Artykuły do tagu: AKSMadejWrestlingTeam

Pomóż organizatorom ulepszyć ligę
Ty też możesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądał najbliższy sezon PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wystarczy, że wypełnisz ankietę internetową, znajdującą się pod adresem: klzwizerunek.badanie.net
Najlepszy polski zespół obronił tytuł w prawdziwie mistrzowskim stylu
Przed rewanżowym meczem finałowym PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, zawodnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem. W pierwszym spotkaniu z drużyną Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom przegrali 14:18, musieli więc odrobić cztery punkty. I uczynili to z nawiązką, w Zgierzu pokonali swojego rywala 19:11, a w dwumeczu 33:29 i po raz drugi z rzędu wywalczyli tytuł drużynowego mistrza Polski.
Już dzisiaj mecz o wszystko, zapaśnicy liczą na doping
Już we wtorek, 13 marca zawodnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzą się w rewanżowym meczu finałowym PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej z drużyną Boruta-Olimpijczyk Zgierz i Radom. Pierwszy pojedynek piotrkowianie przegrali 14:18, w Zgierzu muszą więc odrobić cztery punkty.
Pierwsza porażka mistrza i oby ostatnia
Broniący tytułu drużynowego mistrza Polski zawodnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski przegrali pierwszy mecz finałowy PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej z Olimpijczykiem-Borutą Zgierz i Radom 14:18 (16:22), przy czym dwa pojedynki piotrkowianie oddali walkowerem. To była pierwsza porażka piotrkowskiej drużyny w tym sezonie. Rewanż odbędzie się 13 marca w Zgierzu.
Pierwszy mecz finałowy jednak w Piotrkowie
Pierwotnie w Piotrkowie miał się odbyć drugi mecz finałowy PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, nastąpiła jednak zmiana planów i piotrkowscy zapaśnicy będą walczyć w trybunalskim grodzie już w środę, 7 marca.
02.03.2018 12:02
Wygrali dla trenera
Drugi półfinałowy mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej pomiędzy AKS Madej Wrestling Team a Budowlanymi Łódź był równie emocjonujący, jak ten pierwszy. Ostatecznie piotrkowscy obrońcy mistrzowskiego tytułu wygrali 17:16 (36:26) i awansowali do finału. Zwycięstwo zadedykowali trenerowi Atletycznego Klubu Sportowego Henrykowi Grabowieckiemu, który walczy z ciężką chorobą.
AKS Madej Wrestling Team w finale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej
AKS Madej Wrestling Team drugi raz z rzędu będzie walczył o złote medale PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Broniąca tytułu ekipa z Piotrkowa Trybunalskiego w półfinałowym rewanżu ponownie pokonała KS Budowlanych Łódź, tym razem 17:16. Mecze finałowe odbędą się 7 i 13 marca – w drugim spotkaniu decydującej batalii aktualni mistrzowie Polski wystąpią we własnej hali. Ich przeciwnika wyłoni piątkowe starcie Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom – AZ Supra Brokers Wrocław.
Pierwszy półfinał dla AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski
Po zaciętym pojedynku zapaśnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski pokonali w pierwszym meczu półfinałowym fazy play-off PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej Budowlanych Łódź 16:14. Rewanż odbędzie się w czwartek, 1 marca w piotrkowskiej Hali Relax. Początek spotkania o godzinie 19.00.
Decydujące mecze mistrzów
Broniący tytułu drużynowego mistrza Polski zapaśnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski we wtorek, 27 lutego zmierzą się w pierwszym meczu półfinałowym fazy play-off PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej z Budowlanymi Łódź. Rewanż odbędzie się w czwartek, 1 marca w piotrkowskiej Hali Relax.
Mistrz trenował ze swoimi fanami
Dwaj młodzi radomszczanie - Franek i Antek, trenowali w poniedziałek z wicemistrzem świata Mateuszem Bernatkiem. Zyskali jednak nie tylko ci dwaj fani piotrkowskiego zapaśnika, ale także wszystkie polskie dzieci. W tym roku działacze AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski umożliwili bowiem wylicytowanie takiego treningu uczestnikom aukcji, zorganizowanej w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat