Artykuły do tagu: Concordia

Grający w piotrkowskiej klasie okręgowej PKS Polonia Piotrków Trybunalski zremisował na wyjeździe z MGKS Drzewica 1:1 (0:1), natomiast lider piotrkowskiej klasy B (I grupa), czyli UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski pokonał w pierwszym meczu na własnym boisku Zjednoczonych Budziszewice 3:1 (2:1).
Biegacze wrócili na stadion
Miłośnicy biegania z Piotrkowa po raz pierwszy w tym sezonie spotkali się na wspólnym treningu w ramach akcji „Biegam, bo lubię”. Bezpłatne zajęcia tradycyjnie odbywają na stadionie Concordii w każdą sobotę o godzinie 9.30.
Stadion Concordii zyska na jakości
Na terenie stadionu miejskiego „Concordia" powstanie nowy kompleks boisk wielofunkcyjnych. Zadowoleni ze zbliżającej się modernizacji mogą być nie tylko piłkarze, ale również siatkarze, koszykarze oraz amatorzy tenisa ziemnego.
Piłkarze UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski pokonali na wyjeździe LKS Białaczów 2:1 (0:1) i utrzymali pozycję lidera klasy B (I grupa).
Po dwóch meczach przełożonych z powodu złego stanu boiska UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski wreszcie zainaugurowała rundę wiosenną, piotrkowski zespół bezbramkowo zremisował przed własną publicznością z LUKS Mroczków-Dzielna.
Pierwsze trzy punkty Polonii, Concordia znowu nie grała
Poloniści bardzo udanie zainaugurowali rozgrywki w rundzie wiosennej, w sobotę pokonali na wyjeździe Czarnych Rozprza 3:1 (3:1), dwa gole dla Polonii strzelił Adrian Malicki. Pod koniec ubiegłej rundy napastnik piotrkowskiej drużyny był w kapitalnej dyspozycji i wszystko wskazuje na to, że w drugiej części sezonu również będzie najmocniejszym punktem drużyny prowadzonej przez Roberta Grzesiuka. Po raz kolejny meczu ligowego nie rozegrali natomiast piłkarze UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, stan boiska nadal na to nie pozwalał.
Kolejny międzypaństwowy mecz piłkarski w Piotrkowie
Spotkanie odbędzie się jesienią na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim ogłosił w piątek na antenie Radia Strefa FM Stanisław Sipa, prezes piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej i wiceprezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej. Nie wiadomo jeszcze z kim zmierzy się wówczas młodzieżowa reprezentacja Polski.
Piotrkowscy piłkarze wracają do gry
W najbliższy weekend wszyscy seniorzy, rywalizujący w rozgrywkach okręgu piotrkowskiego wybiegną na boiska po zimowej przerwie. 17 i 18 marca swoje mecze rozegrają zawodnicy walczący w klasie okręgowej, a także w klasach A i B. Piotrkowskie zespoły rozegrają swoje mecze niemal w tym samym czasie. Meteorolodzy zapowiadają jednak załamanie pogody, więc niewykluczone, że niektóre spotkania się nie odbędą, o czym na pewno poinformujemy.
W Piotrkowie nie ma klimatu dla futbolu?
Jeszcze w pierwszej dekadzie XXI wieku kluby piłkarskie z byłego województwa piotrkowskiego grały nie tylko w drugiej czy pierwszej lidze, ale w samej ekstraklasie. Dlaczego to tylko wspomnienia?
Kolejny piłkarski weekend za nami
Poloniści stracili punkty w meczu z Astorią Szczerców, przegrywając w meczu 10. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej 0:2 (0:1), natomiast młodzi piłkarze piotrkowskiego UKS Concordia 1909 są w tym sezonie bezbłędni, w weekend wygrali kolejny mecz, tym razem pokonali Tęczę Janków 4:0 (1:0) i nadal prowadzą w I grupie klasy B.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat