Artykuły do tagu: Chrobry

Czworo uczniów „Chrobrego” w finale LXVIII Olimpiady Matematycznej
Do finału LXVIII Olimpiady Matematycznej zakwalifikowało się jest pięcioro uczniów z województwa łódzkiego, w tym czworo z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie.
Studniówka po 34 latach, czyli powrót do przeszłości uczniów „Chrobrego”
Jak mówili tak zrobili. Już wkrótce studniówka byłych uczniów "Chrobrego".
W 1982 roku z powodu wprowadzenia stanu wojennego uczniowie czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim nie wzięli udziału w studniówce. Nie chcieli z niej jednak zrezygnować i po latach postanowili zorganizować zaległy bal studniówkowy.
W
Tablicę upamiętniającą generała Aleksandra Arkuszyńskiego ps Maj, odsłonięto dziś w I LO im. B. Chrobrego w Piotrkowie.
Dzień otwartych drzwi w
Wybór szkoły średniej to dla każdego ucznia jedna z najważniejszych decyzji. W jej podjęciu pomagało dziś I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie, w którym odbywał się dzień otwartych drzwi.
Zasłuchani we
W środowy wieczór posłuchać można było koncertu uczniów i nauczycieli z I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie. Zaprezentowano ponad 30 utworów muzycznych i wierszy z lat 50. oraz dawniejszych.
Michalski zwycięzcą Biegu Chrobrego
Bieg o symboliczny Puchar Chrobrego zorganizowało w poniedziałkowy ranek I LO w Piotrkowie. To część obchodów 340-lecia szkoły.
Uhonorowali prof. Rudnickiego w I LO
We wtorek w I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie odsłonięto tablicę upamiętniającą profesora Konrada Rudnickiego.
Uczniowie z Piotrkowa na liście marszałka
Uczniowie z Piotrkowa Trybunalskiego zostali nagrodzeni stypendiami przez marszałka województwa łódzkiego.
Fara i Chrobry w nowym świetle?
To była tylko próba – jak „w nowym świetle” mogą wyglądać nasze odnowione zabytki. Jedna z piotrkowskich firm w porozumieniu ze specjalistami tej branży oświetliła piotrkowską Farę i budynek I LO im. B. Chrobrego. Wyglądało bajecznie, ale tylko przez chwilę...
Mają głowę do matematyki
Najtęższe matematyczne gimnazjalne głowy zebrały się dziś (7 czerwca) w I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. To tu odbył się IX Piotrkowski Maraton Matematyczny.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc