Artykuły do tagu: Aktor

Walentynkowy koncert w piotrkowskim MOK-u
„Dziewczyny, bądźcie dla nas dobre na wiosnę”, „Kaziu, zakochaj się”, „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał”, czy „Samba przed rozstaniem” to tylko niektóre ze znanych polskich piosenek, jakie zaprezentowali uczestnicy Warsztatów Piosenki Aktorskiej w trakcie walentynkowego koncertu, który odbył się w środę 14 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury. Młodzi artyści zaśpiewali łącznie dziewiętnaście piosenek. Do występu przygotowały ich instruktorki Justyna Jędrusik i Małgorzata Kowalczyk.
Spotkanie z Wiktorem Zborowskim w piotrkowskiej bibliotece
Chochlik z „Balladyny”, Papkin z „Zemsty”, Szekspirowski błazen Trinkulo z „Burzy”, Moryc Haber z filmowych „C.K. Dezerterów” i „Złota Dezerterów”, ale i Longinus Podbipięta z ekranizacji „Ogniem i mieczem”, no i biskup z "Rancza" - Wiktor Zborowski będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie.
Marian Opania w piotrkowskiej bibliotece
Marian Opania będzie gościem Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie odbędzie się 13 listopada o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych przy ul. Jerozolimskiej 29.
Spotkanie z Cezarym Żakiem
Zapraszamy na kolejny „Podwieczorek z gwiazdą…”. W czwartek 5 października o godz. 19.00 na dziedzińcu Centrum idei „Ku demokracji” będzie można posłuchać piosenek i anegdot w wykonaniu Cezarego Żaka.
Lech Dyblik w piotrkowskiej bibliotece
Dyskusyjne Kluby Książki działające przy Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Adama Próchnika zapraszają na spotkanie z Lechem Dyblikiem, które odbędzie się 10 października o godz. 17.00 w czytelni dla dorosłych MBP (ul. Jerozolimska 29).
Znany aktor zaśpiewa w piotrkowskim areszcie
Areszt Śledczy w Piotrkowie odwiedzi Lech Dyblik, znany polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, również pieśniarz.
Aktor z Piotrkowa w
Piotrkowianin Krzysztof Kamiński będzie jednym z bohaterów kolejnej serii „Rozlewiska”. Serial pojawi się na antenie TVP już w grudniu, tym razem jako „Pensjonat nad rozlewiskiem”.
Aktor z Piotrkowa w
Piotrkowianin Krzysztof Kamiński będzie jednym z bohaterów kolejnej serii „Rozlewiska”. Serial pojawi się na antenie TVP już w grudniu, tym razem jako „Pensjonat nad rozlewiskiem”.
Kamiński znów zagra w serialu
Piotrkowski aktor Krzysztof Kamiński pracuje na planie popularnego serialu. Popularna seria "Nad Rozlewiskiem" po 3 latach doczekała się kontynuacji i obecnie trwają zdjęcia do 6 sezonu serialu.
Pijany traktorzysta chciał przekupić policjantów
Pijany kierowca ciągnika rolniczego próbował przekupić policjantów, by ci odstąpili od czynności służbowych.

Społeczność

Użytkowniku Adblocka!

To dzięki reklamom jesteśmy w stanie dostarczać Ci wiadomości z Piotrkowa i okolic oraz rozwijać nasz portal. Nasze reklamy nie są inwazyjne, nie stosujemy wyskakujących okien i nie zasłaniamy nimi treści, prezentujemy maksymalnie 4 reklamy na stronę.

Prosimy, wyłącz adblocka, dodając serwis ePiotrkow.pl do wyjštków wtyczki AdBlock, a następnie odśwież stronę.

Dodaj stronę do wyjątków

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat