Artykuły do tagu: Badanie

Darmowe badania na obecność HIV
Trwa Europejski Tydzień Testowania w kierunku HIV. Bezpłatne badania można wykonywać w Punktach konsultacyjno-diagnostycznych we wszystkich większych miastach. W naszym regionie taką możliwość oferuje punkt przy ul. Tuszyńskiej 19 w Łodzi. To element kampanii "Mam czas rozmawiać", realizowanej przez Krajowe Centrum ds. AIDS.
Będą dmuchać przed wejściem na mównicę?
Paweł Kukiz, lider ugrupowania Kukiz'15 przedstawił pomysł, aby posłowie przed zabraniem głosu na sejmowej mównicy zostali przebadani alkomatem.
Zrób mammografię na wiosnę
W Dąbrówce (gmina Aleksandrów) przy Środowiskowym Domu Samopomocy stanie 20 kwietnia mammobus. Panie, które w 2017 kończą 50 lat kwalifikują się do programu, który umożliwia bezpłatne badania bez konieczności posiadania skierowania.
Dmuchać czy nie dmuchać? VIDEO
Czy policja może zatrzymać kierowcę do rutynowej kontroli alkomatem? Funkcjonariusze powołują się na art. 129i, punkt 4 kodeksu drogowego (Warunki oraz sposób przeprowadzania badań, o których mowa w ust. 1 i 2, określa ustawa z dnia 26 października 1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi) oraz pismo z Komendy Głównej Policji. Z tymi przepisami nie zgadza się Piotr Najzer, wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy, który już dwukrotnie odmówił poddania się kontroli.
W związku z tym, że zbliża się Dzień Walki z Cukrzycą, zapraszamy do wykonania bezpłatnego pomiaru cukru oraz skorzystania z konsultacji z diabetologiem.
Polak zadowolony - zbadano poziom naszego zadowolenia z życia
Studenci i uczniowie są najbardziej zadowoleni z życia w Polsce. Aż 87% osób w tej grupie deklarowało zadowolenie z życia (ogólnie). Najmniej zadowolonymi Polakami są renciści (56%) i osoby bezrobotne (64%). Tak wynika z badania spójności społecznej GUS.
Mieszkańcy Łódzkiego gotowi płacić za... wyręczenie w domowych obowiązkach
Czy mieszkańcy Łodzi i okolic są zabiegani, leniwi, czy może raczej zmęczeni natłokiem codziennych obowiązków? Choć trudno odpowiedzieć na te pytania, faktem jest, że mieszkańcy tego regionu chętnie zapłaciliby komuś za wykonanie domowych prac, którymi dziś zajmują się samodzielnie.
W Piotrkowie badają natężenie ruchu
W Piotrkowie wykonywane są pomiary natężenia ruchu na trzech skrzyżowaniach: 3 Maja-Kopernika, Sienkiewicza oraz Sikorskiego-Armii Krajowej.
Wykonaj bezpłatne badanie mammograficzne
Już 23, 24 i 26 stycznia panie będą mogły bezpłatnie i bez skierowania wykonać badanie mammograficzne w Piotrkowie (przy DH Merkury).
376 osób poznało wiek swojego serca
12 września na parkingu Kaufland w Tomaszowie Mazowieckim, w specjalnie przygotowanym busie kampanii „Ciśnienie na życie” przebadało się 376 osób! Każdy, kto odwiedził bus kampanii, mógł bezpłatnie zmierzyć ciśnienie tętnicze krwi oraz zbadać wiek swojego serca za pomocą innowacyjnej aplikacji.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc