Artykuły do tagu: Bezpieczenstwo

Cukierek albo rózga. Dzieci kontrolowały kierowców
Grzeczni kierowcy dostawali cukierki, a niegrzeczni rózgi. To wszystko w ramach zimowej akcji promującej bezpieczeństwo w ruchu drogowym, którą zorganizowali piotrkowscy policjanci i pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Tym razem kontrolę prędkości przeprowadzili przed Szkołą Podstawową w Szydłowie (gmina Grabica).
Cukierek od Mikołaja, rózga od dzieci
Grzeczni kierowcy dostawali od Mikołaja cukierki, niegrzeczni – rózgi wręczane przez dzieci.
Pracownicy piotrkowskiego WORD-u, policjanci i strażacy zorganizowali 6 grudnia akcję „Mikołaj na drodze”. Służbom pomagały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 13.
Wola Krzysztoporska: O bezpieczeństwie w gospodarstwach rolnych
Jakich zasad bezpieczeństwa trzeba bezwzględnie przestrzegać w gospodarstwie rolnym i co zrobić, jeśli już coś się stanie – o tym wszystkim, a także o ubezpieczeniach społecznych i wcześniejszych emeryturach dla rolników informowali przedstawiciele KRUS podczas spotkania z paniami z kół gospodyń wiejskich w Woli Krzysztoporskiej.
Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych
Ma upamiętnić wszystkich tych, którzy ponieśli śmierć w wypadkach komunikacyjnych... a jednocześnie wzmacniać dyskusję i zwracać uwagę na temat poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W najbliższą niedzielę na całym świecie obchodzony jest Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.
Na drogach bezpieczniej niż w ubiegłym roku
Ogólnopolska akcja „Bezpieczny Listopadowy Weekend 2017” podsumowana. Działania prowadzone były przez trzy dni od 10 do 12 listopada. Na drogach naszego województwa nikt nie zginął.
Ruszyła policyjna Akcja Znicz
W tym roku policyjna Akcja Znicz potrwa 7 dni (od 27 października do 2 listopada). Tradycyjnie w tym okresie na drogach możemy spodziewać się zwiększonego ruchu zarówno w rejonie cmentarzy, jak i na drogach tranzytowych. Wszystko to w połączeniu z wcześniej zapadającym zmrokiem i niesprzyjającymi warunkami meteorologicznymi spowoduje wzrost zagrożenia na drogach. Policjanci apelują o szczególną rozwagę.
Uczniowie SP 12 najlepsi w konkursie Komisarza Błyska
Komisarz Błysk zaprosił dzieci z Piotrkowa na „Konkurs sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie”. W tym roku powiatowe zmagania odbyły się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 12.
12.10.2017 10:09
Tomaszowski Big Brother
W Tomaszowie Mazowieckim ma być bezpieczniej, a to dzięki uruchomionemu najnowocześniejszemu monitoringowi wizyjnemu. 11 kamer przez całą dobę śledzi i nagrywa centrum miasta. Operator takiej kamery jest w stanie przeczytać nawet tytuł artykułu w gazecie, czytanej przez stojącego kilkadziesiąt metrów dalej przechodnia. To dodatkowe oczy dla służb, takich jak straż miejska, policja, a nawet pogotowie.
Porozumienie poprawia bezpieczeństwo
Do 30 września funkcjonowało porozumienie w sprawie współdziałania w zakresie bezpieczeństwa osób przebywających na zbiorniku Cieszanowice w powiecie piotrkowskim.
Noga z gazu! Jesień na drodze
W piątek wieczorem nastąpiła astronomiczna, w sobotę oficjalnie rozpoczyna się kalendarzowa. Ta na drogach trwa już w najlepsze od dobrych kilku dni - mowa, oczywiście, o jesieni. Policja apeluje do kierowców: zmieńcie technikę jazdy, sprawdźcie ogumienie i oświetlenie pojazdu. Pieszym i rowerzystom przypomina zaś o odblaskach.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc