Artykuły do tagu: Aleksandrow

Sulejów. Odwołano alarm  powodziowy
Jak nas poinformował Włodzimierz Kapiec z Urzędu Miasta w Sulejowie 9 maja odwołany został alarm powodziowy w gminie.
Alarm przeciwpowodziowy w gminach Sulejów i Aleksandrów
Jak informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego, alarm przeciwpowodziowy został ogłoszony w dwóch gminach naszego powiatu.
Zrób mammografię na wiosnę
W Dąbrówce (gmina Aleksandrów) przy Środowiskowym Domu Samopomocy stanie 20 kwietnia mammobus. Panie, które w 2017 kończą 50 lat kwalifikują się do programu, który umożliwia bezpłatne badania bez konieczności posiadania skierowania.
Mógł zamarznąć w lesie
22-letni mieszkaniec gm. Aleksandrów wysiadł z zaparkowanego przy drodze auta kolegi, jak twierdził, tylko na chwilę. Zgubił się. Przy ujemnej temperaturze błądził po lesie przez kilka godzin.
Wypadek w gminie Aleksandrów
W środę kilka minut przed godziną 10 w miejscowości Skotniki (gmina Aleksandrów) doszło do wypadku.
Gmina Aleksandrów z modą na działania
Rozpoczęła się realizacja innowacyjnego projektu pt.”Mamy modę na działania”, który został zakwalifikowany do dofinansowania przez Narodową Agencję Programu Erasmus +. To międzynarodowe przedsięwzięcie młodzieży z Polski (gmina Aleksandrów) i Litwy (Czarny Bór).
23.08.2016 11:07
Błysnęli formą
To był bardzo udany debiut, inaugurujący rozgrywki w piotrkowskiej klasie A LKS Błysk Aleksandrów rozgromił na własnym boisku Polonię Rokiciny aż 9:1 (6:1), aleksandrowski zespół nie był w tym meczu faworytem, ponieważ jeszcze w poprzednim sezonie występował w klasie B.
Piknik rodzinny dla Laury
Atrakcje dla najmłodszych, konkursy sportowe, koncerty, wybory Miss Nastolatek Gminy Aleksandrów – uczestnicy pikniku rodzinnego w Dąbrowie nad Czarną nie mogli narzekać na brak rozrywek.
Turniej siatkarski w Dąbrowie nad Czarną
W najbliższą niedzielę na Kompleksie Boisk Sportowych „Orlik” w Dąbrowie nad Czarną odbędą się zawody sportowo-rekreacyjne w siatkówce.
Rajd Bike Orient w Sulejowskim Parku Krajobrazowym
25 czerwca startuje druga w tym sezonie edycja Bike Orient. Po niezwykle wymagającej kwietniowej rywalizacji w Górach Świętokrzyskich uczestnicy przenoszą się nad Pilicę do Sulejowskiego Parku Krajobrazowego.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc