Artykuły do tagu: Chodniki

Za nieusunięcie śniegu z chodnika grozi mandat, a nawet grzywna
Przypominamy, że odśnieżanie chodników przylegających do nieruchomości to obowiązek właścicieli posesji. Za jego niedopełnienie możemy otrzymać mandat od strażników miejskich.
Trwa remont dróg i chodników na osiedlu w Woli Krzysztoporskiej
Już wkrótce osiedle w Woli Krzysztoporskiej będzie wyglądało jak nowe. Trwa remont dróg i chodników. To drugi etap inwestycji, która zupełnie zmieni stan nawierzchni przy osiedlowych blokach. Modernizacja kosztować będzie niemal pół miliona złotych.
Piotrkowskie chodniki zimą: nieodśnieżone i śliskie
Stan piotrkowskich chodników w trakcie zimy pozostawia wiele do życzenia. Zmarznięty i śliski śnieg, błoto pośniegowe, nieodśnieżone przejścia dla pieszych, to tylko nieliczne z przykładów.
Na piotrkowskich chodnikach można skręcić kark
Stan chodników w mieście pozostawia wiele do życzenia. Gdzie jest najgorzej? Trudno przejść, nie mówiąc o przejechaniu dziecięcym wózkiem, po chodniku przy ul. Narutowicza i Próchnika (przy basenie czy Metalplaście).

Przekonała się o tym pani Alicja. Piotrkowianka potknęła się w miejscu, gdzie brakowało kilku płyt w chodniku. Efekt to złamanie kości promieniowej prawej ręki, o stłuczeniach nie wspominając.
Drzewa rozsadzają chodnik
Korzenie drzew rozsadzają chodnik na ulicy Narutowicza w Piotrkowie. Nie można przejść, nie można przejechać.
Ruszyły remonty chodników
Rozpoczynają się remonty chodników znajdujących się na terenie Bełchatowa. Ekipy drogowców spotkamy w centrum miasta oraz na osiedlach mieszkaniowych. Oprócz nowego chodnika powstaną też ścieżki rowerowe.
07.01.2011 07:45
Ranny spacer po bułki okazał się nie lada wyzwaniem...

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc