Artykuły do tagu: Bieg

Piąty Bieg Niepodległości w Woli Krzysztoporskiej
Ponad 100 osób biegiem świętowało 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. V Bieg Niepodległości w Woli Krzysztoporskiej wygrał – podobnie jak w roku ubiegłym - Dawid Magiera z Woli Krzysztoporskiej.
Wola Krzysztoporska: Bieg i koncert z okazji Święta Niepodległości
Bieg na dystansie 1918 metrów i patriotyczny koncert – tak w gminie Wola Krzysztoporska mieszkańcy obchodzić będą Narodowe Święto Niepodległości.
Kolejny awans piotrkowskich biegaczy
Reprezentanci trzech piotrkowskich szkół powalczą o mistrzostwo województwa. We wtorek, 17 października nad Zalewem Patyki w Zelowie odbyły się półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przełajowych szkół średnich, gimnazjalnych i podstawowych.
Najszybciej biegają licealiści z
Mistrzostwa Piotrkowa w Sztafetowych Biegach Przełajowych odbyły się w czwartek na Stadionie Miejskim "Concordia". O mistrzowski tytuł walczyli licealiści, gimnazjaliści oraz uczniowie szkół podstawowych, którzy przebiegli w sumie kilkaset kilometrów.
Masowe Biegi Przełajowe w Wolborzu
W sobotę 7 października 2017 r. w Wolborzu odbędą się XXII Ogólnopolskie Masowe Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS im. Wojciecha Świątka. Biegi odbywają się w malowniczych plenerach zespołu parkowo-pałacowego Pałacu Biskupów Kujawskich oraz stadionu TS „Szczerbiec” Wolbórz.
Koniec akcji Biegam bo Lubię
Pierwotnie bezpłatne treningi biegowe miały się odbywać do 11 listopada, ale związku z niedyspozycją trenera w tym roku zajęcia już się nie odbędą.
16.09.2017 22:00
Pomagali Marysi [FOTO]
W sobotnie przedpołudnie ponad sto osób wzięło udział w akcji charytatywnej - „Postawmy Marysię na nogi”. Można było jechać na rowerze, biegać czy spacerować z kijkami.
Bieg dla Marysi już w sobotę
Przypominamy że bieg charytatywny dla Marysi zaplanowano na jutro, czyli sobotę. Wezmą w nim udział wszyscy chętni, którzy chcą pomóc stanąć na nogi dzielnej 7-latce z Piotrkowa. Choroba uniemożliwia dziewczynce chodzenie. Jest jednak duża szansa, że Marysia dzięki ciężkiej pracy podczas turnusów rehabilitacyjnych wstanie z wózka inwalidzkiego.
5. urodziny studia „Wspaniałe Ciało”
Z okazji 5. urodzin studia urody i kształtowania sylwetki „Wspaniałe Ciało” rozmawiamy z Miriam Palus, ekspertem kosmetologii o zabiegach jakie oferuje studio oraz sposobach na piękny i zdrowy wygląd skóry w różnym wieku.
Przebiegną 1000 kilometrów
W najbliższy piątek (25 sierpnia) o godzinie 9.00 w Rynku Trybunalskim pożegnamy członków sztafety, która dla uczczenia 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego i 25-letniej współpracy między Piotrkowem a niemieckim Esslingen, pokona 1000 kilometrową drogę dzielącą te miasta.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc