Artykuły do tagu: AKSMadejWrestlingTeam

Mistrzowie postraszyli półfinałowego rywala
Wydawało się, że po październikowym zwycięstwie, które AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski odniósł nad drużyną Lotto Zapasy Bydgoszcz – 35:0 (97:5), ten rekord niezwykle trudno będzie poprawić, a jednak piotrkowianom się to udało. W środę piotrkowski zespół pokonał WKS WZS Grunwald Poznań 36:0 (112:0). Mistrz Polski oczywiście zakończył fazę zasadniczą na pierwszym miejscu w grupie A, w półfinale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej podopieczni Michała Jaworskiego zmierzą się z Budowlanymi Łódź.
Mistrz Polski zamierza zacząć nowy rok od zwycięstwa
W ostatnim meczu fazy zasadniczej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej zapaśnicy AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski podejmą WZS WKS Grunwald Sobieski Poznań. Na macie będą rywalizować m.in. medaliści ostatnich mistrzostw świata Mateusz Bernatek czy Julia Tkacz.
Piąta wygrana AKS Madej Wrestling Team. Teraz półfinał
AKS MADEJ WRESTLING TEAM z piątym zwycięstwem w obecnym sezonie PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wyjazdowa wygrana 30:8 z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz oznacza, że broniąca tytułu drużyna z Piotrkowa Trybunalskiego zapewniła sobie pierwsze miejsce w grupie A i w półfinale zmierzy się z KS Budowlani Łódź.
28.11.2017 11:16
 Zagłosuj na Murada
Magomedmurad Gadżijew, zapaśnik AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w gronie 20 osób, nominowanych do nagrody Najlepszy Sportowiec Polski 2017 roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.
Zacięty pojedynek w Zgierzu
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski nadal jest niepokonany w tej edycji PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W środę piotrkowski zespół pokonał po emocjonującym pojedynku Borutę Olimpijczyka Zgierz i Radom 17:16 (37:31). Triumf obrońcom tytułu zapewnił w ostatniej walce kapitan Radosław Grzybicki. Dzięki wygranej piotrkowianie praktycznie zapewnili sobie awans do półfinału rozgrywek.
Rundę rewanżową czas zacząć
Do niedawna walczyli w jednej drużynie, teraz rywalizują. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzy się w środę, 15 listopada w Zgierzu z zespołem Boruta-Olimpijczyk Zgierz i Radom. To będzie pierwszy mecz rundy rewanżowej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, a to oznacza, że zapaśnicy będą walczyć w innych kategoriach wagowych.
Gladiatorzy wracają do Piotrkowa
Piotrkowscy zapaśnicy w ostatnim w tym roku meczu we własnej hali zmierzą się z zespołem Lotto Zapasy Bydgoszcz. Faworytem oczywiście będzie AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski, podopieczni trenera Michała Jaworskiego liczą na gorący doping.
Z Żanem Bełeniukiem w składzie po wygraną
We wtorek 3 października w drużynie AKS MADEJ WRESTLING TEAM zadebiutuje Żan Bełeniuk, aktualny wicemistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata i Europy. Ukraiński gwiazdor weźmie udział w spotkaniu II kolejki PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w którym piotrkowianie zmierzą się na wyjeździe z WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc