Artykuły do tagu: Alkohol

Pijana uciekała przed policją
Kobieta kierująca oplem astra nie zatrzymała się do policyjnej kontroli, miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Kompletnie pijany 21-latek ukradł bmw
Kradzież samochodu, kierowanie w stanie nietrzeźwości i bez uprawnień, do tego spowodowanie kolizji drogowej – o to wszystko podejrzany jest 21-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego, którego 6 stycznia zatrzymała policja w miejscowości Skronina.
Najechał na zaparkowane przy drodze auto. Miał prawie 2 promile
60-letni kierowca audi najechał na zaparkowane na poboczu drogi renault. Okazało się, ze mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Kierowca renault miał 2,4 promila, policjanci nie mogli go dobudzić
44-letni bełchatowianin, wyglądając przez okno, zauważył jadące wężykiem renault. Kierowca zaparkował przed blokiem pomimo kolizji z barierą ochronną. Okazało się, że pijany 38-latek kierował samochodem bez uprawnień, łamiąc sądowy zakaz.
Uliczna demolka w Boże Narodzenie
Grupę pijanych mężczyzn zatrzymali policjanci z Tomaszowa w nocy 25 grudnia. Młodzi ludzie zdemolowali metalowe kosze na śmieci. Straty zostały oszacowane na 3700 zł.
Atak na choinkę w wigilijną noc
W wigilijną noc dyżurny Straży Miejskiej obsługujący monitoring zauważył przy szopce w Rynku Trybunalskim kilku mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich zaczął... wspinać się po konstrukcji choinki.
Kierowca passata spowodował kolizję. Miał 3 promile alkoholu w organizmie
Trzy promile alkoholu w organizmie miał kierowca volkswagena passata, którego zatrzymała piotrkowska policja.
Pijany kierowca passata wylądował w rowie
Kierowca passata, mając 1,7 promila alkoholu w organizmie, wjechał do przydrożnego rowu. Został zatrzymany dzięki 36-letniej mieszkance Bełchatowa, która wezwała policję.
Kierowca opla miał 1,6 promila. Kolejne obywatelskie zatrzymanie
Ponad 1,6 promila alkoholu w organizmie miał kierowca opla, który swoją podróż zakończył w rowie. W jego zatrzymaniu pomógł 33-letni bełchatowianin. To kolejne obywatelskie zatrzymanie nietrzeźwego kierowcy w naszym regionie.
Trzy kolizje w kilka minut
Nietrzeźwa 44-letnia mieszkanka Radomska w dosłownie w kilka minut doprowadziła do trzech kolizji. Badanie alkomatem wykazało 2,5 promila alkoholu. Do zdarzenia doszło 7 grudnia około godziny 14.00.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc