Artykuły do tagu: Akademia

Zachęcali przedsiębiorców do rozwoju swoich firm
Kilkadziesiąt osób, głównie małych i średnich przedsiębiorców z regionu piotrkowskiego, wzięło dziś, w środę 8 czerwca, udział w szkoleniu z zakresu „Akademii Przedsiębiorcy”, które zorganizował Bank Zachodni WBK oraz Fundusz Poręczeń Kredytowych POLFUND.
Światowe rynki szeroko otwarte dla polskich przedsiębiorców
26 kwietnia bieżącego roku ruszyła kolejna edycja Akademii Przedsiębiorcy.
Akademia Przedsiębiorcy to cykl bezpłatnych prelekcji i warsztatów motywacyjno-edukacyjnych, skierowanych do polskich przedsiębiorców.
Tegoroczna, ósma już edycja, poświęcona będzie rynkom zagranicznym oraz nowoczesnym technologiom.
 Akademia Profilaktyki w Bełchatowie
W środę, 1 czerwca, w Bełchatowie odbył się happening profilaktyczny „Zryw Wolnych Serc". Społeczna Akademia Nauk wraz z bełchatowską społecznością programu „Profilaktyka a Ty” w ten sposób zainaugurowały działalność Akademii Profilaktyki. W happeningu wzięli udział studenci i kadra bełchatowskiego Wydziału Społecznej Akademii Nauk oraz uczniowie szkół średnich i gimnazjów z powiatu bełchatowskiego oraz profilaktycy bełchatowskich służb mundurowych.
20.04.2016 13:27
Biznes i nauka w parze
Społeczna Akademia Nauk i Regionalna Izba Gospodarcza w Bełchatowie podpisały porozumienie o współpracy. W ramach porozumienia już w lipcu studenci Akademii będą odbywać pierwsze praktyki zawodowe w firmach zrzeszonych w RIG-u. Porozumienie, jak zapewniają jego sygnatariusze, ma pomóc w dostosowaniu oferty edukacyjnej do zapotrzebowania kadrowego bełchatowskich pracodawców.
Absolwenci Haeringa odbierali dyplomy na Zamku
Na Zamku Królewskim odbyła się w czwartek uroczystość wręczenia dyplomów dla absolwentów Akademii Haeringa w zawodzie Technik Mechanik. W uroczystości uczestniczył właściciel firmy Haering Polska S.A. Jurgen Haering.
Pierwsza Akademia Skry w Piotrkowie
Bełchatowska Skra będzie szukać talentów także w Piotrkowie. W ramach porozumienia przedstawicieli tego klubu i działaczy Piotrkowskiej Akademii Sportu w trybunalskim grodzie powstała Akademia Siatkówki Skry Bełchatów. Stosowny dokument podpisano po turnieju mikołajkowym, zorganizowanym w piątek przez działaczy PAS.
Akademia Przedsiębiorcy pomoże w pozyskaniu  dotacji unijnych
Zmiany w nowej perspektywie unijnej, proces przygotowania firmy do konkursów unijnych, a także przykłady firm, które rozwinęły się dzięki dotacjom to tylko niektóre tematy, które zostaną poruszone podczas bezpłatnych warsztatów Akademii Przedsiębiorcy. Uczestnicy otrzymają praktyczną wiedzę, która pomoże w przejściu przez unijne procedury i pozyskaniu dodatkowego finansowania. Warsztaty w Piotrkowie Trybunalskim odbędą się już 28 października, a poprowadzą je renomowane firmy doradcze.
Czy istnieje Kultura Mediów?
Wydaje się, że Domy Kultury odchodzą do lamusa, a konkurencją stają się komercyjne centra kultury i rozrywki. Takie placówki muszą wciąż ewoluować i poszukiwać nowych ścieżek „sprzedaży” kultury, bardzo często stają się miejscem szkoleń dla lokalnego otoczenia, ale również inwestują w kursy dla własnych pracowników, którzy muszą się doszkalać.
Trwa nabór do Akademii Haeringa
To doskonała oferta dla tych, którzy chcą zdobyć zawód technika mechanika wraz z międzynarodowym certyfikatem. Konkurencja jest spora, bo o jedno miejsce ubiegają się trzy osoby. Termin składania podań upływa 15 września, natomiast zajęcia rozpoczną się tydzień później.
Akademia Haeringa: chętnych nie brakuje
Aż cztery osoby ubiegają się o jedno miejsce w Akademii Haeringa. Zakończyło się już przyjmowanie podań. Teraz przed kandydatami rozmowa kwalifikacyjna.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc