Artykuły do tagu: Alkohol

Włączyli alarm przeciwpożarowy, pobili ochroniarza
Policjanci zatrzymali czterech mężczyzn, którzy odpowiedzą za pobicie pracownika ochrony jednego z marketów. Dodatkowo jeden z zatrzymanych - 20-latek zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za nieuzasadnione włączenie instalacji alarmowej.
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta. Gospodarz pijany
Niedożywione i zaniedbane zwierzęta znaleźli policjanci w jednym z gospodarstw w gminie Ujazd w powiecie tomaszowskim. Gospodarza zastali pijanego. Mężczyzna został zatrzymany.
Pijany kierowca, pijani pasażerowie. W aucie było też dziecko
Pijany 29-latek, kierując roverem, spowodował wypadek i uciekł z miejsca zdarzenia. Po przejechaniu kilometra został zatrzymany przez świadków. W samochodzie jechały jeszcze dwie inne nietrzeźwe osoby oraz... czteroletnie dziecko.
Nie pij, bo będziesz gruby
Każdy napój alkoholowy powyżej 4,5% musiałby mieć etykietę informującą o tym, ile kalorii zawiera. To nowy pomysł na walkę z alkoholizmem.
Troska o trzeźwość piotrkowian? Jest się o co troszczyć...
Czy rok 2017 zostanie ogłoszony rokiem troski o trzeźwość narodu? Pod projektem uchwały w tej sprawie podpisali się posłowie Prawa i Sprawiedliwości, .Nowoczesnej i ruchu Kukiz'15. Sprawdzamy, jak sytuacja wygląda w Piotrkowie i dokąd osoba, mająca problem z wyjściem z nałogu, może w ogóle się udać.
03.02.2017 06:29
Z siekierą na włam
Tomaszowscy policjanci zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który z siekierą w ręku usiłował włamać się do punktu handlowego.
Kompletnie pijany doprowadził do czołowego zderzenia
40-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego kierujący osobową mazdą, jadąc przez Twardosławice, zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z hondą.
Kierowca suzuki miał 3,5 promila!
Mieszkaniec Radomska zauważył, jak z parkingu sklepu przy ulicy Starowiejskiej odjeżdża wężykiem kierowca suzuki i po chwili uderza w zaparkowane auto. Sprawca kolizji wyszedł z auta, aby obejrzeć straty, wtedy obserwujący zdarzenie mieszkaniec zabrał mu kluczyki od suzuki, potem powiadomił policję.
Plaga pijanych kierowców. Sprawców kolizji zatrzymali obywatele
Trzy kolizje spowodowali nietrzeźwi kierowcy podczas ostatniego weekendu. Sprawcy zostali zatrzymani przez obywateli.
Zlikwidowano bimbrownię na terenie gminy Rozprza
Piotrkowscy policjanci zabezpieczyli aparaturę do produkcji bimbru, 150 litrów nielegalnego alkoholu oraz 360 litrów tzw. zacieru. Zatrzymano 70-letniego organizatora procederu.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc