Artykuły do tagu: AKS

Operacja „Paryż” rozpoczęta
Dwóch zawodników Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków i jeden AKS Wrestling Team wystartuje w rozpoczynających się w poniedziałek w Paryżu mistrzostwach świata w zapasach. Jako pierwsi na matę wejdą klasycy Radosław Grzybicki i Mateusz Bernatek.
Grzybicki, Bernatek i Gadzhiev jadą na mistrzostwa świata
Dwóch zawodników Atletycznego Klubu Sportowego Piotrków i jeden AKS Wrestling Team otrzymało powołania na mistrzostwa świata w zapasach, jakie odbędą się w Paryżu we Francji w dniach 21-26 sierpnia.
Mistrz świata i wicemistrz olimpijski w AKS WT!
To będzie prawdziwa bomba. W zespole AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski w najbliższym sezonie będzie walczył ZHAN BIELENIUK, mistrz świata, wicemistrz olimpijski i mistrz Europy w kategori 85 kg w stylu klasycznym.
Mateusz Bernatek najlepszy z Polaków
Mateusz Bernatek zdobył brązowy medal podczas prestiżowego 60. zapaśniczego Memoriału Władysława Pytlasińskiego. W Warszawie w stylu klasycznym walczyło kilkudziesięciu zawodników z całego świata. Piotrkowianin był najlepszy spośród gospodarzy.
Piotrków górą podczas gali w Warszawie
4 statuetki tzw. "Pytlasów" odebrali przedstawiciele AKS Wrestling Team Piotrków podczas gali podsumowującej pierwszy sezon Krajowej Ligi Zapaśniczej w zapasach. Uroczystość odbyła się w czwartek w Warszawie.
29.06.2017 00:32
Prezenty od zapaśników
Zapaśnicy którzy przebywają na FS Wrestling International Camp w Spale, odwiedzili w środę Piotrków. Sportowcy spotkali się z podopiecznymi Domu Dziecka. Każdy z chłopców otrzymał prezenty. Dodatkową atrakcją był trening z najlepszymi zapaśnikami w Polsce.
Zawodnicy AKS Wrestling Team szykują się do obrony tytułu
19 września rozpocznie się nowy sezon Krajowej Ligi Zapaśniczej, drużynowy mistrz Polski czyli AKS Wrestling Team Piotrków Trybunalski będzie rywalizował w grupie A, w której znalazły się jeszcze trzy zespoły: Zapasy Bydgoszcz, WKS Grunwald Poznań oraz Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom.
Medalowe żniwa zapaśniczek i zapaśników AKS
Jedenaście medali zdobyli w miniony weekend piotrkowscy zapaśnicy i zapaśniczki. Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego rywalizowały podczas Międzynarodowego Turnieju w Zapasach Kobiet, który odbył się w miejscowości Dunajska Streda na Słowacji oraz podczas Otwartych Mistrzostw Województwa Lubelskiego Młodziczek, natomiast zapaśnicy wzięli udział w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorów w Kostrzyniu.
Maksymilian Danielak mistrzem Polski
Życiowy sukces odniósł zawodnik KKS Ruch Piotrków Trybunalski, Maksymilian Danielak. Podczas Mistrzostw Polski Młodzików Młodszych w badmintonie, które odbyły się Białymstoku, piotrkowianin zdobył złoty medal w grze podwójnej, grając w parze z Dominikiem Kwintą (UKS KSBad Kraków).
Piotrkowskie akcenty podczas mistrzostw Polski
Mistrzostwa Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Wolnym i Zapasach Kobiet odbyły się w miniony weekend w Białogardzie. W tej imprezie rywalizowało 81 zawodników i 55 zawodniczek, wśród nich również wychowanki Atletycznego Klubu Sportowego. Angelika Dytrych została wicemistrzynią Polski w kategorii wagowej 48 kg, natomiast Paulina Czechorowska zdobyła brązowy medal w kategorii 55 kg.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc