Artykuły do tagu: Aleksandrow

Bez darmowej stomatologii w czterech gminach?
Wiele wskazuje na to, że gminy Sulejów, Ręczno, Aleksandrów i Moszczenica z początkiem lipca zostaną pozbawione bezpłatnej opieki stomatologicznej na terenie swoich gmin. To efekt konkursu na świadczenie usług stomatologicznych, rozpisanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zgodnie z jego wynikiem mieszkańcy wymienionych samorządów będą musieli liczyć się z brakiem darmowego dostępu do stomatologa na terenie swoich gmin aż do 2022 roku. Dyskusja na ten temat wywiązała się na środowej sesji Rady Powiatu.
Sulejów. Odwołano alarm  powodziowy
Jak nas poinformował Włodzimierz Kapiec z Urzędu Miasta w Sulejowie 9 maja odwołany został alarm powodziowy w gminie.
Alarm przeciwpowodziowy w gminach Sulejów i Aleksandrów
Jak informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, alarm przeciwpowodziowy został ogłoszony w dwóch gminach naszego powiatu.
Zrób mammografię na wiosnę
W Dąbrówce (gmina Aleksandrów) przy Środowiskowym Domu Samopomocy stanie 20 kwietnia mammobus. Panie, które w 2017 kończą 50 lat kwalifikują się do programu, który umożliwia bezpłatne badania bez konieczności posiadania skierowania.
Mógł zamarznąć w lesie
22-letni mieszkaniec gm. Aleksandrów wysiadł z zaparkowanego przy drodze auta kolegi, jak twierdził, tylko na chwilę. Zgubił się. Przy ujemnej temperaturze błądził po lesie przez kilka godzin.
Wypadek w gminie Aleksandrów
W środę kilka minut przed godziną 10 w miejscowości Skotniki (gmina Aleksandrów) doszło do wypadku.
Gmina Aleksandrów z modą na działania
Rozpoczęła się realizacja innowacyjnego projektu pt.”Mamy modę na działania”, który został zakwalifikowany do dofinansowania przez Narodową Agencję Programu Erasmus +. To międzynarodowe przedsięwzięcie młodzieży z Polski (gmina Aleksandrów) i Litwy (Czarny Bór).
23.08.2016 11:07
Błysnęli formą
To był bardzo udany debiut, inaugurujący rozgrywki w piotrkowskiej klasie A LKS Błysk Aleksandrów rozgromił na własnym boisku Polonię Rokiciny aż 9:1 (6:1), aleksandrowski zespół nie był w tym meczu faworytem, ponieważ jeszcze w poprzednim sezonie występował w klasie B.
Piknik rodzinny dla Laury
Atrakcje dla najmłodszych, konkursy sportowe, koncerty, wybory Miss Nastolatek Gminy Aleksandrów – uczestnicy pikniku rodzinnego w Dąbrowie nad Czarną nie mogli narzekać na brak rozrywek.
Turniej siatkarski w Dąbrowie nad Czarną
W najbliższą niedzielę na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik” w Dąbrowie nad Czarną odbędą się zawody sportowo-rekreacyjne w siatkówce.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc