Artykuły do tagu: AKS

Kapitalny występ piotrkowskich zapaśniczek
Reprezentantki Atletycznego Klubu Sportowego zajęły pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej podczas XXIV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, będącej jednocześnie mistrzostwami Polski juniorek. W tej klasyfikacji uwzględniono aż 50 klubów z całej Polski. Podczas turnieju w Krotoszynie piotrkowianki zdobyły pięć medali.
Próba generalna przed OOM
Młode zapaśniczki AKS Piotrków Piotrków Trybunalski rywalizowały w weekend w Siedlcach podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego. Wśród klubów AKS uplasował się ostatecznie na III miejscu za zespołami Sokoła Lublin i Slavii Ruda Śląska. To była próba generalna przez Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.
Murad Gadżijew wicemistrzem Europy
Magomedmurad Gadżijew, zawodnik AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski, który jest jednym z liderów reprezentacji Polski podczas turnieju w rosyjskim Kaspijsku walczył w sobotę o złoty medal. Reprezentant Polski pokonał w półfinale Murtazaliego Muslimowa (Azerbejdżan) 3:2. Rywalem Gadżijewa w pojedynku o złoto był Rosjanin Magomed Kurbanalijew, który ostatecznie wygrał ten pojedynek.
Piotrkowscy zapaśnicy nie byli zbyt gościnni
Zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego zdominowali Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się w weekend w Hali Relax. Młodzi piotrkowianie zwyciężyli w klasyfikacji drużynowej młodzieżowców i kadetów, dzięki ich postawie Łódzkie zdecydowanie wygrało w łącznej klasyfikacji wojewódzkiej.
Zapaśnicze emocje w Hali Relax
Prawie 200 młodych zapaśników będzie walczyć podczas Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbędą się w najbliższy weekend w Piotrkowie Trybunalskim.
AKS / Zapasy / Lzs 
Udany początek sezonu reprezentantów AKS
Bardzo udanie tegoroczne starty rozpoczęli młodzi zawodnicy i zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodzików i Młodziczek, który odbył się w Janowie Lubelskim dziewczęta zajęły 2. miejsce w klasyfikacji klubowej, a chłopcy 6 .
Pomóż organizatorom ulepszyć ligę
Ty też możesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądał najbliższy sezon PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. Wystarczy, że wypełnisz ankietę internetową, znajdującą się pod adresem: klzwizerunek.badanie.net
 Zapaśnicy po raz kolejny na podium
Trzy medale przywieźli z Mistrzostw Polski Juniorów zapaśnicy piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego. Brązowe krążki wywalczyli w Raciborzu Jakub Łysoń (kat. 55 kg), Michał Twardowski (kat. 60 kg) oraz Łukasz Socha (kat. 63 kg).
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski ponownie mistrzem Polski
Piotrkowscy zapaśnicy pokonali w Zgierzu drużynę Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom 19:11, odrabiając tym samym czteropunktową stratę z pierwszego meczu finałowego. Piotrkowianie zdominowali PWPW Krajową Ligę Zapaśniczą, to był bowiem drugi sezon tych rozgrywek i drugi tytuł wywalczony przez AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski.
Najlepszy polski zespół obronił tytuł w prawdziwie mistrzowskim stylu
Przed rewanżowym meczem finałowym PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, zawodnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem. W pierwszym spotkaniu z drużyną Boruta-Olimpijczyk Zgierz&Radom przegrali 14:18, musieli więc odrobić cztery punkty. I uczynili to z nawiązką, w Zgierzu pokonali swojego rywala 19:11, a w dwumeczu 33:29 i po raz drugi z rzędu wywalczyli tytuł drużynowego mistrza Polski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat