Artykuły do tagu: Aukcja

Chcesz poprowadzić Strefę Aktualnych Hitów? Weź udział w licytacji!
Radio Strefa FM gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. 25. finał już w najbliższą niedzielę i z tej okazji można wylicytować możliwość współprowadzenia Strefy Aktualnych Hitów.
Piotrkowianin prosi o pomoc

MKS Piotrkowianin Piotrków Trybunalski przyłączył się do akcji pomocy dla II Trenera Vive Tauron Kielce Tomka Strząbały, który zmaga się z ciężką chorobą. Działacze piotrkowskiego klubu postanowili zorganizować aukcję, podczas której będzie można wylicytować koszulkę meczową z poprzedniego sezonu w PGNiG Superlidze, podpisaną przez zawodników i trenera, oraz replikę piłki meczowej z autografami.
Pięciu wójtów w jednej gminie
Przez kilka godzin gmina Moszczenica miała aż pięciu wójtów. Fotel gospodarza został wylicytowany na dwóch licytacjach – lokalnej, charytatywnej i akcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Licytowali obrazy, by wesprzeć Dom Dziecka
W niedzielę w piotrkowskim pubie "Filmówka" zorganizowano aukcję obrazów. Pomysłodawcami tego wydarzenia byli piotrkowianie skupieni wokół projektu Hauva, a zebrane pieniądze wesprą Dom Dziecka w Piotrkowie.
W niedzielę Wielka Aukcja Obrazów
Projekt Hauva i przyjaciele zapraszają do udziału w Wielkiej Aukcji Obrazów.
06.01.2011 08:15
Jak co roku policjanci przygotowują wiele atrakcji w dniu Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale już teraz zapraszamy do licytacji, z której środki finansowe przeznaczone będą na wsparcie chorych dzieci.
Buty, akcesoria telefoniczne, kosmetyki, a nawet pałkę teleskopową i gadżety erotyczne można kupić na licytacji przedmiotów pochodzących z przesyłek pocztowych, które z różnych względów nie trafiły do odbiorcy.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc