Artykuły do tagu: 1

Uważajcie na utrudnienia na krajowej
Uwaga kierowcy! Na drodze krajowej nr 12 na wysokości Korytnicy mogą wystąpić utrudnienia.
Coraz więcej wypadków na autostradach. Również u nas
254 – tyle od początku roku do końca lipca było wypadków na polskich autostradach (podaje tvn24bis.pl). Zginęło w nich 28 osób, a 388 zostało rannych. Na odcinku autostrady A1 w naszym regionie tylko w pierwszej połowie 2018 roku doszło aż do 12 wypadków.
Trzy auta zderzyły się na DK1. Kobieta próbowała zawrócić z...prawego pasa
Do zdarzenia doszło na 402 km DK1 na pasie w kierunku Katowic (na wysokości Woli Rokszyckiej), lewy pas w kierunku Katowic jest zablokowany. Jeden samochód staranował barierki oddzielające obie jezdnie. Jedna osoba została zabrana do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Dk1 / Wypadek / Lpr 
15.08.2018 08:21
Rok 1920. Wspomnienia
15 sierpnia obchodzimy święto Wojska Polskiego, tego dnia przypada też rocznica zwycięstwa w Bitwie Warszawskiej zwanej „Cudem nad Wisłą”. My publikujemy wspomnienia tych, od których w roku 1920 wiele zależało.
Dwa wypadki na DK 12 między Piotrkowem a Sulejowem
Po raz kolejny okazało się, że fragment DK 12 pomiędzy Piotrkowem Trybunalskim a Sulejowem to jeden z najniebezpieczniejszych odcinków w naszym regionie. Po godzinie 16.00 w okolicy Poniatowa doszło do groźnego wypadku, w którym ucierpiały trzy osoby, jedną zabrał helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który musiał wylądować na jezdni. Podczas lądowania droga była oczywiście całkowicie zablokowana. Kilkadziesiąt minut później w Przygłowie doszło do jeszcze poważniejszego wypadku drogowego.
Wypadki na A1 i DK1. Dwie ofiary śmiertelne (AKTUALIZACJA)
36-letnia kobieta w ciąży zginęła w wypadku do jakiego doszło w sobotę ok. 15:30 na autostradzie A1 na wysokości Tuszyna. Jeden pas ruchu w kierunku Katowic był zablokowany. Kolejne tragiczne zdarzenie miało miejsce kilka godzin później na DK1.
02.08.2018 11:30
Pożar osobówki na A1
Do pożaru samochodu osobowego doszło na 344 kilometrze autostrady A1 w kierunku Katowic.
Sto dni abstynencji. Kto podejmie wyzwanie?
Sposobów na uczczenie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości jest wiele. Jedni organizują koncerty, drudzy odsłaniają pamiątkowe tablice, jeszcze inni zapraszają na specjalne mecze. A biskupi proponują abstynencję.
Podpisano porozumienie na budowę pierwszego odcinka autostrady A1
W poniedziałek podpisano umowę na budowę odcinka "A" autostrady A1. Spotkanie odbyło się w Dąbrowie koło Kamieńska. Odcinek o długości blisko 15,9 km od węzła Tuszyn do węzła Piotrków Trybunalski Południe jest pierwszym z czterech na terenie województwa łódzkiego, jakie zostały do wybudowania.
1 sierpnia w Piotrkowie zawyją syreny
1 sierpnia o godz. 17.00 na terenie Piotrkowa Trybunalskiego zostaną uruchomione syreny alarmowe, które będą emitować dźwięk ciągły przez 1 minutę. Wszystko dla upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat