Artykuły do tagu: Alkohol

Kierowca suzuki miał 3,5 promila!
Mieszkaniec Radomska zauważył, jak z parkingu sklepu przy ulicy Starowiejskiej odjeżdża wężykiem kierowca suzuki i po chwili uderza w zaparkowane auto. Sprawca kolizji wyszedł z auta, aby obejrzeć straty, wtedy obserwujący zdarzenie mieszkaniec zabrał mu kluczyki od suzuki, potem powiadomił policję.
Plaga pijanych kierowców. Sprawców kolizji zatrzymali obywatele
Trzy kolizje spowodowali nietrzeźwi kierowcy podczas ostatniego weekendu. Sprawcy zostali zatrzymani przez obywateli.
Zlikwidowano bimbrownię na terenie gminy Rozprza
Piotrkowscy policjanci zabezpieczyli aparaturę do produkcji bimbru, 150 litrów nielegalnego alkoholu oraz 360 litrów tzw. zacieru. Zatrzymano 70-letniego organizatora procederu.
W noclegowni coraz więcej osób
Aż 14 osób w ciągu zaledwie dwóch dni trafiło do piotrkowskiej noclegowni. Schronisko przy ul. Wroniej przyjmuje każdego, kto potrzebuje pomocy. Nawet osoby pod wpływem alkoholu. Rekordzista miał ponad 4 promile.
Poranek nie do końca trzeźwy
556 skontrolowanych kierowców, 1 osoba złamała prawo - 37- letni mieszkaniec gminy Grabica kierował mercedesem sprinterem, mając w organizmie 1,2 promila alkoholu – to efekt poniedziałkowej akcji „Trzeźwy poranek”, którą prowadziła piotrkowska drogówka.
Miał myśli samobójcze, rozbijał szyby
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który uszkodził cztery szyby w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Tomaszowa. Właściciel wycenił straty na 5 tysięcy złotych.
Zatrzymał pijanego kierowcę
35-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Mazowiecki zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Kiedy przyjechała policja okazało się, że zatrzymany ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Kontrabanda w kieszeniach, bagażniku i pod choinką
Policja zatrzymała pijaną kierującą volkswagenem golfem, kobieta wjechała w drzewo. W kieszeniach ubrania, w bagażniku auta, a także w jej domu znaleziono alkohol i tytoń bez akcyzy oraz narkotyki.
Nielegalny alkohol na terenie gminy Czarnocin
Policjanci z Piotrkowa zabezpieczyli 54 litry alkoholu, urządzenia do destylacji oraz beczkę z zawartością blisko 200 litrów tzw. zacieru.
Honda uderzyła w słup. Kierowca miał 3 promile
Kierowca hondy uderzył w słup linii energetycznej. Świadkowie tego zdarzenia, jadący w kierunku Ruśca, musieli uciekać na pobocze, aby uniknąć czołowego zderzenia. Okazało się, że kierowca hondy był pijany.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc