Artykuły do tagu: Concordia

Wychowankowie Concordii zagrają o mistrzostwo Polski
Juniorzy młodsi Ruchu Chorzów dwukrotnie pokonali Motor Lublin (3:0 i 1:0) i zagrają w finale mistrzostw Polski. W składzie śląskiego zespołu występują dwaj wychowankowie UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski Kacper Świątczak i Krystian Krawczyk.
Mecz się nie odbędzie, bo boisko jest... krzywe
W kwietniu w Piotrkowie mógł się odbyć piłkarski mecz międzypaństwowy, ale się nie odbędzie, ponieważ boisko jest… krzywe.
Concordia jednak nie zacznie od klasy A
Działacze Łódzkiego Związku Piłki Nożnej nie przychylili się do prośby przedstawicieli piotrkowskiego UKS Concordia 1909, którzy chcieli, żeby tworzony przez nich zespół seniorów zaczął rozgrywki od klasy A.
02.03.2017 13:36
Concordia wraca do gry!
Wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie w piłkarskich rozgrywkach seniorów znów zobaczymy piotrkowską Concordię. Członkowie zarządu UKS Concordia 1909 poprosili działaczy Łódzkiego Związku Piłki Nożnej o zgodę na grę w klasie A.
Podwójny triumf Concordii
To był bardzo udany weekend dla zawodników piotrkowskiego UKS Concordia 1909, zarówno chłopcy z rocznika 2005, jak i 2007 stanęli na najwyższym stopniu podium, pokonując tak renomowane drużyny jak Widzew Łódz czy Raków Częstochowa.
Memoriałowy sukces Szczerbca Wolbórz
Nie zwycięstwo było w tym turnieju najważniejsze, mimo to młodzi uczestnicy XI Memoriału Mariusza Gawlicy walczyli na boisku o każdą piłkę, ostatecznie najlepsi byli zawodnicy Szczerbca Wolbórz, którzy nie przegrali żadnego spotkania.
Dyrektor OSiR-u tańczy solo. Sprawa pucharów nadal nierozwiązana
Wracamy do tematu pucharów, sztandarów i pamiątek po klubie piłkarskim Concordia. Przypomnijmy, materialna historia klubu sportowego Concordia stoi na półkach w jednym z budynków na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Żwirki. Stamtąd muszą zniknąć, bo pomieszczenia wynajęła szkółka piłkarska, która musi mieć miejsce na własne trofea.
Co stanie się z pucharami Concordii?
Puchary, sztandary, medale, odznaczenia, okolicznościowe rzeźby – materialna historia klubu sportowego Concordia stoi na półkach w jednym z budynków na terenie stadionu miejskiego przy ulicy Żwirki. Stamtąd muszą zniknąć, bo pomieszczenia wynajęła szkółka piłkarska, która musi mieć miejsce na własne trofea. Gdzie trafią te, które przez ponad 100 lat zdobywała Concordia?
Wychowankowie Concordii zadebiutowali w chorzowskim Ruchu
Kacper Świtączak i Krystian Krawczyk mają za sobą pierwsze spotkanie w barwach chorzowskiego Ruchu, obydwaj grają w drużynie walczącej w I lidze wojewódzkiej juniorów młodszych okręgu śląskiego.
Arkadiusz Lisiecki zmarł w szpitalu
Arkadiusz Lisiecki, były piłkarz Concordii Piotrków i KS Paradyż niestety zmarł dziś przed południem w Szpitalu Wojewódzkim przy ul. Rakowskiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc