Artykuły do tagu: Belchatow

Śmierć kobiety w agencji towarzyskiej
Pięć nieprzytomnych kobiet znaleziono w jednej z bełchatowskich agencji towarzyskich. Jednej nie udało się uratować, pozostałe trafiły do szpitala. Przyczyną zdarzenia jest prawdopodobnie zatrucie tlenkiem węgla.
150-lecie urodzin Marszałka. Konferencja w Bełchatowie
19 historyków z 17 ośrodków naukowych oraz oddziału IPN w Łodzi uczestniczy w zorganizowanej w Bełchatowie Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „W 150-lecie urodzin Józefa Piłsudskiego. Marszałek Józef Piłsudski – droga do niepodległej”. Impreza zakończy się w piątek.
Ukradł butelkę wódki. Grozi mu do 10 lat więzienia
Do 10 lat więzienia grozi 29-letniemu mieszkańcowi Bełchatowa podejrzanemu o kradzież rozbójniczą. Mężczyzna ukradł w sklepie butelkę wódki. W trakcie szarpaniny z interweniującym pracownikiem ochrony, przewrócił go i próbował uciekać. W złapaniu złodzieja pomógł 39-letni bełchatowianin.
62 mln złotych na przebudowę drogi
62 miliony złotych kosztować będzie przebudowa 15 kilometrowego odcinka z Bełchatowa do Kamieńska (do „gierkówki”). W związku z pracami ruch tranzytowy został poprowadzony przez Piotrków.
Forum promocji województwa rozpoczęte
Prawie 300 osób uczestniczy w rozpoczętym w poniedziałek w bełchatowskim Hotelu „Wodnik” Forum Promocji Województwa Łódzkiego. Impreza potrwa do wtorku.
Podszywali się pod pracowników spółdzielni. Okradli staruszkę
Dwie osoby podające się za pracowników spółdzielni mieszkaniowej podstępem, pod pozorem kontroli zapchanych zlewów, weszli do mieszkania 81-letniej bełchatowianki. Ukradli pokrzywdzonej złotą biżuterię i uciekli.
30.11.2017 22:26
Zaginęła Julia Kieraś
Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie poszukują 16-letniej Julii Kieraś, która zaginęła 4 listopada.
Dwa obywatelskie zatrzymania pijanych kierowców
W weekend na terenie powiatu bełchatowskiego doszło do dwóch zdarzeń spowodowanych przez nietrzeźwych kierujących. W obu przypadkach sprawcy trafili w ręce policji dzięki obywatelskim zatrzymaniom.
Drogowcy przygotowani do zimy ...
Choć zimy za oknami jeszcze nie widać, to drogowcy z Powiatowego Zarządu Dróg w Bełchatowie są już na jej ewentualne ataki dobrze przygotowani. Na placach w obwodach drogowych w Szczercowie i Kalisku zabezpieczono do zimowego utrzymania dróg 200 ton soli i 500 ton piasku, oraz 890 ton mieszanki piasku i soli drogowej.
26.11.2017 14:19
Wpadł po 6 latach
6 lat temu w Bełchatowie ktoś włamał się do samochodu i ukradł panel sterujący do radia. Policja nie wykryła jednak sprawcy i sprawę umorzono. Złodziejowi wydawało się zapewne, że nie odpowie za swój czyn, tymczasem policja dotarła do niego i teraz może trafić za kratki.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc