Artykuły do tagu: AKS

Zapaśniczki AKS zakończyły klubowy sezon...z sukcesami
Zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego podczas ostatniego klubowego startu w tym roku walczyły w silnie obsadzonym Międzynarodowym Turnieju Zapaśniczym Kobiet - Czarny Bór Open. Piotrkowianki wywalczyły tam dwa srebrne medale, na drugim stopniu podium stanęły Patrycja Wochna i Kinga Jaroniek.
Ogłoszono konkurs na koncepcję przebudowy Relaksu
Prezydent Piotrkowa właśnie ogłosił konkurs na opracowanie koncepcji przebudowy i modernizacji hali Relax. Budowa ma wystartować w 2019 roku, a koszty tej inwestycji nie przekroczą 18 mln zł.
28.11.2017 11:16
 Zagłosuj na Murada
Magomedmurad Gadżijew, zapaśnik AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski, znalazł się w gronie 20 osób, nominowanych do nagrody Najlepszy Sportowiec Polski 2017 roku w 83. Plebiscycie Przeglądu Sportowego.
Zacięty pojedynek w Zgierzu
AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski nadal jest niepokonany w tej edycji PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej. W środę piotrkowski zespół pokonał po emocjonującym pojedynku Borutę Olimpijczyka Zgierz i Radom 17:16 (37:31). Triumf obrońcom tytułu zapewnił w ostatniej walce kapitan Radosław Grzybicki. Dzięki wygranej piotrkowianie praktycznie zapewnili sobie awans do półfinału rozgrywek.
Rundę rewanżową czas zacząć
Do niedawna walczyli w jednej drużynie, teraz rywalizują. AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzy się w środę, 15 listopada w Zgierzu z zespołem Boruta-Olimpijczyk Zgierz i Radom. To będzie pierwszy mecz rundy rewanżowej PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, a to oznacza, że zapaśnicy będą walczyć w innych kategoriach wagowych.
15.11.2017 07:47
Impreza z saksofonem
Klubowe i dyskotekowe przeboje w wersjach z saksofonem na żywo - tak zapowiada się najbliższy piątek w piotrkowskim klubie Sejf.
 8 medali młodych zapaśniczek AKS
Bardzo dobrze zaprezentowały się piotrkowskie zawodniczki podczas XVII Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego, zorganizowanego z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, który odbył się w miniony weekend w Dzierżoniowie. Piotrkowianki przywiozły stamtąd osiem medali.
Nikoletta Szewczuk na podium Mistrzostw Polski
Podczas Mistrzostw Polski Młodziczek zapaśniczki Atletycznego Klubu Sportowego zdobyły jeden, brązowy medal. Na najniższym stopniu podium stanęła Nikoletta Szewczuk w kategorii wagowej 44 kg.
Co z Relaksem? Hala czeka na przebudowę
Kiedy i czy w ogóle piotrkowska hala Relaks zostanie przebudowana? To pytanie zadają sobie od lat nie tylko nasi sportowcy i klubowi działacze, ale przede wszystkim kibice. Podczas ostatniej sesji Rady Miasta dyskutowano nad zmianami w Wieloletniej Prognozie Finansowej Miasta. Okazuje się, że na zadanie „przebudowa hali Relaks” zaplanowano w 2018 roku 630 tys. zł. - Chciałabym wiedzieć, na co konkretnie zostaną wydane te pieniądze. Czy mamy jakieś dofinansowanie na ten cel? - pytała radna Marlena Wężyk-Głowacka.
Rekordowe zwycięstwo mistrza Polski
Każdy inny wynik niż wygrana zespołu AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski z drużyną Lotto Zapasy Bydgoszcz byłby niespodzianką, ale tak wysokie zwycięstwo zaskoczyło chyba nawet trenerów piotrkowskiego zespołu. Mistrz Polski wygrał to spotkanie 35:0 (97:5), aż siedem walk kończąc przed czasem.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc