Artykuły do tagu: Belchatow

182 kontrole, 5 kierowców na podwójnym gazie
Skontrolowali 182 kierowców. 5 z nich było na podwójnym gazie. Przez jedną dobę policjanci z Bełchatowa, podczas akcji „Alkohol i narkotyki”, eliminowali z dróg kierowców będących pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.
Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy
Wzorową i godną naśladowania postawą wykazało się dwoje bełchatowian, którzy ujęli nietrzeźwego kierującego. Zatrzymany przez obywateli 50-letni mężczyzna miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Na szczęście dzięki natychmiastowej reakcji świadków, nie doszło do tragedii.
Pożar hali produkcyjnej w Piaskach
Do pożaru zakładu produkującego biopaliwa doszło w poniedziałek rano w miejscowości Piaski w powiecie bełchatowskim. Kłęby czarnego dymu unoszące się nad halą widoczne były nawet w Piotrkowie.
Dostali zarzuty za rozprowadzanie dopalaczy
Do 12 lat więzienia grozi 37-letniej bełchatowiance podejrzanej o wprowadzenie do obrotu dopalaczy, czego następstwem była śmierć człowieka. Trochę mniej, bo 8 lat więzienia grozi 19-latkowi i 20-latce, którzy także dostali prokuratorskie zarzuty sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób przez wprowadzanie do obrotu szkodliwych dla zdrowia substancji. Wobec całej trójki prokurator na wniosek policji wystąpił do sądu o areszt.
Policja poluje na dilerów śmierci
Policja zatrzymała dwóch dilerów, którzy zajmowali się rozprowadzaniem dopalaczy. U 29- i 34-latka znaleziono prawie 450 gramów różnych substancji. Jeden z nich został już aresztowany. Od wczoraj (31 lipca) policja zatrzymała na terenie powiatu bełchatowskiego w sumie 6 osób mogących mieć związek z dystrybucją dopalaczy. Substancje te zwłaszcza w ostatnich dniach zbierają w naszym regionie śmiertelne żniwo.
Już cztery osoby zmarły po zatruciu dopalaczami
We wtorek nad ranem w bełchatowskim szpitalu zmarł 34-latek. Mężczyzna prawdopodobnie zatruł się dopalaczami. To już czwarta śmiertelna ofiara w ciągu zaledwie kilku dni.
Kierowca lanosa miał prawie 2 promile. Obywatelskie zatrzymanie w Bełchatowie
Młodzi mieszkańcy Bełchatowa zatrzymali pijanego kierowcę. Do zdarzenia doszło 25 lipca późnym wieczorem przy ul. Piłsudskiego. Dwie kobiety i mężczyzna, idąc ulicą, zauważyli daewoo lanosa jadącego od Dobrzelowa w kierunku Bełchatowa, kierowca zjechał na przeciwległy pas ruchu wprost pod nadjeżdżające z naprzeciwka auto. Na szczęście nie doszło do zderzenia. Kiedy kierujący lanosem zatrzymał auto, młodzi ludzie podeszli do niego i wyciągnęli kluczyki ze stacyjki, uniemożliwiając dalszą jazdę.
Gmina Kleszczów pozwie posłankę Małgorzatę Janowską?
Kilka tygodni temu informowaliśmy o tym, że posłeł Janowska zaproponowała przyłączenie części obszarów Kleszczowa do gminy Bełchatów. Miałoby się to odbyć w ramach projektu "Wspólny rozwój gmin Bełchatów i Kleszczów". Jego celem ma być wyrównanie szans rozwoju w regionie.
Stłuczka dwóch aut na węźle Piotrków Trybunalski Południe
Kobieta w ciąży trafiła do szpitala w wyniku kolizji, do której doszło w czwartek około godz. 11.20 na wiadukcie węzła Piotrków Trybunalski Południe (kierunek Piotrków).
Bełchatowscy policjanci poszukują świadków tragicznego wypadku
W zdarzeniu drogowym, które miało miejsce w miejscowości Podstoła zginął 42-letni motocyklista, mieszkaniec powiatu pabianickiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat