Artykuły do tagu: Belchatow

Pijany kierowca, pijani pasażerowie. W aucie było też dziecko
Pijany 29-latek, kierując roverem, spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Po przejechaniu kilometra został zatrzymany przez świadków. W samochodzie jechały jeszcze dwie inne nietrzeźwe osoby oraz... czteroletnie dziecko.
13.02.2017 12:26
Synowie okradali ojca
Policja zatrzymała dwóch braci, którzy przez kilka tygodni okradali swojego 54-letniego ojca. W sprzedaży skradzionych fantów złodziejom pomagali znajomi.
Wojewoda odwiedził Bełchatów
W najbliższym czasie rząd ma przyjąć ustawę w sprawie sieci szpitali. Zmiany mają zapewnić lepszy dostęp do świadczeń medycznych oraz poprawić jakość tych usług. W związku z nową ustawą bełchatowski szpital odwiedził Karol Młynarczyk, wicewojewoda łódzki, który wraz ze starostą bełchatowskim oraz dyrekcją szpitala poznał stan poszczególnych oddziałów - podaje serwis internetowy powiatu bełchatowskiego.
Sprzedawcę dopalaczy ukarał Urząd Skarbowy
Policja skontrolowała sklep, w którym wg ustaleń funkcjonariuszy, miały być sprzedawane dopalacze. Sprawa miała swój początek jeszcze 28 grudnia ubiegłego roku, kiedy to policjanci z wydziału kryminalnego komendy w Bełchatowie w sklepie na osiedlu Dolnośląskim zabezpieczyli ponad 70 opakowań dopalaczy, a sanepid zamknął część obiektu, w którym dochodziło do procederu.
Żądał 7000 zł, ukradł 10 zł i papierosy
Policjanci z bełchatowskiej komendy policji zatrzymali dwóch sprawców rozboju na 74-letniej właścicielce sklepu spożywczego w miejscowości Dobrzelów.
Radny Miazek przewieziony do szpitala Barlickiego w Łodzi [AKTUALIZACJA]
Piotrkowski radny Szymon Miazek trafił do szpitala im. Barlickiego w Łodzi.
W budynku gospodarczym urządził sobie plantację
42-letni bełchatowianin uprawiał na terenie swojej posiadłości konopie indyjskie. Został zatrzymany przez policję.
Skopał sąsiadowi samochód
Policja zatrzymała 31-latka, który swoją agresję wyładował na samochodzie sąsiada. Nietrzeźwy mężczyzna uszkodził lusterka auta.
Najpierw ukradł wózek dziecięcy, potem butlę z gazem
Bełchatowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży butli z gazem. Przestępstwo zostało zarejestrowane dzięki... czujności mieszkanki osiedla. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili że 31-letni bełchatowianin ma na swoim koncie również kradzież wózka dziecięcego.
Honda uderzyła w słup. Kierowca miał 3 promile
Kierowca hondy uderzył w słup linii energetycznej. Świadkowie tego zdarzenia, jadący w kierunku Ruśca, musieli uciekać na pobocze, aby uniknąć czołowego zderzenia. Okazało się, że kierowca hondy był pijany.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc