Artykuły do tagu: AKS

5 medali zapaśniczek AKS Piotrków
Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego w zapasach młodziczek, który odbył się w Miliczu, zawodniczki piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczyły 5 medali, zajmując 3. miejsce w klasyfikacji klubowej.
AKS Wrestling Madej Team zdeklasował rywala
Podczas wtorkowego meczu 2. kolejki PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej zawodnicy AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski wygrali aż osiem z dziewięciu pojedynków i pewnie pokonali WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań 28:4 (73:14). Cztery walki piotrkowianie zakończyli przed czasem.
04.10.2017 07:09
Disco z saksofonem
W ubiegłym tygodniu w Sejfie gościli m.in. aktorzy serialu "07 zgłoś się". W najbliższy piątek saksofonowy motyw muzyczny z tej kultowej produkcji znów powróci.
Z Żanem Bełeniukiem w składzie po wygraną
We wtorek 3 października w drużynie AKS MADEJ WRESTLING TEAM zadebiutuje Żan Bełeniuk, aktualny wicemistrz olimpijski, multimedalista mistrzostw świata i Europy. Ukraiński gwiazdor weźmie udział w spotkaniu II kolejki PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, w którym piotrkowianie zmierzą się na wyjeździe z WZS WKS Grunwald-KS Sobieski Poznań.
Atak na taksówkarza w Tomaszowie
W nocy na ulicy Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim został zaatakowany taksówkarz. Sprawcy uderzyli kierowcę i wypchnęli go z samochodu, potem odjechali autem pokrzywdzonego. Po przejechaniu kilkunastu metrów porzucili samochód, wcześniej wybili tylną szybę. Czwórka podejrzewanych została zatrzymana w okolicy miejsca zdarzenia.
Piotrkowscy kadeci lepsi od legionistów
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego rywalizowali 16 września podczas XIV Turnieju im. Braci Rydzewskich, który odbył się w Warszawie. Piotrkowianie zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej, wyprzedzając m.in. Legię Warszawa.
19.09.2017 22:30
Faworyt nie zawiódł
Każdy kto oglądał inauguracyjny mecz PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej pomiędzy AKS Wrestling Madej Team Piotrków Trybunalski a Borutą-Olimpijczykiem Zgierz i Radom, mógł się przekonać, dlaczego to właśnie piotrkowski zespół jest głównym faworytem tej rywalizacji. Obrońcy tytułu nie zawiedli i pokonali swoich rywali przed własną publicznością 6-2 (23-11).
Już we wtorek mistrzowie Polski z Piotrkowa zainaugurują sezon
We wtorek, 19 września w piotrkowskiej Hali Relax nastąpi inauguracja nowego sezonu PWPW Krajowej Ligi Zapaśniczej, broniący mistrzowskiego tytułu AKS Madej Wrestling Team Piotrków Trybunalski zmierzy się z zespołem Boruta-Olimpijczyk Zgierz i Radom.
Radek Grzybicki mistrzem Polski
Zapaśnik piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego wywalczył kolejny mistrzowski tytuł podczas Mistrzostw Polski w Zapasach w Stylu Klasycznym, które odbyły się w Raciborzu. Piotrkowianie wywalczyli tam w sumie pięć medali.
Medale dla zapaśniczek z Piotrkowa
Mistrzostwa Polski Zrzeszenia LZS Kobiet w Zapasach odbyły się w ubiegły weekend w piotrkowskiej Hali Relax. Zawodniczki AKS Piotrków Trybunalski zdobyły łącznie 5 medali - dwa złote, jeden srebrny i dwa brązowe.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc