Artykuły do tagu: Chojniak

W Piotrkowie nie kupimy alkoholu w godzinach nocnych? (AKTUALIZACJA)
Piotrków Trybunalski jako pierwsze miasto w Polsce chce wprowadzić zakaz sprzedaży alkoholu w godzinach 22-6. Prezydent Krzysztof Chojniak przedstawi projekt uchwały w tej sprawie na kwietniowej sesji Rady Miasta.
Radny wycofuje poparcie dla prezydenta Piotrkowa
Jan Dziemdziora, radny Rady Miasta Piotrkowa, przestał popierać prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Wystąpił także ze struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.
K. Chojniak decyzję o kandydowaniu podejmie latem
- Na taką decyzję przyjdzie czas. Dzisiaj nie zajmuję się dywagacjami dotyczącymi jesieni – mówił na antenie Radia Strefa FM Krzysztof Chojniak zapytany o to, czy ponownie będzie kandydował na urząd prezydenta Piotrkowa.
Prezydent odwiedził w szpitalu chore dzieci
Prezydent Piotrkowa wręczył chorym dzieciom, a także personelowi medycznemu, upominki. Krzysztof Chojniak odwiedził w piątek oddział pediatryczny Powiatowego Zespołu Opieki Zdrowotnej przy Roosevelta.
Nagroda dla projekcji „800 lat Piotrkowa”
Piotrków otrzymał nagrodę na Festiwalu Filmów Turystycznych, Ekologicznych i Artystycznych „FilmAT”. Wyróżniono projekcję „800 lat Piotrkowa – dzieje w kalejdoskopie”. Nagrodę przyznał i wręczył Zbigniew Żmudzki, laureat Oscara.
Przegrana, która okazała się wygraną
Projekt „Pocałuj i jedź” - bezpieczna strefa pożegnań i powitań dla dziecka i rodzica przy Szkole Podstawowej nr 3 będzie jednak realizowany. Został zgłoszony w ramach Budżetu Obywatelskiego, przegrał jednak z Gimnazjum nr 5. Prezydent Krzysztof Chojniak zadeklarował, że uwzględni tę inwestycję w przyszłorocznym budżecie miasta.
Prezydent Piotrkowa opowie o mediatece
Budowa mediateki na placu Pofranciszkańskim będzie tematem rozmowy z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem w środowym wydaniu programu O TYM SIĘ MÓWI na antenie Radia Strefa FM.
Za i przeciw budowie mediateki w Piotrkowie
Ma kosztować nieco ponad 35 mln złotych i powstać na pl. Pofranciszkańskim. Koncepcja budowy tzw. mediateki ma w Piotrkowie grono zarówno zwolenników, jak i przeciwników (szczególnie wśród radnych opozycyjnych). „Tydzień Trybunalski” postanowił więc przedstawić argumenty obu stron.
Mapping w Rynku Trybunalskim
Czwartą część niesamowitego widowiska świetlno-dźwiękowego mogli oglądać piotrkowianie w Rynku Trybunalskim. "800 lat Piotrkowa - dzieje w kalejdoskopie" to trójwymiarowa opowieść o historii miasta.
Samorządy bez asystentów i doradców
Prezydenci, burmistrzowie, wójtowie, starostowie i marszałkowie województw stracą asystentów i doradców.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat