Artykuły do tagu: Bujny

Drużyna z Bujen mistrzem powiatu piotrkowskiego w siatkówce
Reprezentacja Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach wzięła udział w rozgrywkach piłki siatkowej o mistrzostwo powiatu piotrkowskiego.
Mikołajkowy turniej siatkarski w Bujnach
Prawie 60 siatkarzy amatorów wzięło udział w Mikołajkowym Turnieju Piłki Siatkowej Mężczyzn, który 15 grudnia rozegrano w Szkole Podstawowej Bujnach.
Sztangiści z Bujen najlepsi w województwie
Młodzi ciężarowcy LUKS "Gryf" Bujny zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji ogólnej Wojewódzkiej Ligi Juniorów 2017. Najlepszym zawodnikiem tegorocznej odsłony Ligi został zawodnik klubu z Bujen Łukasz Centkowski.
19.10.2017 11:29
Rykowisko w Bujnach
Słynne Rykowisko, czyli ślubowanie przyszłych leśników, odbyło się po raz kolejny w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach. Ekstremalny tor przeszkód, spotkanie z katem i pasowanie przez królową lasu, Dianę - takie atrakcje czekały na uczniów pierwszych klas Technikum Leśnego.
18.10.2017 11:24
Otrzęsiny w Bujnach
W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach świętowano – jak każdej jesieni - Dzień Pieczonego Ziemniaka.
W piątek nocny turniej piłki nożnej
Już w najbliższy piątek, 13 października na orliku przy Szkole Podstawowej w Bujnach rozegrany zostanie III Międzygminny Nocny Turniej w Piłkę Nożną o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka.
Druhny z OSP Bujny najlepsze, chłopcy z Mąkolic na II miejscu w powiecie
Sukces strażaków z gminy Wola Krzysztoporska! Druhny z OSP Bujny okazały się najlepsze w konkurencji kobiet, a młodzieżowcy z Mąkolic zajęli drugie miejsce podczas X Powiatowych Zawodów Sportowo-Pożarniczych jednostek OSP, które 24 września rozegrano na stadionie sportowym w Szydłowie.
Święto w szkole. Minister w Bujnach
Szkoła Podstawowa w Bujnach ma już swojego patrona. Podstawówka będzie nosić imię Lecha Kaczyńskiego. Środowe uroczystości w gminie Wola Krzysztoporska rozpoczęto od mszy świętej. Później uczniowie, rodzice, nauczyciele, mieszkańcy, przedstawiciele władz przeszli przed budynek szkoły, gdzie odsłonięto pomnik poświęcony patronowi.
Czy niewidomy Mateusz doczeka się przejścia dla pieszych?
Mateusz Orszulak ma 26 lat. Od urodzenia jest niewidomy. Razem z rodzicami mieszka przy ulicy Piotrkowskiej w Bujnach. Codziennie uczęszcza na warsztaty terapii zajęciowej w Piotrkowie. Żeby dojechać do miasta busem, musi pokonać kilkusetmetrową drogę na przystanek. Wcześniej musi przejść na drugą stronę ruchliwej jezdni. Choć trudno w to uwierzyć, w Bujnach nie ma ani jednego przejścia dla pieszych.
05.04.2017 07:46
Nowy asfalt w Bujnach
Ponad 800-metrowy odcinek drogi w Bujnach został pokryty asfaltem. To kolejny etap modernizacji dróg w gminie Wola Krzysztoporska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat