Artykuły do tagu: Bank

Biegał nago i krzyczał, że jest papieżem
Do nietypowego zdarzenia doszło w środę w Piotrkowie. Nagi mężczyzna znajdował się przed budynkiem banku przy Al. Armii Krajowej.
Chciał wyłudzić kredyt, by kupić telewizor
Chciał wyłudzić kredytu w wysokości 9 tysięcy złotych. W banku podał fałszywe dane o swoim zatrudnieniu. Teraz 36-latkowi z powiatu piotrkowskiego grozi do 8 lat więzienia.
PKO BP przenosi się do nowej Hawany
Poznaliśmy pierwszego najemcę budynku, który powstał w miejscu starej, dobrej Hawany. PKO Bank Polski przenosi się z siedziby przy ul. Słowackiego 9… na drugą stronę ulicy.
Sulejowianka próbowała wyłudzić pożyczkę
Pożyczkę gotówkową na kwotę 18 tysięcy złotych próbowała wyłudzić 29-letnia mieszkanka Sulejowa. W tym celu wykorzystała fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach. Teraz grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Próbowali wyłudzić kredyt
Kredyt w wysokości ponad 71 tys. zł próbowało wyłudzić małżeństwo, które w jednym z banków przedstawiło fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu. Oszustom grozi kara do 8 lat więzienia.
Pożyczka pozabankowa - lepiej przez internet czy lokalnie?
Gdy przytrafia nam się nagły, niespodziewany wydatek, a nie mamy nikogo, kto mógłby pożyczyć nam niezbędną kwotę, stajemy przed nie lada problemem. Na szczęście firmy pożyczkowe służą pomocą w takich sytuacjach. Mamy zasadniczo dwie opcje – wizytę w siedzibie firmy pożyczkowej lub pożyczkę przez internet. Poniżej postaramy się przybliżyć plusy i minusy obu rozwiązań. Zapraszamy do lektury!
500+ na kartę płatniczą ?
Miasto negocjuje właśnie warunki nowej umowy z bankiem, na prowadzenie rachunku który obsługuje budżet miasta. Jeśli dotychczasowy bank nadal będzie prowadził konto miasta, to od stycznia przyszłego roku, wszyscy ci którzy pobierają w Piotrkowie zasiłek z programu "Rodzina 500+", otrzymywać go będą na tak zwane karty przedpłacone. Trzeba będzie tylko złożyć specjalny wniosek.
Chciała wyłudzić 90 tys. zł
Policjanci zatrzymali kobietę podejrzewaną o próbę wyłudzenia kredytu w wysokości 90 tysięcy złotych na szkodę jednego z banków w Piotrkowie. Podejrzana wpadła na gorącym uczynku. 28 latce może grozić kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.
Banki krwi świecą pustkami. Możemy to zmienić!
Odwiedziliśmy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ulicy Franciszkańskiej w Łodzi. Dzienne zapotrzebowanie krwi zaspokajane jest jedynie w połowie, a chętnych do dzielenia się bezcennym darem jest niewielu. Powiedzieć, że sytuacja jest niepokojąca, to nie powiedzieć nic. Przypominamy więc, kto, gdzie i kiedy może w naszym regionie oddawać krew.
Czujna pracownica banku udaremniła próbę oszustwa
Próbował wykorzystać naiwność starszej mieszkanki i wyłudzić od niej pieniądze metodą "na policjanta" . Teraz sam znalazł się na celowniku policji - funkcjonariusze tomaszowskiej policji, dzięki czujności pracownicy banku, zapobiegli przestępczej praktyce oszusta.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat