Artykuły do tagu: Cieplownia

Wyciek kwasu na terenie ciepłowni
Zbiornik z kwasem solnym rozszczelnił się na terenie piotrkowskiej ciepłowni. Ewakuowano pracowników zakładu, a na miejscu pojawiły się odpowiednie służby. Na szczęście to tylko scenariusz ćwiczeń.
Nie będzie ciepłej wody do czwartku
Do czwartku wieczorem mieszkańcy osiedli Piastowska, Jagiellońska i Targowa w Piotrkowie muszą liczyć się ze wstrzymaniem dostawy ciepła. Utrudnienia związane są z awarią, nad usunięciem której pracują pracownicy MZGK.
Radni PiS boją się o miejskie ciepłownictwo
W poniedziałek (5.12) o godzinie 17.30 w Urzędzie Miasta w Piotrkowie odbędzie się nadzwyczajna sesja Rady Miasta, której tematem będzie przyszłość piotrkowskiego ciepłownictwa. Rano radni PiS zorganizowali konferencję prasową, podczas której przedstawili swoje obawy związane z miejską ciepłownią.
Dwa osiedla bez ciepłej wody
W środę (3.08) od godziny 8.00 na osiedlach Łódzka-Wysoka-Sadowa oraz Słowackiego Północ zostanie wstrzymana dostawa ciepłej wody.
W ciepłowni jest... ciepło
Mróz trzyma. Miejska ciepłownia pracuje pełną parą. Szczęśliwie awarie omijają póki co piotrkowski ciepłociąg. A o kondycji spółki mówił podczas środowej sesji Rady Miasta Marek Krawczyński, prezes MZGK.
Na temat inwestycji dyskutowano wczoraj podczas konferencji naukowej pod nazwą "Geotermia w Tomaszowie. Odnawialne źródła energii szansą rozwoju miasta i gminy Tomaszów".
Kiedy zasypią dziury przy ul. Hutniczej?
Od kilku tygodni przy ulicy Hutniczej w Piotrkowie znajdują się pozostałości po naprawach sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy osiedla pytają, kiedy ogromne dziury zostaną zasypane.
26.09.2014 12:02
Niektórzy już marzną
Kiedy wreszcie kaloryfery będą ciepłe? Z takimi pytaniami dzwonią słuchacze do redakcji Strefy FM.
Spadł z komina – co było przyczyną?
Prokuratura bada okoliczności śmierci jednego z pracowników piotrkowskiej ciepłowni miejskiej.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc