Artykuły do tagu: Belchatow

Radny Miazek przewieziony do szpitala Barlickiego w Łodzi [AKTUALIZACJA]
Piotrkowski radny Szymon Miazek trafił do szpitala im. Barlickiego w Łodzi.
W budynku gospodarczym urządził sobie plantację
42-letni bełchatowianin uprawiał na terenie swojej posiadłości konopie indyjskie. Został zatrzymany przez policję.
Skopał sąsiadowi samochód
Policja zatrzymała 31-latka, który swoją agresję wyładował na samochodzie sąsiada. Nietrzeźwy mężczyzna uszkodził lusterka auta.
Najpierw ukradł wózek dziecięcy, potem butlę z gazem
Bełchatowscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży butli z gazem. Przestępstwo zostało zarejestrowane dzięki... czujności mieszkanki osiedla. Funkcjonariusze dodatkowo ustalili że 31-letni bełchatowianin ma na swoim koncie również kradzież wózka dziecięcego.
Honda uderzyła w słup. Kierowca miał 3 promile
Kierowca hondy uderzył w słup linii energetycznej. Świadkowie tego zdarzenia, jadący w kierunku Ruśca, musieli uciekać na pobocze, aby uniknąć czołowego zderzenia. Okazało się, że kierowca hondy był pijany.
Urodzinowy mecz PGE GKS Bełchatów
W najbliższą sobotę (26.11) o godz. 13 rozpocznie się ostatni mecz PGE GKS Bełchatów na własnym stadionie w 2016 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie Kotwica Kołobrzeg, z którą w sierpniu bełchatowianie wygrali 2:0. Spotkanie to odbędzie się dokładnie w dniu 39. urodzin górniczego klubu.
W Piotrkowie więcej obsłużonych osób niż w oddziale
Prawie 6 tys. klientów dziennie odwiedza placówki ZUS w na terenie województwa łódzkiego. W III kwartale na Salach Obsługi Klientów przyjęto 374 tys. osób. To oznacza, że tradycyjna forma kontaktu z administracją publiczną cieszy się wciąż bardzo dużą popularnością, ale 1,6 miliona osób kontaktuje się już z ZUS-em przez Platformę Usług Elektronicznych PUE ZUS.
Znaleźli marihuanę wartą ponad milion złotych
Narkotyki warte milion złotych ujawnili policjanci z Ruśca i Bełchatowa. W sumie mundurowi znaleźli 31 kilogramów suszu marihuany. Policjanci znaleźli także 100 tysięcy złotych. Za kratki trafiły już trzy osoby.
Z tasakiem na policjantów
Policja zatrzymała 33-latka, który podczas interwencji zaatakował mundurowych tasakiem, groził im i ubliżał.
Pobił i okradł, bo potrzebował pieniędzy na alkohol
Zaatakował swoją ofiarę, zadając cios pięścią w twarz. Pokrzywdzony próbował uciekać. Na próżno. Napastnik dogonił go, pobił i okradł.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc