego Concordia stoi na półkach w jednym z budynków na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Żwirki. Stamtąd muszą zniknąć, bo pomieszczenia wynajęła szkółka piłkarska, która musi mieć miejsce na własne trofea.
Co stanie się z pucharami Concordii?
Puchary, sztandary, medale, odznaczenia, okolicznościowe rzeźby – materialna historia klubu sportowego Concordia stoi na półkach w jednym z budynków na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Żwirki. Stamtąd muszą zniknąć, bo pomieszczenia wynajęła szkółka piłkarska, która musi mieć miejsce na własne trofea. Gdzie trafią te, które przez ponad 100 lat zdobywała Concordia?
Wychowankowie Concordii zadebiutowali w chorzowskim Ruchu
Kacper Świtączak i Krystian Krawczyk mają za sobą pierwsze spotkanie w barwach chorzowskiego Ruchu, obydwaj grają w drużynie walczącej w I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych okręgu śląskiego.
Arkadiusz Lisiecki zmarł w szpitalu
Arkadiusz Lisiecki, były piłkarz Concordii Piotrków i KS Paradyż niestety zmarł dziś przed południem w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Rakowskiej.
Potrzebna krew dla b. piłkarza Concordii
Arkadiusz Lisiecki, były piłkarz Concordii Piotrków a obecnie funkcjonariusz piotrkowskiej Straży Miejskiej walczy o życie w szpitalu. Pilnie potrzebuje krwi.
20.06.2016 10:50
Z Piotrkowa do Chorzowa?
Dwaj zawodnicy UKS Concordia 1909 rozpoczną dziś testy w Ruchu Chorzów. Krystian Krawczyk i Kacper Świątczak byli obserwowani przez działaczy chorzowskiego klubu już wcześniej.
Najcenniejsze trofea Concordii mogły spłonąć
Sztandary, historyczne zdjęcia, a przede wszystkim kilkadziesiąt pucharów mogło spłonąć podczas pożaru, do którego doszło pod koniec ubiegłego roku w jednym z budynków znajdujących się obok Stadionu Miejskiego Concordia. W jednym z pomieszczeń znajdowały się bezcenne klubowe pamiątki.
Concordia skreślona z listy członków ŁZPN
14 grudnia członkowie Zarządu Łódzkiego Związku Piłki Nożnej skreślili Klub Sportowy Concordia z listy członków. W rundzie jesiennej dwie młodzieżowe drużyny miały rywalizować w rozgrywkach organizowanych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej, ostatecznie nie wzięły udziału w żadnym meczu, a według przepisów Polskiego Związku Piłki Nożnej, jeśli klub nie posiada przynajmniej jednej drużyny, uczestniczącej w rozgrywkach, przestaje być członkiem struktur piłkarskich.
Oldboje Concordii wciąż w formie
Oldboje piotrkowskiej Concordii zremisowali z oldbojami Korony Kielce 4:4 (1:2), pokazowy mecz odbył się na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie. To już kolejne spotkanie, w którym wzięli udział byli piłkarze piotrkowskiego klubu, w ubiegłym roku zmierzyli się z oldbojami ŁKS-u. Dla byłych gwiazd Concordii takie mecze to przede wszystkim okazja do wspólnych spotkań.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc