Artykuły do tagu: CentrumIdei

Podwieczorek z Katarzyną Skrzynecką
Ponad 300 osób przyszło na spotkanie z Katarzyną Skrzynecką w Centrum idei „Ku Demokracji”. Aktorka i piosenkarka, między innymi laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego i Nagrody im. Anny Jantar na festiwalu opolskim do Piotrkowa przyjechała w ramach cyklicznego już projektu „Podwieczorek z gwiazdą”. Znana i lubiana „Skrzynka” piotrkowskiej publiczności opowiedziała o swej wielkiej miłości do muzyki i początkach kariery aktorskiej oraz zaśpiewała kilka swych ulubionych utworów.
GROT - ART czyli Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych
31 maja na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie odbędzie sie III Festiwal Różnorodnych Form Artystycznych Grot - Art.
Wymieniali się doświadczeniami
W Piotrkowie odbył się II Sejmik Stowarzyszeń Regionalnych Województwa Łódzkiego. Wzięli w nim udział przedstawiciele 30 stowarzyszeń.
Edukacja przez sztukę w CIKD
„Śpiewaj z mamą, śpiewaj z tatą” to nazwa koncertu, który odbędzie się w piątek 19 maja w Centrum Idei ku Demokracji. Początek o godzinie 19:00.
Lider znanej kapeli Elektryczne Gitary Kuba Sienkiewicz spotkał się z mieszkańcami Piotrkowa. Sala w Centrum Idei ku Demokracji pękała w szwach, tak wiele osób chciało posłuchać, co ma do powiedzenia i jak śpiewa.
Kuba Sienkiewicz w Piotrkowie!
Po raz kolejny zapraszamy na „Podwieczorek z gwiazdą…”. W najbliższy czwartek 20 kwietnia o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Kuby Sienkiewicza.
23 marca, o 16:30, w Centrum Idei "Ku Demokracji" w Piotrkowie otwarta zostanie wystawa "Święty Władysław - król węgierski z rodu Piastów". Dwa dni później obejrzą ją prezydenci Polski i Węgier - Andrzej Duda i Janos Ader.
Światowy Dzień Poezji z piotrkowską młodzieżą
21 marca obchodzimy Światowy Dzień Poezji - święto, ustanowione w 1999 roku przez UNESCO.
Dwie wystawy w Centrum Idei
Od najbliższej niedzieli 12 lutego w galerii „Śnieżne Krużganki” (Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie) będzie można oglądać wystawę fotografii Wacława Nowackiego „To czego nie widać. Opowieść o rzeszowskich dominikanach”.
Opowie o afrykańskich krajach
Zapraszamy na kolejną prelekcję podróżniczą „Burkina Faso i Togo”. O urokach tych mało znanych afrykańskich krajów opowie Piotr Pyrcz.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc