Artykuły do tagu: Belchatow

Ukradli wózek sąsiadom
Przed drzwiami jednego z mieszkań zauważyli wózek dziecięcy. Zabrali go do swojego mieszkania. Gdy właściciele zorientowali się, gdzie może znajdować się ich własność, złodzieje postanowili wyrzucić wózek z II piętra.
Miał w mieszkaniu narkotyki
W mieszkaniu wynajmowanym przez 26-letniego bełchatowianina policja znalazła 40 gramów narkotyków. Chłopak usłyszał już zarzuty.
Znów kradzież kawy, tym razem w Ruścu
Dzielnicowi z posterunku w Ruścu zatrzymali 40-latka, który ukradł kawę i uciekł ze sklepu. Policjanci namierzyli go 10 minut później. Uciekał drogą w kierunku Dąbrowy Rusieckiej. Przeciwko mężczyźnie został już skierowany wniosek o ukaranie do sądu.
Chcieli ukraść blaszany kontener
Policjanci z posterunku w Kleszczowie zatrzymali na gorącym uczynku trzech mężczyzn, którzy usiłowali ukraść blaszany kontener. Złodzieje byli tak pochłonięci demontażem metalowej konstrukcji garażu, że dopiero w ostatniej chwili zauważyli mundurowych.
Kradł, bo miał trudną sytuację
Policja zatrzymała sprawcę kradzieży kart płatniczych. Bełchatowianin płacił nimi za zakupy w kilku sklepach na terenie miasta. Policjantom tłumaczył, że wszystko przez to, że miał trudną sytuację finansową.
Rudy Boniek znalazł nowych właścicieli
Rudy kot Boniek z bełchatowskiego schroniska wreszcie znalazł nowy dom. Futrzak stał się sławny po tym, jak prezes PZPN Zbigniew Boniek zaoferował ze jego adopcję dwa bilety na mecz Polska - Rumunia. A czym kot Boniek urzekł nowych właścicieli?
16-latek wiózł 9 pasażerów
Policja zatrzymała do kontroli drogowej nissana navarę. Autem kierował 16-letni mieszkaniec gminy Bełchatów. Nie dość, że prowadził, nie mając do tego uprawnień, to jeszcze przewoził 9 pasażerów. W dodatku badanie stanu trzeźwości wykazało 0,30 promila alkoholu w jego organizmie.
Włamywał się do mieszkań i kradł torebki
Wykorzystując nieuwagę lokatorów, kradł z mieszkań torebki z portfelami, pieniędzmi, dokumentami i kluczykami od aut. Ukradł też samochód, który porzucił po kolizji. 33-letni bełchatowianin działał w warunkach recydywy.
Wnuczka okradła babcię...
... tym razem nie za sprawą metody "na wnuczka", a poprzez kradzież z włamaniem. Bełchatowscy policjanci zatrzymali 32-letnią mieszkankę miasta. Kobieta zabrała z mieszkania swojej babci kartę kredytową, za sprawą której dokonywała płatności w sklepach.
Chciał udowodnić, że nie pił
Dzielnicowy zatrzymał rowerzystę, który będąc pod wpływem alkoholu przyjechał rowerem na posterunek policji, prosząc o badanie stanu trzeźwości. Wynikiem chciał pochwalić się w ośrodku pomocy społecznej, gdzie ubiegał się o zapomogę. Wynik wskazał blisko promil alkoholu w jego organizmie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc